Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Technologijų rinka
Pagrindinės žymės
(0) 2017-05-22 -3
Daugelis žmonių turi kokį nors multifunkcinį įrankį. Kartais tai mums gerai žinomas šveicariškas peiliukas, o kartais profesionalesnis įrankis statyboms ar namų ruošai. O ar esate girdėję apie multifunkcines ausines? Kokias dar funkcijas gali atlikti pigios ausinės iš Kinijos?
(2) 2017-05-21 20
Kibernetinio saugumo ekspertai, susirinkę Hagoje (Nyderlandai) vykusioje konferencijoje, taip ir liko išsižioję: vienuolikmetis „kibernetinis nindzė“, drąsiai ir sklandžiai reiškęs savo mintis, papasakojo, kaip žaislus galima paversti ginklais, rašo „The Guardian“.
Rubrika: IT
(1) 2017-05-19 15
Apšvietimas yra vienas svarbiausių interjero dizaino kūrimo elementų. Jis gali paprastą interjerą paversti itin prabangiu, pakeisti kambario atmosferą ar parodyti šeimininkų kūrybiškumą. Jei siekiate pastarojo tikslo, reikėtų pasižvalgyti ir po įdomesnes lemputes, kurių įprastame prekybos centre neišvysite.
(2) 2017-05-19 9
Skamba nelabai skaniai, bet greičiausiai tai yra tiesa. Jei kartais pietaudami valgote žuvies ar jūros gėrybių, galite neabejoti, kad kartu su šiais patiekalais į jūsų skrandžius pateko ir plastiko.
(3) 2017-05-19 12
Kitais metais parduotuvių lentynose gali pasirodyti išmanieji telefonai, kurių akumuliatoriai nuo visiškai tuščio iki 100 procentų galėtų būti įkraunami vos per 5 minutes, rašo BBC.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-05-18 1
Išmanieji laikrodžiai gražiai atrodo, yra patogūs ir atlieka daugybę funkcijų. Bet dauguma jų yra skirti tik miesto gatvėms ar pasivaikščiojimams prekybos centre. Norint pakeliauti po miškus ar kalnus reikia visai kitokio laikrodžio - tvirto, tausojančio baterijos energiją ir turinčio kelias specialiai žygiams skirtas funkcijas. Pasirodo, tokį laikrodį galite įsigyti ir visai nebrangiai.
(0) 2017-05-17 8
Dviratis transportas ekologiškai švaraus važiavimo gerbėjų pinigines palengvins maždaug $1000.
(1) 2017-05-17 0
Belaidės į ausis įstatomos ausinės dažniausiai yra reklamuojamos kaip puikiai tinkančios sportuojantiems. Stilingos „Meizu EP-51“ ausinės nėra išimtis. Jos aktyviai sportuojančius žmones vilioja ne tik savo patraukliu dizainu, geromis muzikos atkūrimo savybėmis ir patvarumu, bet ir gera kaina.
(2) 2017-05-16 -4
Daugeliui yra tekę matyti vaizdo įrašus iš įvairių pasaulio miesto gatvių, kuriuose užfiksuoti pykčio netramdantys vairuotojai, draudimo kompanijas apgauti bandantys sukčiai ar kraupūs eismo įvykiai. Šiuos vaizdus fiksuoja automobiliniai vaizdo registratoriai - itin naudingi prietaisai vairuojantiems kasdien. Ar žinojote, kad registratoriai gaminami ir su dviem kameromis? Ką gausite įsigiję pigų vaizdo registratorių iš Kinijos?
(3) 2017-05-15 40
MP3, skaitmeninis garso kodavimo formatas, per porą dešimtmečių pakeitė tai, kaip klausomės muzikos ir paskatino nesuskaitomos daugybės naujų įrenginių atsiradimą. O dabar jis mirė. Formato kūrėjai šią savaitę oficialiai paskelbė nutraukiantys jo licencijavimo programą.
(0) 2017-05-15 -3
Ausinės - daugelio žmonių kasdienio gyvenimo palydovės. Šiais laikais muzikos mėgėjai negali skųstis gerų ausinių pasirinkimu, tačiau aukščiausios klasės ausinės kainuoja tikrai nemažai. Tuo tarpu kinai audiofilams siūlo gerai atrodančias, puikiomis muzikos atkūrimo savybėmis pasižyminčias ir gana nebrangias ausines. Pateikiame penkis įdomius ausinių modelius iš Kinijos.
(1) 2017-05-15 -29
Karčiausia žaislų rinkos naujiena – suktukas (angl. Fidget Spinner), kuris pristatomas kaip būdas sutelkti dėmesį, suvaldyti vaikų hiperaktyvumą, nerimą ir padėti sergantiems autizmu. Tačiau taip pat mokytojai jau ėmė reikalauti, kad šis žaislas klasėse būtų uždraustas.
(0) 2017-05-12 6
Rankinis laikrodis - puikus aksesuaras ir patogus būdas žinoti tikslų laiką. Nors daugeliui žmonių vis dar labiau patinka tradiciniai laikrodžiai, išmaniųjų laikrodžių populiarumas sparčiai auga. Tiesa, kasdien nešioti labai brangų įrenginį nesinori, bet yra išeitis - stilingas ir visas svarbiausias funkcijas atliekantis išmanusis laikrodis iš Kinijos.
(9) 2017-05-12 82
Gegužės 10 dieną Elonas Muskas pranešė apie prasidedančią prekybą stogais su saulės elementais. Jis taip pat sakė, kad bus pateikta daugiau informacijos apie skydelius. Dabar jis atskleidė pagrindines detales apie Tesla'os „begalinę garantiją“.
(0) 2017-05-11 3
Vis daugiau žmonių šiais laikais sportuoja. Tai - gera tendencija, galinti pagerinti visuomenės sveikatą. Elektronikos gamintojai į tai reaguoja pasiūlydami gausybę įvairių sportuojantiems skirtų įrenginių ir programų. Ar žinote, kuo naudingos išmaniosios svarstyklės? Kokius duomenis jos pateikia? Ir kuo ypatingas „Xiaomi“ pasiūlymas?
(0) 2017-05-11 11
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė“ taps „Viasat“, TV3 televizijos kanalų ir radijo stočių valdytoja – trečiadienį Konkurencijos tarnyba pranešė apie planuojamą TV3 ir susijusių verslų įsigijimą. „Bitė Lietuva“ vadovas teigia, kad taip siekiama priartinti vaizdo turinį vartotojams.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-05-10 -3
Išmaniojo telefono laikiklis gali suteikti patogumo ne tik automobiliui, bet ir darbo vietai. Kaip būna ir su kitais daiktais, rinkoje siūlomos ir labai paprastos, ir gana įmantrios telefonų įkrovimo stotelės. Pateikiame 5 įdomius pavyzdžius, kurių funkcionalumas ir kaina svyruoja nuo pačių paprasčiausių ir pigiausių, iki daugiafunkcinių įrenginių.
(2) 2017-05-09 7
Šiuolaikinis gyvenimo būdas ne visada palieka laiko sportui. Tai pripažįsta daugybė žmonių - vis dažniau paskęstame darbų sūkuryje ir pamirštame pajudėti. Bet yra prietaisų, specialiai skirtų paskatinti žmones bent šiek tiek prasimankštinti. Pavyzdžiui, „Xiaomi“ išmaniosios apyrankės yra gana populiarūs prietaisai aktyvių žmonių tarpe. Bet kodėl viena nekainuoja nei 10 eurų, o kita yra dvigubai brangesnė?
(9) 2017-05-09 23
Be dirbtinės šviesos tiesiog neįsivaizduojame savo gyvenimo – namuose, biuruose, parduotuvėse, gatvėse ir parkuose vakarais ir naktimis šviečia milijonai žiburiukų, tačiau pasauliniu mastu tam reikia kolosalaus kiekio elektros energijos. Elektros energija ne tik kainuoja didelius pinigus, bet dažnai jos gamyba gan stipriai teršia aplinką.
(1) 2017-05-08 28
Tyrėjai įsitikinę, kad jų sukurtas chirurgo padėjėjas gebės atlikti sudėtingas smegenų operacijas. Ši mašina, sparčiau įsiskverbdama į kaukolę, operacijos laiką gali sutrumpinti nuo dviejų valandų iki pustrečios minutės
(0) 2017-05-08 7
„Xiaomi“ garso technologijų pasaulyje yra gerai žinomas vardas, už prieinamą kainą siūlantis aukštos kokybės prietaisus. Kadangi orai jau beveik visiškai atšilo, daugybė žmonių sugrįš prie įprasto sportavimo ritmo ir vis daugiau laiko praleis lauke. „Xiaomi“ aktyviems žmonėms turi paruošusi ypatingas ausines, kurios yra patogios ir patvarios, atkuria aukštos kokybės garsą, funkcionalios ir pasižymi gera kaina. Dabar peržiūrėkime šiuos punktus.
(4) 2017-05-05 23
Lietuva yra palyginti saugi šalis, tačiau nemažai vairuotojų baiminasi, kad būtent jų automobilis kitą kartą gali tapti vagių taikiniu. Surasti pavogtus automobilius yra labai sunku ir dažniausiai tenka susitaikyti, kad pamėgtos mašinos jau nebėra. Ramybės suteikti gali GPS siųstuvas, kuris vagystės atveju padėtų surasti dingusį automobilį. Tiesa, gamintojas siūlo ir kitas panaudojimo galimybes: pasiklydusių šunų paieška ar net vaikų sekimas.
(1) 2017-05-03 5
Išmanieji televizoriai ar priedėliai leidžia naršyti internete tiesiai didžiajame televizoriaus ekrane. Tačiau tai ne visada patogu. Naudotis tekstine paieška yra gana sunku, o ir pelės žymeklio slankiojimas ekrane galėtų būti lengvesnis. Išeitis - pultelis-burtų lazdelė su klaviatūra kitoje pusėje.
(1) 2017-05-02 -4
Belaidis įkrovimas yra patogus būdas įkrauti telefono bateriją, kuriuo pasižymi daugelis naujų išmaniųjų telefonų. Kartais ši funkcija pateikiama kaip didelis įrenginio privalumas, naudotojui suteikiantis daug patogumo - juk baterijos išsikrauna taip greitai. Tačiau jūsų turimą išmanųjį telefoną taip atnaujinti galima neįtikėtinai pigiai: nustebsite sužinoję, kiek kainuoja belaidžio įkrovimo modulis ir stotelė.
(0) 2017-05-01 0
Niekam nėra paslaptis, kad internetu galima labai greitai, pigiai ir patogiai nusipirkti kiniškos elektronikos. Nors vieni skeptiškai žiūri į šių gaminių kokybę, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie beveik visada yra daug pigesni už europietiškus, amerikietiškus ar japoniškus vardus nešiojančius daiktus. Pavyzdžiui, ar kada matėte tokias belaides ausines? Ar žinote, kodėl jos vadinamos multifunkcinėmis? Ir kodėl jos tokios pigios?
(1) 2017-05-01 7
1709 metais karaliui Liudvikui XIV buvo pristatytos iš vorų šilko numegztos kojinės. Pasirodo, jog sunkiausia yra ne pagaminti drabužį iš voro šilko, o surinkti tokį didelį kiekį šilko - todėl drabužiai, pagaminti iš vorų šilko, taip ir nepaplito. Tačiau jau netrukus bus galima įsigyti iš vorų šilko pagamintų drabužių, kurių ribotą leidimą ketina pristatyti kompanija „Bolt Threads“.
(0) 2017-04-29 3
“TP Vision” kompanijos strategija padaryti “Philips TV” “išskirtiniu” televizorių prekės ženklu, pabrėžiant jo geriausią europietiško dizaino patirtį ir technologijas pasiteisino, sulaukus aukščiausio oficialaus pripažinimo – prestižinio “Red Dot” apdovanojimo – taip pratęsiant ilgą ir sėkmingą kompanijos laimėjimų seriją (2016 metas “Philips” televizoriams buvo suteikti net trys „Red Dot“ apdovanojimai). Šiais metais naujam “Philips” 9002 serijos OLED televizoriui buvo suteiktas “Red Dot” apdovanojimas kaip “nuostabiausiam gaminiui” Vartotojiškos Elektronikos kategorijoje.
(8) 2017-04-28 1
Nauji televizoriai yra išties įspūdingi įrenginiai. Jie - tarsi dideli kompiuteriai, be vargo prisijungiantys prie išmaniųjų telefonų ir interneto. Stulbinančios raiškos ekrane nebereikia žiūrėti siaubingų lietuviškų TV kanalų - galima tiesiog žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus ar kokia nors paslauga teikiamus filmus. Tačiau iš tikrųjų tam nebūtina pirkti viso naujo televizoriaus - pakaks šios mažos pigios dėžutės.
(6) 2017-04-28 11
Filmuose jau tapo įprasta ateities visuomenėje šalia žmonių matyti ir robotus. Šiandien jie iš tiesų ateina į darbo rinką. Tačiau ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija.
Rubrika: Elektronika
(24) 2017-04-27 2
Jeigu kur nors spintoje turite vinilinių plokštelių kolekciją ir patefoną, metas nupūsti dulkes – pasaulis iš proto eina dėl į madą sugrįžusio muzikos klausymo ritualo. Rankoves atsiraitojo ir patefonų gamintojai, mat paklausa milžiniška. Prognozuojama, kad netolimoje ateityje seniena vadinsime jau ne liaudiškai vadinamus vinilus, o kompaktinius diskus.
Rubrika: Meninė kūryba
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į