Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Technologijų rinka
Pagrindinės žymės
(0) 2017-10-20 1
Internetinės parduotuvės iš Kinijos – jokia naujiena ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Tačiau ar esate girdėję apie „Cafago“ internetinę parduotuvę, kuri savo veiklą pradėjo ne taip jau ir seniai? Joje pastebėjome labai įdomią akciją išmaniajam laikrodžiui „Zeblore Thor“, išsiskiriančiam puikiu dizainu ir labai geru kainos/parametrų santykiu.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-18 1
Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės yra skirti dėvėti kasdien. Gamintojai turi apie tai gerai pagalvoti rinkdamiesi medžiagas ir priimdami konstrukcinius sprendimus. Visgi, ne taip jau retai pasitaiko, kad žmogaus oda išberiama dėl išmaniosios apyrankės ar laikrodžio. Kodėl taip nutinka? Kaip galima to išvengti?
(0) 2017-10-18 0
„Bluedio“ - jau gerai pažįstamas vardas ausinių ir kolonėlių rinkoje. Pirkėjai vertina šiuo prekės ženklu pažymėtus gaminius, giria jų kokybę bei muzikos atkūrimo charakteristikas. Bet kiek šio „Bluedio“ įvaizdžio ir dėmesio detalėms matyti naujose T4 ausinėse?
(0) 2017-10-17 -1
Kinai visuomet stengiasi sukurti ne tik funkcionalius, bet ir įdomiai atrodančius gaminius. Kai vieni stengiasi savo saugos kameras paslėpti, ši yra namų dekoracija. O svarbiausia, į pandą panašus įrenginys ne tik pagyvina aplinką, bet ir siūlo daug naudingų funkcijų.
(2) 2017-10-16 6
Tikriausiai esate girdėję apie „Red Dot“ dizaino apdovanojimus. Šie Šiaurės Reino-Vestfalijos Dizaino Centro rengiami apdovanojimai kasmet atrenka geriausius dizaino pavyzdžius. Tarp jų šiemet atsidūrė ir visiems gerai pažįstama „Xiaomi Mi Band 2“ išmanioji apyrankė. Kodėl?
->
->
->
->
->
->
(1) 2017-10-14 3
Ruduo ne tik atneša prastėjančius orus, bet ir tamsą. Vis dažniau namo sugrįžtame visiškai sutemus, o ir ilgi vakarai nedžiugina, kuomet reikia pereiti iš vieno kambario į kitą, naktį keltis į tualetą ar ilgiau dirbti prie kompiuterio. Šie 6 šviestuvai gali tokias situacijas bent šiek tiek palengvinti.
(0) 2017-10-13 2
Ausinėmis vadiname įrenginius, kurie garsą skleidžia tiesiai į mūsų ausis. Šia prasme šiame straipsnyje aprašyti įrenginiai nėra ausinės. Su kai kuriais iš jų netgi komplektuojami ausų kamštukai
(3) 2017-10-12 -26
Jeffas Dunnas - „Business Insider“ žurnalistas, išbandęs daugybę skirtingų ausinių, nuo pačių brangiausių iki pigiausių. Jis visuomet atkreipia dėmesį į ergonomiką, dizainą ir, žinoma, atkuriamo garso kokybę. Dunnas save laiko audiofilu, tad bet ko jam tikrai neįkiši.
(2) 2017-10-10 28
JAV technologijų milžinė „Google“ per savo naujienų pristatymą pristatė ne tik naują išmanųjį telefoną, kolonėlę ir kompiuterį, bet ir naujas „Pixel“ ausines, kurios gali versti pokalbį realiuoju laiku.
(0) 2017-10-09 1
Vaizdo registratorius automobilyje yra labai naudingas įrankis. Tai daiktas, kurio pasigesite pakliuvę į nedėkingą situaciją. Automobilinį vaizdo registratorių patartina turėti visiems, kurie dažnai vairuoja, tačiau dažnai nekyla rankos įsigyti paties brangiausio įrenginio ir norisi pataupyti, juk rinkoje yra ir visai pigių vaizdo registratorių. Tačiau ko galima tikėtis iš pačių pigiausių, nė 15 eurų nekainuojančių vaizdo registratorių?
(1) 2017-10-06 11
Apie rūkymo žalą žino bene kiekvienas. Su tuo susipažinti gali ir nė karto gyvenime nerūkęs ir net neketinantis rūkyti, kai nuo praėjusių metų pavasario Lietuvoje buvo pradėtos pardavinėti cigarečių pakuotės su antireklama.
(0) 2017-10-05 -4
Multifunkciniai įrankiai yra labai naudingi. Vienoje vietoje galite turėti kelis įrankius, kurie iškilus būtinybei gali padėti išsisukti iš keblios situacijos. Jie nepakeičia pilnų įrankių dėžių, bet praverčia tuomet, kai ieškoti dedikuoto įrankio nėra laiko ar galimybių. Pristatome 6 įdomius multifunkcinius įrankius iš Kinijos, kurie yra pigūs, bet gali praversti.
(1) 2017-10-04 0
Bekontaktis termometras yra labai naudingas įrankis. Jį galite panaudoti ir namie, ir kurdami elektronikos prietaisus, ir užsiimdami metalo darbais. Bet kaip prietaisas, kuris neliečia paviršiaus, gali išmatuoti temperatūrą? Ar tai atliekama lazeriu?
(0) 2017-10-04 2
Technologijų rinkoje retsykiais pasitaiko netikėtų sutapimų. Pavyzdžiui, išmanieji laikrodžiai ir fiziniai aktyvumo asistentai rinkoje pasirodė labai panašiu metu. Greičiausiai sutiksite, kad iš pirmo žvilgsnio šie du pakankamai skirtingi aksesuarai neturėjo bendrų sąlyčio taškų. Vis dėlto dabar turime tokią situaciją, kai tikrai kokybiško fizinio aktyvumo asistento praktiškai yra neįmanoma atskirti nuo išmaniojo laikrodžio.
(0) 2017-10-03 30
Istoriškai Nyderlandai garsėja savo laivynu. Tai - labai stipri ir labai svarbi šalies karinių pajėgų dalis. Šiuo metu laivynas užsiima keista veikla - 3D skeneriu skenuoja visus savo laivus. Kodėl?
(1) 2017-10-03 6
Savo namų ar žiemai paliktų vasarnamių saugumą turime paimti į savo rankas. Tai - privaloma kiekvienam, kuris nori būti užtikrintas, kad jam nesant namie nieko labai blogo nenutiks. Arba, jei jau nutiks, kad viso to priežastys ir kaltininkai bus aiškūs. Kalbame, žinoma, apie IP kameras. Internete visai neseniai pasirodė naujas įrenginys, „Veskys T2“, įrodantis, kad apsauga neturi būti brangi.
(0) 2017-10-02 -3
Kartais besižvalgydami rinkoje galite aptikti visai įdomių daiktų, kurie pasižymi neįprastu dizainu. Jie iš karto traukia dėmesį ir vilioja išbandyti. Pavyzdžiui, ši „Vidson I30“ belaidė Bluetooth kolonėlė yra permatoma - galima pamatyti, kas yra jos viduje. Tačiau, panašu, funkcionalumui šis neįprastas dizaino sprendimas netrukdo.
(0) 2017-10-02 0
JAV technologijų milžinė „Apple“ pripažino, kad egzistuoja naujojo išmanaus laikrodžio „Apple Watch 3“ problema, susijusi su prisijungimu prie tinklo.
(1) 2017-10-01 11
Tyrėjai teigia, kad kontroliuoti Jūsų išmanųjį telefoną galima slaptomis ultragarso komandomis
(4) 2017-09-29 37
Elono Musko svajonės didelės. Adelaidėje šiandien (09-29) vykstančiame Tarptautiniame astronautikos kongrese Muskas paskelbė SpaceX planus apie didžiulę naują raketą, kuri, jo teigimu, 2022 skris į Marsą ir paskui galbūt teiks greitas keliones apie Žemę.

(0) 2017-09-29 -2
Legendinė džinsų gamybos įmonė „Levi Strauss“ ir technologijų milžinė „Google“ sujungė jėgas ir sukūrė išmanų džinsinį švarkelį su įsiūtomis liečiamomis kontrolės priemonėmis.
(0) 2017-09-28 -3
Išmanioji apyrankė - labai naudingas prietaisas, galintis stipriai pakoreguoti jūsų fizinį aktyvumą ir padėti sureguliuoti miego režimą. Dauguma išmaniųjų apyrankių atrodo daugiau mažiau taip pat, tačiau rinkoje yra ir išskirtinį dizainą turinčių produktų. Pateikiame 4 pavyzdžius. Pirmoji puikiai derės prie jūsų jau turimo laikrodžio.
(10) 2017-09-28 19
Bendrovės „Mercedes-Benz“ (ir keleto kitų) valdančioji įmonė „Daimler“ siekia, kad dauguma jos gamyklas paliekančių transporto priemonių būtų varomos elektra. Tačiau norint priversti vairuotojus atsisakyti tradicinių degalų, būtina pasirūpinti, kad jų nebaugintų ypač ilgai trunkantis akumuliatorių įkrovimo procesas. Taigi, natūralu, kad „Daimler“ nutarė tam tikrą dalį lėšų atseikėti Izraelyje veikiančiam startuoliui „StoreDot“, išsikėlusiam užduotį sukurti tokį akumuliatorių, kurį įmontavus į elektromobilį, šį pavyktų įkrauti ne lėčiau kaip per penkias minutes, rašo autoblog.com.
(0) 2017-09-27 0
„Bluetooth“ kolonėlės šiais laikais yra labai populiarios. Visgi, kai kurios iš jų atlieka kur kas daugiau nei iš jų tikimasi. L7 įrenginys yra kur kas daugiau nei paprasta „Bluetooth“ kolonėlė - jis atlieka visą eilę kitų funkcijų.
(1) 2017-09-26 18
Intel pradeda eksperimentuoti su vadinamaisiais neuromorfiniais lustais, kuriuose bandoma tiksliau atkartoti tikrų smegenų funkcionavimą.
(0) 2017-09-26 -1
Užsidėjus ausines atrodo, kad galima iš karto pabėgti nuo pasaulio. Šiais laikais jos ne tik kokybiškai groja muziką, bet ir padeda bendrauti, blokuoja pašalinį triukšmą, dažnai naudojamos audio knygoms klausyti. Pristatome 10 populiariausių ausinių, kurias praeitą vasarą lietuviai noriai siuntėsi iš Kinijos.
(0) 2017-09-25 0
Kinijos gamintojas „Cubot“ Lietuvoje yra žinomas dėl savo gaminamų ir pakankamai pigių išmaniųjų telefonų. Tačiau ši kompanija gali Jums pasiūlyti ne tik telefonus, tačiau ir išmaniąsias apyrankes. Dar vasaros pradžioje „Cubot“ pristatė trečiąją savo apyrankę „Cubot S1“, kurią dabar galite įsigyti ir Lietuvoje.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-09-24 -15
Kinijos gamintojas „Xiaomi“ yra gerai žinomas dėl savo gaminamų išmaniųjų telefonų. Tačiau vienas populiariausių gamintojų gali pasiūlyti ne tik telefonus, tačiau ir pačius įvairiausius kitus įrenginius.
(5) 2017-09-24 38
New Scientist išsiaiškino, kad pranešimai apie Juodojoje jūroje kilusias palydovinės navigacijos problemas gali reikšti Rusijos atliekamus naujos GPS apgaulės sistemos bandymus. Tai gali būti pirmoji užuomina apie naują elektroninio karo formą, kurią gali vykdyti visi, nuo nedraugiškų šalių iki smulkių nusikaltėlių.

(0) 2017-09-22 55
Pirmąjį savo mieste pagamintą televizorių šiauliečiai iš džiaugsmo nešiojo ant rankų gatvėmis ir didžiuodamiesi rodė visiems. 1961 metais Šiauliuose buvo įkurta pirmoji Lietuvoje televizorių gamykla, o po dvejų metų surinktas ir pirmasis televizorius „Temp-6“.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į