Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Technologijų rinka
2018-04-22
Atšilę orai į gatves išginė ne tik dviratininkus, bet ir nusprendusius gatvėmis keliauti elektriniais paspirtukais. Pastaroji transporto priemonė pernai besibaigiant vasarai sukėlė tiek ažiotažo, kad Susisiekimo ministerija nusprendė apibrėžti jų naudojimą. Nepaisant to, paspirtukų naudotojai ir toliau sėkmingai švilpia šaligatviais nepagalvodami, ar tikrai jų turimai transporto priemonei nereikia registracijos, o jiems patiems – vairuotojo pažymėjimo.
2018-04-21
Vietinio Kinijos gamintojo „Xiaomi“ papildomai jau tikrai nereikia pristatinėti, kadangi tai gerai žinomas vardas tiek Kinijoje, tiek visame pasaulyje. Vis dėlto tarptautinis pripažinimas atitinkamai įtakojo ir „Xiaomi“ produkcijos kainas. Būtent dėl tos priežasties daugelis pirkėjų ieško išpardavimų, kuriuose „Xiaomi“ įvairaus tipo aksesuarus visuomet galima įsigyti su ženkliomis nuolaidomis.
2018-04-19
Viena iš pagrindinių išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių funkcijų - širdies darbo stebėjimas. Tai atliekama galinėje įrenginio pusėje esančiais jutikliais. Dažniausiai naudojamas ECG arba PPG tipo jutikliai - kas tai per įrenginiai? Kuo jie skiriasi? Kodėl B9 turi juos abu?
2018-04-19 1
Panašu, kad „Asus“ kompanija ketina ir toliau visus stebinti savo išmaniaisiais telefonais. „ZenFone 4 Selfie Pro“ išmanusis telefonas yra geriausia ką gali gauti „selfių“ maniakai.
2018-04-19
Cafago kaip ir kitos kiniškos parduotuvės, pavasarį tiesiog nerimsta. Vėl informuoja apie tai, kad šįkart taiko specialias nuolaidas išmaniajam telefonui „LeTv LeRee Le3“ ir puikiam išmaniajam laikrodžiui „TenFifteen F1 Sports“.
2018-04-17
Gearbest išplatino pranešimą spaudai, jog atrinko 3 pačias perkamiausias prekes ir su specialiais nuolaidų kuponais, joms pritaikė papildomas nuolaidas.
2018-04-17
Šiais laikais esame išlepinti mėgėjiškų 3D spausdintuvų pasirinkimu. Jų yra labai daug, tačiau daug pigių 3D spausdintuvų turi bendrą trūkumą - juos reikia surinkti pirkėjui. Tačiau kokios alternatyvos? „Geeetech E180 Mini“ yra kompaktiškas 3D spausdintuvas, prie kurio labai ilgai sėdėti ruošiant darbui neteks - galėsite naudotis beveik iš karto, kai įrenginys pasieks jūsų namus.
2018-04-16
Išmaniųjų laikrodžių rinka yra perpildyta. Tiesą sakant, jų ten tiek daug, kad kartais atrodo, kad kai kurie net to paties gamintojo modeliai yra vienodi. Pavyzdžiui, kuo skiriasi NO.1 F5 nuo NO.1 F6? Kodėl vienas yra beveik dvigubai pigesnis už kitą?
2018-04-16 2
Kartais papildomo apšvietimo gali pritrūkti visiškai netikėtose vietose, o ir nešiotis su savimi prožektorių ar po namus ganėtinai nepatogių gabaritų lempa irgi yra nepatogu.
2018-04-15 17
Kad būtų gautas geriausias vaizdo efektas – ar tai būtų filmų peržiūra namie, ar darbo rezultatų pristatymas darbe – labai daug priklauso nuo vaizdo projektoriaus. Nors daugelis tokių įrenginių gali atlikti daug užduočių ir tikti įvairiose situacijose, bet dažnai jie atlieka puikiai tik vieną užduotį. Tad šiame straipsnyje detaliai apžvelgsime vaizdo projektorių skirtumus.
 
2018-04-13 2
Taktinis žibintuvėlis nėra šiaip mobilus šviestuvas. Tai - tvirtą korpusą turintis ir aplinkos sąlygoms atsparus įrenginys, kurį galima pasiimti į medžioklę, žvejybą ar sudėtingą žygį. Taktiniai žibintuvėliai įprastai turi metalinius korpusus, ryškius LED elementus, o dažnai ir papildomas funkcijas. Štai 10 geriausiai vertinamų nebrangių taktinių žibintuvėlių iš Kinijos.
(19) 2018-04-12 36
Jei daiktas yra jūsų, tai jūs turėtumėte galėti su juo daryti ką panorėję, taip? Tačiau negalite. Jei įsigiję kokį nors elektronikos prietaisą pažeisite specialų lipduką, garantija nustos galioti. Jei pardavėjui pristatytas sugedęs įrenginys sukels įtarimų, kad jūs buvote atidarę jo korpusą, gali būti, kad jis atsisakys jį remontuoti. Bet ar tai legalu? Panašu, kad ne.
2018-04-12
„Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa geriausio dizaino apdovanojimuose susilaukė neregėto pasisekimo. Vien Vokietijoje ji laimėjo net du prestižinius apdovanojimus: „Red Dot“ ir „IF“. Taip pat buvo nepralenkiama Japonijos „Good Design“ bei Amerikos „IDEA“ geriausio dizaino apdovanojimuose.
2018-04-12 1
Cafago.com internetinė parduotuvė informuoja, kad paruošė net tris specialius pasiūlymus. Šįkart specialių kuponų nuolaidos taikomos dviems nešiojamiems ir mobiliems prie išmaniųjų telefonų prijungiamiems nuotraukų spausdintuvams.
(2) 2018-04-10 11
Vos 60 dienų. Tiek, pasak „Relativity Space“ generalinio direktoriaus tereikia laiko kol 3D spausdintuvu pagaminamos reikalingos raketos dalys ir ji paleidžiama į kosmosą.
(1) 2018-04-10 11
Jeigu į uždarą teritoriją turi patekti tik tie asmenys, kuriems suteikti leidimai, o tokių yra gana daug, neišvengiamai tenka spręsti praėjimo kontrolės problemą. Variantų yra įvairių, tačiau jie labai skiriasi naudojimosi patogumu, paprastumu ir efektyvumu. Ir jei darbuotojai dar gali naudotis ne visai patogiais sprendimais, tai klientams visada reikia pasiūlyti pačius efektyviausius. Tai puikiai parodo įdomi sporto klubo G7 istorija.
2018-04-10 11
3D spausdintuvai yra labai naudingi prietaisai. Jau seniai susibūrė ir jų entuziastų klubai. Žmonės mėgsta eksperimentuoti, kurti savo idėjų prototipus ar tiesiog mokytis technologijų, kurios jau keičia ir ne vieną pramonės šaką. Tačiau 3D spausdintuvai gali būti labai brangūs. Kaip surasti įperkamą, bet vis tiek gerą 3D spausdintuvą? Atsakymas - tik užmeskite akį į „Tronxy Acrylic P802“.
(7) 2018-04-10
Prancūzų išradėjai mano radę būdą pagirdyti visus pasaulio trokštančius. Stebėdami salotų indelyje besikaupiančius vandens lašus, jie sumanė pasitelkti elementarius fizikos dėsnius ir sukurti įrenginį, kuris galėtų kurti geriamąjį vandenį iš negeriamo ar tiesiog iš saulės spindulių. Kūrėjai neabejoja, kad kraštuose, kur vanduo brangesnis už auksą, jų išradimas bus itin populiarus.
2018-04-10 3
Kinijos elektroninėse parduotuvėse visada galima rasti itin daug įvairių praktiškų aksesuarų. Tuo pačiu tenka pripažinti, kad dauguma šių smulkmenų ženkliai praturtina mūsų kasdienybę.
IT
2018-04-10
„Asus“ kompanija ir toliau nesiliauja stebinusi. Ko gero visi žino, kad ši kompanija pasižymi aukščiausios kokybės įrenginiais. O dažnu atveju jų įrenginiuose esančios technologijos tampa aukščiausiu standartu, kurį nori turėti visi „Asus“ konkurentai.
(2) 2018-04-09 6
Pasižiūrėjus pro langą atrodo, kad jau nebe pavasaris, o vasara. Taip šilta ir gražu, kad kambaryje neįmanoma ramiai išbūti – prie to dar prisideda ne tik gražus oras, bet niekaip šildymo sezono nenorintys baigti ir vis čirškiantys radiatoriai.
IT
2018-04-09 12
„Tyliai sugalvokite klausimą ir aš į jį atsakysiu“. Tai skamba kaip magiškas triukas, tačiau būtent tai žada „AlterEgo“ – ant galvos dedamas įrenginys, kuriuo galite kalbėti su kom
(1) 2018-04-09 3
Ar gali kiniškas išmanusis laikrodis varžytis su tokiais gigantais kaip „Apple Watch“ ar „Garmin“ serijos išmaniaisiais laikrodžiais? Juk techninės specifikacijos yra itin panašios, o kaina skiriasi dešimtis kartų, tad kur čia „šuo pakastas“? Šioje apžvalgoje būtent tai ir išsiaiškinsime.
(2) 2018-04-08 1
Internetinė parduotuvė „Cafago“ skelbia, kad dabar net trims prekėms taiko itin dideles nuolaidas: „LeTV LeEco Le 2 X527“ išmaniajam telefonui, „Zeblaze THOR S“ ir „Zeblaze Vibe 3“ išmaniesiems laikrodžiams.
(3) 2018-04-07 1
Greičiausiai sutiksite, kad vietiniai Kinijos gamintojai itin greitai tapo išmaniųjų laikrodžių rinkos lyderiais bei ekspertais. Jeigu progresas vyks taip stulbinančiai greitai, tai labai panašu, kad kiniškų išmaniųjų laikrodžių laukia analogiška sėkmės istorija kaip ir Kinijoje gaminamų išmaniųjų telefonų. Tokiomis prognozėmis norisi tikėti dar labiau tada, kai dienos šviesą išvysta tokie išmanieji laikrodžiai kaip „TenFifteen F2“.
2018-04-06
Gyvename universalių daiktų eroje - sugalvojama tiek įdomių sprendimų, kad įvairios funkcijos gali būti puikiai suderinamos. Pavyzdžiui, viename korpuse gali būti ir spalvotas LED šviestuvas, ir MP3 grotuvas, ir „Bluetooth“ kolonėlė. Būtent toks ir yra šis „Brelong“ universalus prietaisas.
(1) 2018-04-05 2
Jei kalba pakrypsta apie ausines, dažnu atveju tai būna Azijos gamintojai. Bet tik ne šį kartą. „Sennheiser Momentum“ WiFi ausines pagamino Europos gamintojas – Vokietijos kompanija „Sennheiser“, kuri jau 70 metų kuria inovacijas.
2018-04-04
„Lenovo“ yra labai garsus elektronikos gamintojas. Nieko keisto, kad jis gamina ir išmaniuosius laikrodžius bei apyrankes, tačiau tarp jų yra keletas labai panašių modelių. Pavyzdžiui, kuo skiriasi „Lenovo HW01“ ir „Lenovo Cardio Plus HX03W“? Viena iš jų yra šiek tiek naujesnė, tačiau abi labai yra funkcionalios, stilingos ir kainuoja beveik tiek pat.
2018-04-03
Ar pamenate senas instrukcijas, kurios teigė, kad dantų šepetėlį kartą per mėnesį būtina išvirinti? Verdantis vanduo žudo bakterijas, taip prailgindamas dantų šepetėlio gyvavimo laiką. Tačiau ar kas nors taip apskritai darė? Dantų šepetėliai išmetami tada, kada susidėvi. Tačiau dabar egzistuoja patogių būdų, kaip greitai ir efektyviai dezinfekuoti visos šeimos dantų šepetėlius, taip užtikrinant jų švarą ir efektyvią burnos higieną.
2018-04-03 2
Apie išmaniuosius laikrodžius rašėme jau ne kartą, bet šį išmanųjį laikrodį renkasi net pasaulinio lygio futbolo žvaigždė Lionel‘is Messi‘is.
2018-03-30
Šiais laikais viskas turi būti išmanu, o tai kartais juk taip nusibosta. Šis MP3 grotuvas šiuo požiūriu yra tikra atgaiva. Jis yra labai paprastas, minimalistinis, tačiau savo funkcijas atlieka puikiai. Geriausia tai, kad jis visai nebijo vandens.
(12) 2018-03-30 32
„Lietuvoje metalo ieškiklių naudojimas nėra uždraustas, tačiau labai griežtai ribojamas“, – sako Kultūros paveldo departamento vyriausiasis valstybinis inspektorius Robertas Motūzas. Pašnekovas aiškina, kuriose šalies vietose šiuos prietaisus galima naudoti bei kas turi teisę tai daryti.
(7) 2018-03-30 9
Bankinis sektorius neabejotinai išgyvena labai įdomų laikotarpį – ilgą laiką nekitusiame bankų horizonte atsiranda vis daugiau naujų žaidėjų, kurie iš pradžių savo pasiūlymais gali net lengvai apstulbinti.
2018-03-29 5
„JBL“ kompanijos kuriami nešiojami garsiakalbiai ar kolonėlės tikriems muzikos mėgėjams tapo aiškiu kokybės ženklu. Tuo spėjo įsitikinti ne tik eiliniai vartotojai, bet ir tikri technikos ekspertai.
(1) 2018-03-28 6
Nuo pat tualetinio popieriaus išradimo, pasaulio tualetuose vyksta ginčai, kaip reikėtų kabinti tualetinio popieriaus rulonėlį, ar kad jo galas kabėtų išorinėje, ar vidinėje pusėje? Šiam klausimui atsakyti buvo sukurtos net atskiros temos forumuose bei rengiamos specialios apklausos.
(3) 2018-03-28
Perspektyvų rusišką egzoskeletą vilkintis kovotojas galės pernešti naudingo svorio iki 100 kg ir šaudyti kulkosvaidžiu, laikydamas jį vienoje rankoje, sakė Centrinio tiksliosios mašinų pramonės mokslinio tyrimo instituto (CNIITočmaš) karių gyvybiškai svarbios kovinės ekipuotės sistemų konstruktorius Olegas Faustovas.
2018-03-28 8
Beveik prieš šimtmetį Amerikoje veikianti chemijos kompanija užsimojo sukurti medžiagą, galinčią pakeisti šilką. Kol brangų ir ploną šilko siūlą išskiria šilkverpio vikšrai, chemikas Wallace`as Carothersas kartu su komanda mėgino sukurti medžiagą, pasižyminčią panašiomis savybėmis.
(3) 2018-03-27 2
Sako, kad nereikėtų spręsti apie knygą pagal jos viršelį. Tačiau apie šią galima. „NO.1 S9“ yra ne tik gražus, bet ir labai funkcionalus išmanusis laikrodis. Jis gali puikiai derėti prie kostiumo, o jau kitą dieną lydėti jus į kalnus ar į žvejybą. „NO.1 S9“ turi gausybę funkcijų, tačiau savo pirkėjams patinka ne tik dėl jų.
(3) 2018-03-27 4
Ne veltui yra sakoma, kad „genialu tai, kas paprasta“. „Xiaomi“ kompanija puikiai naudojasi šia visiems žinoma tiesa ir kuria net specialistus žavinčias belaides garso kolonėles.
2018-03-26
Prie televizoriaus prisėdame vis rečiau. Taip yra dėl to, kad net ir populiariausi kanalai retai pasiūlo kokybišką turinį. Visgi, neprivalote aklai sekti televizijos programų - turėdami išmanųjį priedėlį galite prisijungti prie interneto ir naudotis „Youtube“, „Netflix“ ir kitomis paslaugomis. Vienas iš įdomesnių variantų, kuriam dabar taikoma nuolaida yra šis „Zidoo H6 Pro“.
2018-03-25 49
Pasaulis dabar keičiasi neįtikėtinu tempu, kartais per kelis dešimtmečius peršokdamas tiek, kam anksčiau prireikdavo šimtmečių. Leidinys „MIT Technology Review“ apžvelgė dešimt technologijų, kurios artimiausiu metu neatpažįstamai pakeis pasaulį.
2018-03-25
Neseniai Amsterdame „Philips“ kompanija pristatė savo naujausių televizorių liniją 2018 metams. Štai ką reikia apie ją žinoti.
2018-03-25
Tenka pripažinti, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse išpardavimų niekada netrūksta. Vis dėlto išskirtinėmis progomis įvairių pasiūlymų skaičius būna dar didesnis ir tai šiuo metu puikiai patvirtina „Gearbest 4th Anniversary“ proga organizuojami išpardavimai.
>> Senesni įrašai