Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Langų naujienos (Statybų pasaulyje | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-02-18 37
Natūralios Saulės šviesos trūkumas yra laikomas vienu didžiausių apribojimų šiuolaikiniuose aukštuminiuose bei didelio perimetro pastatuose.
(1) 2016-01-07 39
Jei gyvenate namuose, kuriuose sumontuoti seni ar nekokybiški langai, greičiausiai kaskart keikiate žiemą spaudžiantį šaltį. Spėjame, jog langus dangstėte ir porolonu, statybinėmis putomis, laikraščiais, vata ir lipniąja juosta. Tačiau ar mėginote langus sandarinti vandeniu? Būtent tokį būdą sėkmingai išbandė vilnietis verslininkas Edmundas Strupaitis.
(8) 2014-08-28 12
Besikeičiantys metų laikai jau greitai privers ieškoti ne tik šiltesnių rūbų, tačiau ir bendro kur kas didesnio komforto jausmo namuose, biuruose bei kituose patalpose. Taigi plačiai atlapotus langus bei nuolatos įjungtas kondicionavimo sistemas iškeisime į šiltus radiatorius bei kitus šaltuoju metų sezonu ypač aktualius atributus.
(4) 2013-08-20 1
Dideli langai suteikia daug šviesos ir gražų vaizdą, tačiau jie yra nenaudingi energijos efektyvumo ir privatumo prasme. Stiklas praleidžia šilumą į lauką žiemos metu ir sulaiko šilumą kambaryje vasarą. Vienintelė išeitis užuolaidos arba žaliuzės, rašo livescience.com.
(0) 2013-07-11 0
Mokslininkai pasinaudoję tam tikrais egzotiniais akustiniais metodais, sukūrė langus, kurie yra laidūs orui, bet nelaidūs garsui.
(1) 2012-03-29 0
Japonijoje Sappore, Hokaido prefektūros sostinėje atidarytas gyvenamųjų namų kvartalas, skirtas lietuviškų medinių langų gamintojos „Doleta“ vardui.
(0) 2011-09-29 0
Pietų Korėjos mokslininkai žurnale ACS Nano publikavo straipsnį apie naujos kartos technologiją, kuri padėtų konstruoti tobulesnio tipo langus. Tokie langai reaguotų į oro temperatūros pokyčius ir taip taupytų energiją.
(0) 2011-04-12 0
Šių metų statybų ir remonto parodoje RESTA po kelių metų pertraukos vėl dalyvauja viena iš didžiausių langų gamintojų sostinėje UAB „Lanreta“. Įmonė pristatys langų profilių bei stiklo paketų kūrėjų technologines naujoves: vokišką „Geneo“ profilių sistemą, skandinaviškų langų sistemą „Nordic“ bei partnerių, bendrovės „SKP stiklas“, naujieną – stiklo paketus su viduje įmontuotomis žaliuzėmis.
(0) 2011-03-31 0
Viena didžiausių šalies langų gamintoja sostinės UAB „Lanreta“ balandžio mėnesį už standartinių langų kainą siūlo įsigyti langus su šiltesnio bei skaidresnio moderniausio stiklo „Clima Guard 1.0“ paketu. Anot Genadijaus Loskutovo, įmonės direktoriaus, bendros su stiklo paketų gamintojais kampanijos tikslas – skatinanti gyventojus rinktis efektyvesnius ir kokybiškesnius langus, kurie taupo šimtus litų ir šildymo sezonu, ir veikiant kondicionieriams kaitrią vas...
(2) 2010-12-17 0
Technologijų bendrovė RavenBrick sukūrė plėvelę, kuri gyvenamųjų namų savininkams suteiks galimybę sumažinti sunaudojamos energijos kiekį, kontroliuojant į namus patenkančios saulės šviesos kiekį ir šilumą.
(0) 2010-05-12 0
UAB ,,Megrame Medis” pristato sukurtą patį šilčiausią standartizuotą ,,Euro 110” langą, kurio šilumos perdavimo koeficientas yra 45 proc. geresnis už iki šiol sukurto standartinio medinio lango. Šilumos perdavimo tyrimai buvo atlikti KTU Architektūros ir Statybos Institute.