Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Technologijų rinka
Pagrindinės žymės
(0) 2017-08-17 -2
Įprasta su naujais mokslo metais sveikinti mokinius. Visgi, negalime pamiršti ir studentų. Studijavimas aukštojoje mokykloje - ypatingas gyvenimo laikotarpis. Tam, kad jis būtų dar malonesnis, kviečiame pažiūrėti į šiuos 6 naudingus daiktus, kurie pravers ir valgiui gaminti, ir tvarkai palaikyti, ir stilingam įvaizdžiui kurti.
(0) 2017-08-17 13
O dabar atspėkite, apie kokį daiktą kalbu: be jo anksčiau plauti drabužių nesiimdavo nei viena namų šeimininkė. Jis buvo laikomas bet kokių dėmių bene geriausiu valikliu.
(1) 2017-08-16 -4
Ausinės ne vienam jaunam žmogui yra tarsi kasdienis aksesuaras. Jas ne vienas užsideda vos tik išėjęs pro duris. Ausinės taip pat praverčia dirbant kompiuteriu ar žiūrint filmus, kuomet kambaryje yra kas nors kitas. Todėl šįkart pristatome 6 ausinių modelius, kurie puikiai tiks studentams ir visiems tiems, kas nenori per daug išlaidauti: atrodo gerai, puikiai veikia ir nedaug kainuoja.
(3) 2017-08-14 2
Efektyvūs energijos saugojimo būdai yra viena iš didžiausių šių laikų mįslių. Nors ličio jonų baterijos dabar yra galingos ir kompaktiškos, jos gali būti naudojamos tikrai ne visur. Mokslininkai iš Fudano Universiteto Kinijoje sukūrė bateriją, kuri gali būti įkraunama nors ir ašaromis.
(0) 2017-08-14 24
Kinijos mokslų akademijos fizikai pirmą kartą tarp palydovo ir Žemė realizavo kvantinės kriptografijos protokolus, 1200 km atstumu perduodami daugiau nei 300 kilobaitų slapto rakto. Anksčiau tokius protokolus pavyko realizuoti tik antžeminėmis sistemomis ir sistemomis žemė–lėktuvas. Kvantinės kriptografijos protokolų ypatybė – jų slapto kodo iš principo negalima „pasiklausyti“ – tai draudžia kvantų mechanikos dėsniai. Kinijos mokslininkų darbas — pirmas žingsnis prie globalaus kvantinio tinklo. Tyrimas publikuotas žurnale Nature.
(0) 2017-08-14 -2
Išleisti pačius mažiausius vaikus į mokyklą tėvams yra ir džiaugsmas ir didelis rūpestis. Jie tiki, kad jų vaikais bus pasirūpinta, bet vis tiek nori su jais palaikyti ryšį ir žinoti, kur jie yra. Dabar tam yra labai patogių prietaisų - šis išmanusis laikrodis atstoja ir telefono, ir GPS sekiklio, ir laikrodžio funkcijas. Svarbiausia - jis sukurtas specialiai vaikams!
(0) 2017-08-14 4
Vašingtono universiteto tyrėjai pirmą kartą sugebėjo užkrėsti kompiuterį kenksminga programine įranga, panaudodami DNR. Jie modifikavo populiarią sekoskaitai naudojamą atviro kodo programą taip, kad susidarius tam tikroms sąlygoms ji sukeltų buferio perpildymą — populiarų pažeidžiamumo tipą, leidžiantį kompiuteryje vykdyti norimą kodą.
(5) 2017-08-11 49
Kompiuterio ekrane susimodeliuoji norimą rūbą, paspaudi mygtuką „megzti“ ir gali eiti linksmintis. Taip drabužių gamybą artimiausiu metu įsivaizduoja šiuo metu Londone gyvenantis ispanas Gerardas Rubio, išradęs perversmą sukelsiančią mezgimo mašiną.
(9) 2017-08-10 27
Mokslininkai iš Jungtinių Valstijų Lawrence‘o Berkeley‘io nacionalinės laboratorijos nustatė, kad elektroninių cigarečių gaminamo garas, įkvepiamas į plaučius, daro ilgalaikį poveikį sveikatai ir trumpina gyvenimo trukmę, skelbia lenta.ru.
(0) 2017-08-10 7
Iki tam tikro lygio akys visada blogėja ir nėra vaisto, kuris tai sustabdytų. Manymas, kad rega silpsta dėl akinių – gajus mitas, LRT RADIJUI sako gydytojas oftalmologas, chirurgas Almantas Makselis.
(0) 2017-08-09 -2
Nebėra prasmės neigti - mokslo metai jau visai arti. Po atostogų sunku prisitaikyti prie darbinio grafiko, nėra lengva keltis rytais. Vėl bus reikalingas žadintuvas. Šis žadintuvas - visiems gerai pažįstamas klasikinis įrenginys, tačiau jis gavo kelis smulkius patobulinimus.
(0) 2017-08-08 1
Kaip jau ne kartą sakėme, „Xiaomi“ ruošiasi pagerinti viską. Ši bendrovė gamina išmaniuosius telefonus, laikrodžius, veiksmo kameras, garso įrangą, tačiau nemažą dalį savo dėmesio skiria ir namų apyvokos daiktams ir higienos prekėms. Kuo gi ypatingas „Xiaomi“ dantų šepetėlis?
(0) 2017-08-08 3
JAV mokslininkų ir medikų komanda sukūrė kostiumą, leisiantį insultą patyrusiems vėl vaikščioti. Pasak jų, toks drabužis yra tikra medicinos ateitis, padėsiantis milijonui pasaulio žmonių.
(2) 2017-08-07 7
Beveik visos belaidės į ausis įstatomos ausinės iš tikrųjų turi laidą. Jis jungia skirtingoms ausims skirtas ausines, neleidžia jų pamesti ir iš tikrųjų sumažina įrenginio gamybos kaštus. Visgi, gerai paieškojus įmanoma surasti ir įdomių tikrai belaidžių ausinių, su kuriomis atkeliauja ir praktiška išorinė baterija.
(0) 2017-08-07 6
Pastaruoju metu dvi technologijų milžinės „Google“ bei „Microsoft“ pristatė ateities vizijas, kam galėtų būti naudojami išmanieji akiniai. Panašu, kad tokie akiniai pirmiausiai bus naudojami ne pramogoms ir žaidimams, bet kaip pagalbinė priemonė įvairių profesijų darbuotojams, rašo „Time“.
(0) 2017-08-04 44
Tesla baigė montuoti pirmuosius stogus, pagamintus iš čerpių su integruotais saulės elementais. Kaip rašoTechCrunch, naujieną pirmieji išbando kompanijos darbuotojai, o ne pašaliniai užsakovai. Saulės stogų naudotojams suteikta garantija, kuri veiks, kol stovės namas „arba visą amžinybę, žiūrint, kas nutiks anksčiau“.
(1) 2017-08-02 0
Head-fi.org yra puslapis skirtas ausinėms, muzikos grotuvams ir kitai garso technikai. Dažnai apžvelgiami ir itin pigūs produktai, o kai kurie jų susilaukia ir labai gero įvertinimo. Pateikiame keturias mažiau nei 15 eurų kainuojančias ausines, kurias Head-fi.org rekomenduoja.
(5) 2017-08-01 1
Kinų rinkoje galima aptikti daugybę įvairių įdomių produktų, kurių taip paprastai parduotuvėse nerasi. Aišku, nemažai žmonių dvejoja dėl šių daiktų kokybės, bet kai kuriais vardais tikrai galima pasitikėti. „Bluedio“ yra vienas iš jų – tik pažiūrėkite kokią kolonėlę su „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ moduliais ši kompanija sukūrė!
(4) 2017-07-30 -2
Išmaniosios apyrankės yra neįtikėtinai universalūs prietaisai. Jos skaičiuoja žingsnius, primena apie gautus pranešimus, ragina pajudėti ir atlieka dar gausybę funkcijų. Geros išmaniosios apyrankės netgi stebi mūsų miego ciklus. Kaip? Kaip jos atpažįsta mūsų miego stadijas ir pagal tai nusprendžia mūsų miego kokybę? Ar tai tikslu?
(0) 2017-07-30 27
Įsivaizduokime, kad šviestuvo nereikėtų jungti į elektros lizdą, o tik užtektų jį palaistyti. Olandų dizaineris Ermis van Oersas sukūrė neįprastą įrenginį „Living Light“ – šviestuvą, kuriam energiją kuria augalai ir mikroorganizmai, rašoma portale „The Next Web“.
(4) 2017-07-29 -1
Jau ne viena dešimtmetį daugybė žmonių su savimi visada nori turėti kokį nors multifunkcinį įrankį. Jis būtinai turi turėti peilį, atsuktuvą, kitus svarbius komponentus. Per daugelį metų buvo sukurtas ne vienas multifunkcinis įrankis, todėl dabar jų turime kiekvieno skoniui. Pristatome 8 įdomius įrankius iš Kinijos  - galbūt vieną iš jų išsirinksite ir jūs.
(3) 2017-07-27 3
2017 metų antrojo ketvirčio kompanijos Samsung pelnas buvo 10,8 trln vonų ($9,7 mlrd). Apie tai pranešama kompanijos pranešime spaudai.

(2) 2017-07-27 4
Jei dažnai vairuojate, jums vaizdo registratorius yra tiesiog būtinas. Rinkoje yra visa gausybė pasiūlymų, tačiau išsirinkti patį geriausią vis tiek sunku. Šiandien siūlome susipažinti su bene geriausiu automobiliniu vaizdo registratoriumi, nekainuojančiu nei 100 eurų.
(1) 2017-07-26 -1
Egzistuoja bent pora gerų būdų muziką visada pasiimti su savimi. Ausinės - vienas iš geriausių, tačiau jos neleidžia muzika dalintis su draugais. Tam ir skirtos belaidės kolonėlės. Ši - ne paprasta „Bluetooth“ kolonėlė, bet visas multifunkcinis muzikos centras, kurį tikrai norėsite pasiimti su savimi kai su draugais susiruošite į iškylą.
(1) 2017-07-25 -6
Visame pasaulyje sparčiai išpopuliarėję suktukai (angl. fidget spinners) sulaukė Rusijos valdžios remiamos žiniasklaidos dėmesio. Žaislai, kurie turėtų padėti vaikams susikaupti, juos nuraminti, čia vadinami hipnotizuojančiais.
(0) 2017-07-24 10
Japonijos elektronikos gigantas kompanija NEC siūlo itin originalią ir labai nebrangią prekių identifikavimo sistemą – pagal blizgiu rašikliu padėtą tašką.
(0) 2017-07-21 -2
Kas yra ant jūsų darbo stalo? Kompiuteris, kažkur vietą suranda ir išmanusis telefonas, ir stalinė lempa. Bent jau dauguma rašomųjų stalų atrodo taip. Tačiau stalinė lempa neturi atrodyti ir veikti kaip kažkoks praeities reliktas. „Haoer Z88“ – ir LED stalinė lempa, ir aukštos klasės „Bluetooth“ kolonėlė.
(0) 2017-07-20 13
Tyrinėti pasaulį iš tikrųjų yra smagu ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Ir suaugę žmonės dažnai atlieka įvairius eksperimentus, domisi, kaip pagaminti daiktai, koks yra juos supantis pasaulis. Todėl šįkart atrinkome 6 pigius, bet labai įdomius elektroninius prietaisus, kurie padės pažinti mus supančią aplinką.
(0) 2017-07-19 5
Kaip nešiojatės savo raktus? Ar dažnai paliekate juos neprižiūrėtus darbo vietoje? O gal žaidžiate su jais rankose važiuodami autobusu ar sėdėdami prie kompiuterio darbe? Jūsų raktus galima per sekundės dalį nufotografuoti ir nukopijuoti. Šis vaizdo įrašas parodė bene paprasčiausią būdą kaip tai galima padaryti.
(0) 2017-07-18 1
Sportas yra ne tik sveikas, bet ir labai malonus laisvalaikio praleidimo būdas. Ir, galima pastebėti, jis vis populiarėja, nes vis daugiau žmonių rūpinasi savo kūnu ir išvaizda. Sportuoti kur kas maloniau, jei jūsų judesius lydi mėgstama muzika. Tam reikalingos geros ausinės, todėl šiandien pristatome 10 skirtingo dizaino belaidžių ausinių, specialiai sukurtų sportuojantiems.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į