Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Technologijų rinka
Pagrindinės žymės
(0) 2017-06-23 -4
Suktukai („Fidget spinners“) - paprasti žaislai, kurie kažkaip sugebėjo užkariauti visą pasaulį. Jais, aišku, dažniau žaidžia vaikai, tačiau ir suaugusieji neretai nertai juo suka tarp pirštų. „YouTube“ portale vaizdo įrašai su suktukais yra neįtikėtinai populiarūs, ypač, jei jie yra originalūs. Štai rusai sugalvojo suktuką pasigaminti iš trijų per pusę perpjautų automobilių.
(0) 2017-06-23 0
Šiais laikais vis daugiau žmonių nešioja išmaniuosius laikrodžius. Jie, aišku, atlieka galybę funkcijų, tačiau rankinis laikrodis visų pirma yra stiliaus aksesuaras. Todėl šiame straipsnyje pristatome šešis stilingus laikrodžius iš Kinijos, kurie pasižymi gera kaina. Trys iš jų - tradiciniai ir trys - išmanieji.
(0) 2017-06-19 2
Suktukai („Fidget spinners“)vis dar nepraranda savo netikėtai didelio populiarumo. Jais žaidžiančių vaikų ir suaugusiųjų viešose vietose galima pamatyti vis dažniau. Nors ši keista mada patinka ne visiems, kai kuriuos vaikus ji skatina pagalvoti ir apie mokslą. Pavyzdžiui, internete ieškoma atsakymo į ne tokį jau paprastą klausimą - ar suktukas kosmose suktųsi amžinai?
(0) 2017-06-16 -2
Išmaniosios svarstyklės pastaruoju metu yra labai populiarios. Neaišku, ar dėl to, kad žmonės tiesiog nori žinoti daugiau apie savo kūną ir sveikatos būklę, ar taip yra tiesiog dėl išmaniųjų prietaisų populiarumo. Kinijos parduotuvėse „Xiaomi“ ir „AirScale“ gaminamos svarstyklės yra pačios populiariausios pirkėjų tarpe, bet ar jos apskritai kuo nors skiriasi?
(1) 2017-06-16 -3
Kokia monitorių rinkos ateitis? Kokios galimybės ir tendencijos nurodo kryptį? MMD Europos rinkodaros ir verslo valdymo direktorius Stefan Sommer pasakoja apie ateities perspektyvas.
(2) 2017-06-15 -1
Apsipirkinėti kiniškose internetinėse parduotuvėse tikrai malonu ne tik dėl žemų kainų, bet ir dėl siūlomų produktų gausos. Visgi, visuomet patariame skaityti ne tik pardavėjo pateikiamą informaciją, bet ir pirkėjų atsiliepimus. Kas nepatinka pigios ir kompaktiškos „Xiaomi“ belaidės kolonėlės pirkėjams? O kokius gerus bruožus jie pastebi?
(0) 2017-06-15 -5
GPS navigacijos sistemos daugybei vairuotojų padėjo rasti savo kelionės tikslą, tačiau ši technologija toli gražu nėra tobula.
(0) 2017-06-14 5
Ko tik nepadarysi iš tinginystės – ir to nepadarysi, ir ano nepadarysi. O štai kinai – darbštūs žmonės, žinantys, kad pasaulyje yra daugybė tinginių – nusprendė pasinaudoti šia žmonių silpnybe ir pasiūlyti jiems tokį ratuotą lagaminą, kurio nereikia tampyti paskui save. Jis pats sekioja žmogų!
(0) 2017-06-14 4
Tikriausiai neverta aiškinti, kodėl šiais laikais turėti automobilinį vaizdo registratorių yra tokia gera mintis. Jie yra beveik būtini, siekiant išvengti nereikalingų ginčų ar užkirsti kelią sukčiams. Geri vaizdo registratoriai yra brangūs, tačiau, jei esate linkęs paieškoti, rasite puikių kompromisinių variantų. Pavyzdžiui, šis „Xiaomi“ įrenginys stebina ir kokybe, ir kaina.
(2) 2017-06-14 10
Kiekvienais metais televizorių gamintojai pasiūlo naujų terminų pažangiausioms, naujausioms ir kartais ne tokioms jau ir naujoms technologijoms. Kodėl mes turime tų parametrų terminų jūrą? Pasak Varle.lt televizorių ekspertų, priežastis labai paprasta – tokia žodinė rinkodara tikrai veikia. Skambus technologijos ar parametro pavadinimas yra pardavimų dedamoji. Tiesa, tai lemia šiokias tokias painiavas ir tikrai ne be tikslo.
(0) 2017-06-12 2
Užkietėję muzikos klausytojai mėgsta gerą įrangą. Jiems svarbu, kad garsiakalbiai būtų sukurti naudojant naujausias technologijas, kad ausinės vienodai gerai atkurtų ir žemus, ir aukštus dažnius, kad nesigirdėtų nei menkiausio triukšmo, o užmerkęs akis galėtum mintimis nusikelti į koncertų salę. Tai nėra blogas pomėgis, tačiau daugelis žmonių ausines naudoja tik pokalbiams, vaizdo įrašams ir filmams žiūrėti. Jiems pakaks ir šių paprastų ir labai pigių „Superlux“ ausinių.
(0) 2017-06-11 54
Nuo pat savo įkūrimo 1932 metais iki 1998-ųjų, „Lego“ niekad nebuvo patyrusi nuostolių. 2003-iaisiais konstruktorių kūrėjai atsidūrė bėdoje. Pardavimai krito 30 proc. iš metų į metus ir galų gale pasiekė milžinišką 800 mln. dolerių skolą.
(3) 2017-06-08 -2
Kaip ne kartą kartojome šiame portale, išmanieji laikrodžiai nuo apyrankių skiriasi tuo, kad jungiasi prie interneto, socialinių tinklų, gali siųsti žinutes ir elektroninius laiškus, kai apyrankės tik skaičiuoja žingsnius, matuoja pulsą ir sudegintas kalorijas. „Xiaomi“ visai neseniai nustebino rinką nauja išmaniąja apyranke, kuri pasižymi išskirtinai aukšta kokybe, prieinama kaina ir keliais bruožais, kurių artimiausi konkurentai neturi.
(0) 2017-06-08 4
„Apple WWDC 2017“ konferencijoje šiemet buvo pristatyta keletas įdomių naujovių. Vienomis iš jų tapo 10,5 colių planšetinis kompiuteris „iPad Pro“ kartu su dabartinio 12,9 colių modelio atnaujinimu. Abi planšetės gavo naujus ekranus su „ProMotion“ technologija ir galingą vieno lusto sistemą „A10X Fusion“.
Rubrika: IT
(5) 2017-06-08 1
„Samsung Electronics“ paskelbė apie savo neįprasto televizoriaus „Frame TV“ tarptautinę premjerą. Modelis pardavime pirmiausia pasirodys Šveicarijoje ir Norvegijoje, o kitą savaitę – Austrijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV ir Pietų Korėjoje. Pristatymas kiekvienoje šalyje vyks muziejuje arba galerijoje, taip pabrėžiant televizoriaus kaip meno kūrinio pozicionavimą.
(0) 2017-06-07 0
Muzikos mėgėjus ausinės lydi visur. Todėl nieko keisto, kad gamintojai stengiasi paminti ne tik puikiai garsą atkuriančias, bet ir gerai atrodančias patogias ir patvarias ausines. „Xiaomi“ neabejotinai yra vienas iš mėgstamiausių gamintojų iš Kinijos ir visai neseniai pristatė naujas lenktas į ausį įstatomas ausines. Kuo jos tokios ypatingos? Kuo jos skiriasi nuo kitų į ausis įstatomų „Xiaomi“ ausinių?
(7) 2017-06-05 -17
Iš pirmo žvilgsnio paprastas sukutis „Fidget Spinner“ verčia pečiais gūžčioti ir visko mačiusius prekybininkus. Tokios psichozės, kai staiga kone visiems prireikė vieno žaislo, daugelis sakė dar neregėję.
(0) 2017-06-02 2
„Bluedio“ - gerai žinomas aukštos klasės garso įrangos gamintojas. „Bluedio“ ausinės mėgstamos ir Lietuvoje, nes pasižymi itin geru kainos ir kokybės santykiu. Šio gamintojo gamoje yra ir labai brangių ir visai pigių ausinių. Šįkart pristatome biudžetinį belaidžių į ausis įstatomų ausinių variantą. Nepatikėsite, kokios pigios yra šios stilingos, kokybiškos ausinės.
(0) 2017-06-01 4
Vos tik prasidėjo socialinių tinklų era, žmonės kaip pašėlę pradėjo savo fotografuoti. Asmenukės, nors ir nėra mūsų laikų išradimas, išpopuliarėjo būtent dabar ir tapo masiniu reiškiniu. Specialiai savęs fotografavimui kuriami įvairūs produktai. Daugeliui yra tekę matyti asmenukių lazdas, o ar esate girdėję apie asmenukėms skirtus dronus?
(3) 2017-05-31 7
Rinkoje yra daugybė skirtingų garso kolonėlių, tačiau esminis jų funkcionalumas yra toks pat - dažniausiai jos groja muziką iš išmaniųjų telefonų ir neatlieka papildomų funkcijų. Tačiau kažkada „Kickstarter“ platformoje sėkmingai pristatyta „GGMM ES – 201 E3“ yra kiek kitokia. Ji gali kur kas daugiau nei iš jos tikitės.
(0) 2017-05-31 10
Pirmasis pasaulyje televizorius su akustiniu ekranu „Sony A1” – jau didžiausiose Lietuvos buitinės technikos parduotuvėse. Šių metų pradžioje debiutavęs „Sony“ televizorius yra pirmasis „BRAVIA“ serijos modelis su organinių šviesos diodų (OLED) ekranu, kurio paviršius „Accoustic Surface“ pritaikytas atkurti garso bangas.
(3) 2017-05-30 -27
Sportuojantys žmonės tikrai pamėgo naudoti įvairiausias apyrankes, kurios seka jų aktyvumą, širdies veiklą ir skaičiuoja sudegintas kalorijas. Bet paaiškėjo, kad šiais išmaniais daikčiukais aklais pasitikėti negalima.
(0) 2017-05-30 0
Stresą malšinantys žaislai kažkodėl staiga užvaldė pasaulį kaip nauja manija. Net ir tie, kurie, regis, neturi dėl ko jaudintis dabar sėdėdami žaidžia su suktukais, kurie iš pradžių buvo sukurti padėti susikaupti ar numalšinti stresą. Visgi, tokie žaislai tikrai nėra naujovė ir suktukais niekas nesibaigia. Pateikiame penkis populiarius stresą malšinančius daiktus - kai kurie iš jų jums patiks kur kas labiau nei kiekviename žingsnyje matomi suktukai.
(0) 2017-05-29 15
1858 metų kovo 30 dieną išradėjas Hymenas L. Lipmanas užpatentavo pirmąjį pieštuką su integruotu trintuku. Vėliau jis šį pieštuką pardavė už 100 000 dolerių. Ir tai – ne pirmas kartas istorijoje, kai pieštukas paverčia žmogų turtingu.
(2) 2017-05-29 -13
Naujaisiais „jojo“ praminti suktukai „Fidget spinner“ netikėtai išpopuliarėjo visame pasaulyje, jų paklausa išaugusi ir Lietuvoje. Tačiau kodėl šie žaislai žmonėms taip patinka? Į šį klausimą gali padėti atsakyti fizika.
Rubrika: Fizika
(0) 2017-05-29 4
Išmanieji laikrodžiai sėkmingai veržiasi į išmaniųjų prietaisų rinką ir keičia tradicinius mechaninius ir elektroninius laikrodžius. Naujieji pakaitalai turi begalę visokių papildomų funkcijų šalia laiko rodymo – fizinio aktyvumo/širdies ritmo sekimas ir fiksavimas, gaunamų telefono pranešimų rodymas, duomenų saugojimas ir t. t.
(0) 2017-05-27 13
Lankstūs ekranai nieko jau nestebina, tačiau dauguma jų neturi išsvajoto lankstumo funkcijų – jie gali būti sulenkti tik iki tam tikros ribos. „Samsung“ mano galintys padaryti daugiau.
(2) 2017-05-27 7
Renkantis televizorių svarbiausia atminti penkis svarbiausius dalykus – ekrano dydį, vaizdo ryškumo technologijas, korpuso dizainą, garso švarumą ir „išmaniąsias“ („Smart TV“) funkcijas. Šie penki elementai lemia ir iš pirmo žvilgsnio vienodų televizorių kainų skirtumus.
(0) 2017-05-26 16
Bėgimo takeliai yra kiekvienoje treniruoklių salėje, o nemažai žmonių juos turi ir namuose. Jie leidžia sportuoti bet kokiu oru ištisus metus, todėl bėgimo takelis yra laikomas vienu iš svarbiausių sporto įrangos išradimų. Visgi, šio įrenginio istorija turi ir tamsių dėmių, į kurias įvairūs interneto puslapiai labai mėgsta pabaksnoti pirštais. Ar kada nors susimąstėte, kad naudojate prietaisą, kadaise skirtą kankinimams bausti?
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į