Technologijų rinka :: www.technologijos.lt
Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Technologijų rinka
(4) 2018-08-21
Lietuvos institucijos tariasi, kaip pažaboti elektrines transporto priemones, taip siekiant išvengti incidentų.
(1) 2018-08-20 2
Pasaulis stengiasi atsisakyti laidų. Taip daroma dėl patogumo. Laidai apsunkina gyvenimą ir sulėtina darbą biuruose. „Airtame“ yra nedidelis įrenginys, kuris padeda atsisakyti laidų ir sutaupyti laiko. Apie šio įrenginio privalumus ir trūkumus skaitykite mūsų apžvalgoje.
2018-08-20 1
Amsterdamas, rugpjūčio 15 d., 2018 m. – Ne vienas, bet du! Dviem naujausiems 2018 metų OLED TV televizorių modeliams susilaukus prestižinių EISA Apdovanojimų, Philips TV visai pagrįstai gali vadintis „OLED TV kokybės lydere“.
2018-08-18 6
Įvairių gamintojų išmaniųjų apyrankių širdies ritmo matuoklių duomenys vis dažniau pasitelkiami klinikiniams bandymams. Viena bėda, kad tie duomenys ne visada būna tikslūs, rašo independent.co.uk.
2018-08-17
Daugeliui kompanija „NO.1“ jau yra gana gerai žinoma. Ji gamina tvirtus, sportinio tipo ir nebrangius išmaniuosius laikrodžius. Vienas iš naujausių „NO.1“ išmaniųjų laikrodžių yra „NO.1 F13“. Tad įdėmiau pasižiūrėkime kuo išsiskiria šis įrenginys.
2018-08-16 12
Pietų Korėjos automobilių gamintojas „Hyundai“ kažkuriuo savo istorijos metu sugebėjo save išrasti iš naujo. Buvęs neįsimintinų, pigių automobilių kūrėjas dabar nori varžytis su prabangių automobilių gamintojais iš Europos. Ir ne šiaip varžytis - „Hyundai“ nori būti technologiniu lyderiu. Tai matyti ir iš naujos Atskirų Garso Zonų technologijos, leidžiančios keleiviams klausytis skirtingos muzikos.
2018-08-16 3
Kompanija „Huawei“ papildė savo apdovanojimų sąrašą. Šį kartą ji nuskynė laurus Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) rengiamuose kasmetiniuose apdovanojimuose.
2018-08-14 2
Moderniems įrankiams laidų jau nebereikia. Tai galima pasakyti apie suktuvus, pjūklus, šlifuoklius, bet tas pats galioja ir dulkių siurbliams. Belaidžiai dulkių siurbliai yra nelyginamai patogesni ir turi galybę privalumų. „Puppyoo WP536“ yra būtent toks dulkių siurblys - jis džiugina ne tik moderniu dizainu ir belaidžio įrenginio privalumais, bet ir nedidele kaina.
(2) 2018-08-14
Iš pirmo žvilgsnio „NX02“ atrodo kaip gana įprastas sportinio tipo laikrodis, bet tuo pačiu metu jis yra ir išmanus. Tai itin tvirtas, 5ATM standartą turintis ir nuolatos fizinės veiklos rodiklius stebintis išmanusis laikrodis.
(1) 2018-08-13 4
Dramblius medžiojantiems brakonieriams yra svarbios tik šių gyvūnų iltys, tačiau Kenijos verslininkui Johnui Matano labiau rūpi... išmatos!
 
2018-08-11 3
Pentagonas imasi priemonių prieš karių įprotį naudoti fizinio aktyvumo matuoklius ir kitas išmaniųjų telefonų programėles, nustatinėjančias vartotojų buvimo vietą, nes paaiškėjo, kad ši svarbi informacija kartais atsiduria internete, sakė JAV pareigūnai.
2018-08-11 4
Automobiliniai vaizdo registratoriai yra itin naudingi prietaisai ir ypač tais atvejais, kai tenka susidurti su pykčio netramdančiais ar tiesiog chuliganiškai vairuojančiais vairuotojais.
2018-08-09
„Xiaomi Amazfit Pace“ - tai laikrodis, sukurtas aktyviems žmonėms. Jis atrodo elegantiškai ir savo funkcionalumu prilygsta brangesniems įrenginiams. Tai - itin kokybiškas išmanusis laikrodis, kuris vilioja ir keramikiniu korpusu su „Gorilla“ stikliuku uždengtu OLED ekranu, ir funkcionalumu, ir kaina.
(3) 2018-08-09 1
Televizoriaus paskirtis namų buityje gerokai pasikeitė, tačiau naujausios kartos išmanieji televizoriai yra įperkami tikrai ne visiems. Tačiau net ir senuką televizorių galima padaryti išmaniu. Tam ir gaminami šiuolaikiniai TV priedėliai. Tokie įrenginiai leidžia ir senesnių televizorių savininkams naudotis pačiomis įvairiausiomis išmaniosiomis funkcijomis. Šįkart detaliai apžvelgsime „Xiaomi Mi Box“ TV priedėlį ir ką apie jį sako apžvalgininkai bei jį įsigiję pirkėjai
2018-08-08
„Bluedio TN“ - tai dar vienas žaidėjas pigių belaidžių ausinių rinkoje. Šios ausinės buvo specialiai sukurtos sportuojantiems, kurie nenori pamesti savo ausinių. Jos ne tik turi laidą, bet ir gali būti sujungtos magnetinėmis nugarėlėmis. Aišku, tai - tik smulkūs privalumai iš labai ilgo sąrašo.
2018-08-06 1
„NO.1 F18 GPS“ - tai naujas garsaus gamintojo išmanusis laikrodis. Jis pasižymi visomis gerosiomis išmaniųjų apyrankių funkcijomis, bet šalia jų dar turi GPS, skirtingus sporto režimus, integraciją su socialiniais tinklais ir galybę kitų funkcijų.
2018-08-05 4
Nors vasara persirito į antrą pusę, bet mūsų dar laukia daug gražaus laiko. Gal dar kai kurie iš mūsų net neatostogavo? O gal planuoja linksmai praleisti savaitgalį gamtoje ar bekopdami į kalnus? Ir pripažinkite, tikrai norėsite šiuos savo nuotykius ir įspūdingus vaizdus užfiksuoti su gera, kokybiška ir patogia kamera. Šiuo atveju išmanusis telefonas ir jo kameros tikrai nėra tas variantas, kuris mus tenkintų. Tam yra reikalinga veiksmo kamera.
2018-08-05
„Xiaomi“ kompanija jau ilgą laiką dominuoja robotų dulkių siurblių rinkoje. Ir tai jiems daryti padeda puikiai žinomi „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ ir antros kartos „Roborock S50“ dulkių siurbliai. Tačiau kitas Kinijos gamintojas „360 Mobiles“ nusprendė, kad jau neužtenka vien tik gaminti biudžetinius išmaniuosius telefonus ir metas sudrebinti „Xiaomi“ robotų dulkių siurblių monopolį. Tad rinkoje pasirodė visiškai naujas „360 S6 Robot Vacuum“ robotas dulkių siurblys ir peržvelgę jo specifikacijas galime sakyti, kad „Xiaomi“ jau turėtų pradėti jaudintis.
2018-08-03
Po sunkios darbo dienos norisi atsipalaiduoti. Kartais skauda raumenis ir taip norisi masažo. „Leravan Mi Home“ yra labai kompaktiškas mobilus masažuoklis, veikiantis transkutaninio elektrostimuliavimo pagrindu. Jį galima naudoti visur - ir namie, ir darbe, ir sportuojant. Geriausia tai, kad jis yra visai nebrangus ir veiksmingas.
(11) 2018-08-01 12
Dar 2014 metais kompanija „Apple“ įsigijo „Beats“ ausinių kompaniją, kuri gamino itin brangias ir net per brangias ausines. Po šio sandorio „Apple“ kompanija iškart atleido praktiškai visus „Beats“ įmonės darbuotojus ir pastarieji perėjo į kinų kompaniją „Bluedio“.
2018-08-01
Elektrinių šepetėlių rinka nuolat auga. Žmonės ima atsisakyti tradicinių dantų šepetėlių, pirmenybę teikdami būtent elektriniams įrenginiams. Nors kai kurie jų yra labai brangūs, egzistuoja ir pigesnių kokybiškų alternatyvų. Pavyzdžiui, naujasis „Alfawise RST2056“.
2018-07-30
Išmaniųjų apyrankių rinka tikrai yra gyvybinga ir užimta. „Alfawise Mini 3“ yra naujas žaidėjas biudžetinėje klasėje, tačiau atrodo kaip išties kokybiškas įrenginys. Didelis OLED ekranas, talpi baterija, kokybiškas korpusas „Alfawise Mini 3“ paverčia rimtu konkurentu ženkliai brangesnėms apyrankėms.
2018-07-26 4
Virtuali realybė į mūsų gyvenimus atkeliauja vis greičiau ir suteikia vis daugiau galimybių. Tai supranta didžioji dalis garsiausių pasaulio technologijų kompanijų, tačiau toli gražu ne kiekviena pasiūlo tokių produktų, kuriuos teigiamai įvertina ir tarptautiniai specialistai.
(4) 2018-07-24
Ar žinojote, kad elektriniai dantų šepetėliai yra kur kas efektyvesni už tradicinius? Taip yra todėl, kad jie vibruoja labai aukštu dažniu, taip pašalindami daugiau nešvarumų per tą patį laiką. Anksčiau dantų šepetėliai turėjo įvairių trūkumų - trumpą baterijos gyvavimo laiką, didelį ir nepatogų korpusą, jie dažnai nemėgo vandens. Tačiau laikai keičiasi - „Xiaomi Soocas Soocare X3“ yra pigus, išmanus ir kokybiškas įrenginys.
2018-07-24
Kinai pirmieji pastebėjo, kad pailgas magnetas, padėtas ant upe plaukiančio medžio gabalo, visada pasisuka ta pačia kryptimi. Pritaikius šią įžvalgą, prieš daugiau nei 4 tūkst. metų buvo išrasta kompaso rodyklė – įmagnetintas plieno strypelis, galintis laisvai sukiotis.
2018-07-24
Išmanioji apyrankė ar išmanusis laikrodis? Šis klausimas yra gana sudėtingas, ypač kai apyrankės daugeliu atveju kainuoja ganėtinai nedaug, o laikrodžių kainos gali viršyti ir kelis šimtus eurų. Tačiau norint įsigyti būtent išmanųjį laikrodį tikrai nėra būtina taip stipriai išlaidauti. Gali užtekti ir keletos dešimčių eurų ir turėsime puikų išmanųjį laikrodį, kuriam gerų žodžių negaili ne tik apžvalgininkai, bet ir jį įsigiję pirkėjai.
(1) 2018-07-22
Lazerinis atstumo matuoklis yra labai naudingas įrankis. Jis labai greitai ir lengvai gali išmatuoti didelius atstumus vos vieno mygtuko paspaudimu. Anksčiau tokia įranga buvo prieinama tik profesionalams, tačiau dabar geri atstumo matuokliai yra pakankamai pigūs.
2018-07-20 2
Išmaniųjų laikrodžių rinkoje mus vis sunkiau kažkuo nustebinti, tačiau vis dar yra tokių įrenginių, kurie verčia stebėtis ir žavėtis. „KingWear KW88“ parametrai primena išmanųjį telefoną, o atrodo kaip įprastas laikrodis. Skamba intriguojančiai, tačiau sužinojus tokio įrenginio kainą, liekame galutinai šokiruoti.
2018-07-19 1
Išmaniųjų telefonų rinka turbūt yra ta sritis, kurioje yra tiesiog būtina kažkuo išsiskirti. Jei gamintojas nesugebės pasiūlyti kažkuo iš visos išmaniųjų telefonų gausybės išsiskiriančio įrenginio, jis bus pasmerktas. Dėka tokios žiaurios konkurencijos, išmaniųjų telefonų gamintojai verčiasi per galvas ir kuria vis naujesnius ir kažkuo vienas nuo kito besiskiriančius išmaniuosius telefonus, kad tik atkreiptų mūsų dėmesį. Visgi, tik labai nedidelė dalis net ir praėjus metams po telefono pasirodymo rinkoje, vis dar susilaukia didelio pirkėjų dėmesio bei tarptautinių specialistų įvertinimo.
2018-07-15 3
„Xiaomi“ nenustoja stebinti savo sukurtais įrenginiais ne tik pirkėjų, bet ir technikos specialistų. Ir jei kartais mums sukelia šypseną, kai išgirstame apie tai, kad Kinijos technikos ir dizaino specialistai apdovanojo Kinijos kompaniją, tai šįkart „Xiaomi“ kompanija sulaukė aukščiausių įvertinimų iš Vokietijos.
2018-07-13 13
Kasdien kelis kartus valomės dantis šepetėliu. Taip stengiamės išlaikyti dantis sveikus kiek įmanoma ilgiau, kovojame su nemaloniu burnos kvapu ir tiesiog gerbiame priimtas higienos taisykles. Tačiau dantų šepetėliai paplito ne taip jau seniai, ką žmonės darė prieš tai?
2018-07-13 6
Naujausias Kongreso pavedimu JAV nacionalinės mokslų, inžinerijos ir medicinos akademijos atliktas tyrimas turėjo atsakyti į keletą svarbių klausimų apie vadinamųjų elektroninių cigarečių (EC) poveikį žmogaus sveikatai.
2018-07-13 1
Cafago.com išplatino naujausią pranešimą apie šiuo metu taikomas nuolaidas. Šįkart siūlo atkreipti dėmesį į mums dar mažai žinoma „Xiaomi“ kompanijos robotą dulkių siurblį „Xiaomi Xiaowa Vacuum“ bei 32 GB talpos „Netac P500 Class 10“ atminties kortelę. Jei su pastarąja viskas daugiau mažiau kaip ir aišku, tai kas čia per siurblys, kuris už „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ yra pigesnis daugiau nei 100 eurų?
2018-07-12 1
Automobilinis audio stiprintuvas yra tiesiog būtina audiofilo automobilio įrangos dalis. Šis įrenginys sustiprina palyginti silpnus radijo ir grotuvų signalus, kad šiuos galėtų groti galingos kolonėlės. HY-3006 yra palyginti nedidelis automobilinis stiprintuvas, tačiau jis yra labai pigus ir pats perkamiausias Gearbest.com portale.
IT
2018-07-12 8
Prieš vienuolika metų JAV buvo pristatytas pirmosios kartos „iPhone“, pakeitęs visą telefonų rinką. Šių išmaniųjų kultas tęsiasi ir iki šiol – „iPhone X“ pirmąjį šių metų ketvirtį tapo perkamiausiu telefonu visame pasaulyje. Tačiau, nepaisant „iPhone“ populiarumo, egzistuoja keletas stebinančių ir retai kam žinomų faktų, susijusių su šiais išmaniaisiais.
(1) 2018-07-12
Ši „GoPro Karma“ drono sistema yra itin patogi vartotojui. Šis rinkinys, į kurį įeina ne tik pats dronas su visomis būtinomis dalimis, bet ir nuimama „Hero5“ kamera, užtikrina stabilią ir sklandžią filmuojamo vaizdo kokybę.
2018-07-10
Belaidės ausinės dažnai turi vieną trūkumą - jos turi laidą. Aišku, jis padeda ausinių nepamesti, tačiau „Apple“ išpopuliarino tikrai belaidžių ausinių idėją ir dabar jų nori ne vienas. „AOWO Air7E“ yra stebėtinai pigios ausinės, bet ar jos tikrai geros?
(1) 2018-07-10 6
Nors daugelis fotoaparatų fotografuoja gerai, žinoma, vieni geriau, o kiti prasčiau, vieni turi vienokių privalumų, o kiti kitokių, tačiau daugeliui iš jų kyla rimtų problemų, kai reikia priartinti vaizdą ir jį nufotografuoti. Daugelis tai sugeba padaryti, bet juk kalbame ne vien apie gebėjimą tai atlikti, o apie tai, kaip kokybiškai tai sugebama padaryti. Ir tikrai ne kiekvienas fotoaparatas gali pasigirti turintys tokio dydžio vaizdo priartinimo „patranką“ kaip, kad šis fotoaparatas.
(1) 2018-07-09
Vos pasirodęs „Xiaomi Mi Band 3“ pasuko dominavimo rinkoje kryptimi. Žmonėms patinka naujoji legendinės išmaniosios apyrankės karta, todėl jie šiuos įrenginius perka masiškai. Tačiau pirmą kartą pasimatavę savo naująją „Mi Band 3“ jie nustemba - ką veikti su kiniškai kalbančia apyranke? Visgi, yra paprastas būdas kalbą pakeisti į anglų.
(1) 2018-07-08
Visai neseniai „Xiaomi“ kompanija pristatė naująją išmaniąją apyrankę „Xiaomi Mi Band 3“ ir ji iš karto tapo turbūt pačia geidžiamiausia šios vasaros apyranke, o pardavėjai lenktyniauja, kas pasiūlys geriausią kainą.
>> Senesni įrašai