Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Technologijų rinka
2021-10-25
„LG Electronics“ (LG) itin išplės turinio srautinio perdavimo galimybes kitų gamintojų televizoriuose, kuriuose įdiegta firminė „webOS“ platforma.
2021-10-15 3
Dvigubas valymo volelis, galingas siurbimas, įvairūs priedai, dvigubi HEPA filtrai... „Redroad V17“ suteikia daugiau nei kiti belaidžiai siurbliai.
2021-10-15 6
Vienoje Egipto kapavietėje išlikęs 300 m. prieš mūsų erą sukurtas piešinys, kuriame pavaizduotos tekinimo staklės. Šiuo įrenginiu vienu metu turėjo dirbti du žmonės.
2021-10-08 1
„Roborock S7“ - tai naujas dulkių siurblys-robotas, ateinantis valyti jūsų namų grindis. Tai - modernus namų švaros prietaisas, kuris siurbia kilimus ir plauna kietas grindis. Bet ar šiuos darbus jis dirba efektyviai ir yra patogus naudoti? Papasakosime apžvalgoje.
2021-10-05 3
Skrupulingieji japonai, prispyrus gamtiniam reikalui, pirmiausia apsiauna specialias šlepetes ir tik tada, nešini rankšluosčiu, patraukia į tualetą. Singapūre numatytos baudos nuleisti vandenį „pamirštantiems“ asmenims, o Kinijoje ir Kuboje įprasta ypač taupyti tualetinį popierių. Kokie gi dar su tualetu susijusio etiketo ypatumai gali nustebinti nieko apie juos nežinantį turistą?
2021-10-04
„Roborock H7“ - tai modernus akumuliatorinis rankinis dulkių siurblys, pasižyminti ergonomišku dizainu, patogiu valdymu ir labai paprasta priežiūra. Jei šiuo metu žvalgotės tokio tipo dulkių siurblio, mums būtų lengva rekomenduoti „Roborock H7“ - jis yra toks geras. Bet kokias geras ir, galbūt, ne tokias geras šio prietaiso savybes iš tikrųjų galime išskirti? Pažvelkime į „Roborock H7“ atidžiau.
2021-10-04
Kas nesvajojo po ilgos dienos grįžti namo ir tiesiog paspaudus kelis mygtukus gauti karštą, naminį patiekalą, kurį pagamino asmeninis skaitmeninis virėjas? Kolumbijos universiteto inžinieriai bando paversti šią fantaziją realybe ir sugalvojo, kaip vienu metu 3D spausdintuvu atspausdinti ir išvirti sluoksniuotą vištienos tyrę.
2021-09-30 3
„Dreame T20“ - tai akumuliatorinis rankinis dulkių siurblys, pasižymintis didele dulkių surinkimo talpa, puikia filtravimo sistema ir patogiu valdymu.
Tai - įrenginys, kuris labai paprastai įsilieja į namų tvarkymo rutiną.
„Dreame T20“ turi ir daugiau privalumų (ir keletą trūkumų), apie kuriuos papasakosime apžvalgoje.
(1) 2021-09-30 10
Gumos atradėjui Charlesui Goodyearui nepavyko susikrauti turtų – jis užgyveno tik skolas, bet ši medžiaga bent kol kas nepamainoma. Be jos neišsiverčia vairuotojai, gydytojai, mokslininkai, ūkininkai, namų šeimininkės.
(1) 2021-09-24 12
Kauno technologijos universiteto (KTU) sieną puošiantis didžiausias Lietuvoje vertikalus saulės laikrodis netrukus minės 15 metų sukaktį. Ant tuometinio KTU Informacinių technologijų plėtros instituto pietrytinės pastato sienos jis įrengtas 2006 m. rugsėjo 25 d.
 
2021-09-24 10
Žmonės visą laiką stengėsi maisto atsargas laikyti šaltai. 1000 metų prieš mūsų erą turtingi kinai savo namų rūsiuose laikė ledo gabalus, tačiau tik 1834 metais pavyko pirmą kartą dirbtinai pasigaminti šalčio.
2021-09-23 3
GPS palydovai mums sako, kur esame, o tai yra suprantama ir lengvai paaiškinama, atsižvelgiant į visus signalus ir skaičiavimus, leidžiančius žemėlapyje matyti save kaip mažą tašką. Nors GPS palydovai negali pasakyti, kur (kol kas) palikote automobilio raktelius, milijonai žmonių jais pasitiki ieškodami kelio ar norėdami išvengti spūsčių.
(1) 2021-09-21 31
Ši gatvė Teksase iš pirmo žvilgsnio neatrodo išskirtinė. Joje daug gražių namų, bet juk tokių yra labai daug. Tačiau kiekvienas iš šių namų buvo pastatytas per 5-7 dienas.
(3) 2021-09-16 2
Šaldymas neabejotinai yra efektyviausia mūsų turima technologija ilgalaikiam maisto išsaugojimui. Mūsų gyvenimas būtų labai sudėtingas, jei negalėtume šaldyti maisto. Tačiau šaldant maistą jame formuojasi ledo kristalai, kurie keičia jo struktūrą ir kenkia skoniui. Mokslininkai teigia, kad to įmanoma išvengti. Kas gi yra tas izochorinis šaldymas ir kuo jis ypatingas?
IT
2021-09-16
Kasmetinio „Apple“ renginio metu, kompanija tradiciškai pristatė savo naujienas – naują „iPhone 13“ flagmanų seriją, „iPad mini“, „Apple Watch 7“ ir kitus įrenginius. Paaiškėjo ir išmaniųjų telefonų „iPhone“ prekybos Lietuvoje datos.
2021-09-15 21
15 kartų už plieną tvirtesnės apsauginės tamprės, nuo erkių apsaugančios kojinės, marškinėliai, stebintys sveikatos būklę, dirbtinis kailis iš kanapių pluošto – jau klientų širdis spėję pavergti Lietuvos tekstilininkų gaminiai.
(31) 2021-09-14 34
3D spausdinimo technologijos nuėjo ilgą kelią - iki to momento, kai visa pogrindžio šaunamųjų ginklų entuziastų kultūra dabar lankosi renginiuose, kuriuose šaudo ginklais, spausdintais namuose, praneša „Vice“ nerimą keliančiame naujame dokumentiniame filme.
2021-09-05 3
„LG Electronics“ (LG) praneša, kad nuo šių metų rugsėjo mėnesio bus galima įsigyti kokybiško garso sistemą „LG Eclair“ (modelis QP5). Ši garso sistema, kuri 2021 m. buvo apdovanota CES inovacijų apdovanojimu, puikiai tinka šiuolaikiniam gyvenimo būdui dėl savo elegantiško, kompaktiško dizaino, kuris puikiai pritaikomas ribotose erdvėse, tuo pačiu užtikrinant įtraukiantį garsą.
2021-09-01 10
„Aš buvau oficialiame naujausio Huawei Honor MagicWatch 2 išmaniojo laikrodžio pristatyme ir iš pirmo žvilgsnio galima sakyti, kad jis yra labai panašus į Huawei Watch GT2. Tačiau po dviejų savaičių naudojimo galiu drąsiai sakyti, kad tarp šių laikrodžių tikrai yra skirtumų: pradedant programiniais, baigiant ekrano atvaizdavimo pasirinkimais. Vadinamųjų watch faces MagicWatch 2 laikrodyje yra kur kas daugiau.“
2021-08-26
Ar prisimeni, kuri buvo Tavo paskutinio menstruacinio ciklo pirmoji diena? Gali būti, kad Tau atsakyti į šį klausimą nėra taip paprasta, bet Tu nebūsi tokia vienintelė – daugelis moterų vis dar neseka savo menstruacinio ciklo, neskiria tam reikiamo dėmesio. O iš tiesų su menstruaciniu ciklu susiję duomenys, juos išanalizavus, gali padėti įvertinti ir pagerinti sveikatą, taip pat geriau planuoti kasdienę veiklą. Šiais laikais nieko analizuoti nereikės pačiai – į pagalbą ateina išmaniosios technologijos, pvz., išmanieji laikrodžiai. Išmaniuosiuose „Garmin“ prietaisuose yra įdiegtos menstruacinio ciklo stebėsenos programėlės, suteikiančios išsamią informaciją apie pokyčius, kiekvienos moters kūno patiriamus menstruacinio ciklo metu.
(15) 2021-08-25 8
Wagyu jautiena yra labai geidžiama ir labai brangi. Matomos riebalų gijos, šiai jautienai suteikiančios kone marmurą primenančią išvaizdą, kaip teigiama, sukuria įspūdingą skonį. Wagyu jautiena yra labai brangi ir reta, bet gal tai pasikeis? Mokslininkai jau spausdina Wagyu kepsnius 3D spausdintuvais.
2021-08-23 36
Pirmoji televizijos transliacija Izraelyje buvo nespalvota, tačiau skirtingai nei dauguma tautų, tai įvyko ne dėl to, kad trūko spalvų transliacijos technologijų.
2021-08-22 7
EISA apdovanojimuose „LG Electronics“ (LG) papildė savo įspūdingą sėkmės rekordą – 2021–2022 m. apdovanojimų sezone keturios namų pramogų naujovės pelnė apdovanojimus. Jau dešimtą kartą iš eilės didžiausio pripažinimo sulaukė „LG OLED“ kategorija. Šiais metais 65 colių OLED G1 televizorius buvo pripažintas geriausiu „Premium“ klasės televizoriumi.
IT
(15) 2021-08-20 7
Jau daugiau nei metus besitęsiantis lustų, naudojamų daugelyje elektronikos prietaisų, trūkumas palies kiekvieną. Iš pradžių skaudžiausiai smogusi automobilių gamintojams, lustų krizė jau veikia ir kasdien naudojamų buities prietaisų pasiūlą. Tai reiškia, kad greitu metu galime pritrūkti net ir tokių kasdienio vartojimo prekių, kaip skalbimo mašinos, plaukų džiovintuvai ar mikrobangų krosnelės.
2021-08-19 3
Technologijų rinką pasiekė ausinės, nustebinsiančios net ir pačius išrankiausius. Aukščiausios kokybės garso mėgėjams puikiai žinoma „Bang & Olufsen“ bendrovė pristatė naująsias „Beoplay HX“ ausines, užtikrinančias itin efektyvią garso izoliaciją. Naujos kartos ausinės pakeitė ankstesnius „Beoplay H9“ ir „Beoplay H95“ modelius bei savo privalumais sužavėjo technologijų srities ekspertus. Tobula garso kokybė, elegantiškas dizainas, aktyvi triukšmo mažinimo technologija – tai tik keletas užsienio technologijų apžvalgose pabrėžiamų šio įrenginio pliusų.
2021-08-13 2
Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ pristatė naujuosius „Galaxy Z Fold3 5G“ ir „Galaxy Z Flip3 5G“ modelius. Abu įrenginiai yra sulenkiami išmanieji telefonai, pasižymintys ypatinga surinkimo kokybe ir inovacijomis. Naujausi sulenkiami telefonai yra patobulinti, tvirtesni ir leidžia geriau išnaudoti sulenkiamo ekrano privalumus, suteikia naujų būdų dirbti, mėgautis įvairiu turiniu ir pramogauti, rašoma pranešime spaudai.
2021-08-10 27
Viduryje Stokholmo, aukštai virš stogų 66 metus stovėjo įspūdinga struktūra – telefonų bokštas.
2021-08-10 15
Daugelį šimtmečių skalbimas buvo tikras vargas moterims. Protingiausi žmonės laužė galvą, kaip palengvinti šį darbą.
2021-08-02 9
„Nestlé“ yra viena iš didžiausių maisto korporacijų pasaulyje. Labai tikėtina, kad per pastarąsias porą dienų vartojote nors vieną „Nestlé“ produktą - jų yra tiek daug. Todėl žinia, kad „Nestlé“ nuo domėjimosi perėjo prie veiksmų yra labai svarbi - laboratorijoje užauginta mėsa atkeliauja į parduotuvių lentynas.
2021-08-01
Technologijų pasaulį pasiekė įspūdinga naujiena, kuri patiks visiems, norintiems mėgautis aukščiausios kokybės garsu. „Bang & Olufsen“ pristatė naujos kartos „Beoplay HX“ ausines, pakeitusias ankstesnius „Beoplay H9“ ir „Beoplay H95“ modelius. Užsienio technologijų apžvalgose išryškėjo keletas naujųjų ausinių privalumų, įskaitant madingą dizainą ir tobulą garso kokybę. Tačiau daugiausia dėmesio skirta aktyvaus triukšmo mažinimo technologijai, kuri leidžia visiškai atsiriboti nuo supančio pasaulio triukšmo, ir, žinoma, draugiškai tokio lygio gaminio kainai.
2021-07-30 9
Siekdami sumažinti įprastų veido kaukių nepatogumus, „LG Electronics“ sukūrė nešiojamus oro valymo įrenginius arba kitaip tariant – veido kaukes. Jie ne tik pagerina kaukės oro srautą, bet ir turi įmontuotą garsiakalbį, kad vartotojams nebereikėtų nusiimti kaukės bendraujant ar garsiau kalbėti. Šias futuristines veido kaukes pasiririnko dėvėti ir Tailando sportininkai olimpinėse žaidynėse.
2021-07-29 1
Žmogaus delnų ir pirštų odos paviršius pasižymi ypatingomis savybėmis. Jos raukšlių ir vagelių, vadinamųjų papiliarinių linijų, raštai individualūs – nerasite dviejų vienodų pirštų atspaudų.
2021-06-30 4
Akinius viduramžiais be jokio reikalo dažnai nešiodavo dvasininkai, turtingi amatininkai ar mokslininkai – taip jie atrodė oresni, svarbesni ir net protingesni.
2021-06-30 1
Žmonės yra labai mobilūs gyvūnai. Dažnai paliekame savo namus visiškai tuščius, nors tada kamuoja nerimas - ar viskas namie gerai? „Tapo“ išmaniųjų IP kamerų linija gali padėti nuolat stebėti namus ir gerinti jų saugumą. Štai „Tapo C210“ leidžia tiesiog apsižvalgyti aplink, net jei esate toli nuo namų.
IT
2021-06-29
„LG Electronics“, bendradarbiaudama su „GEOXANIMO“ skelbia žaidimo Rocket League Baltijos šalių turnyrą „LG OLED evo Rocket League Baltic Cup“. Turnyro laimėtojai gaus visiškai naują žaidėjams skirtą televizorių LG OLED 48" C1.
2021-06-28
Mūsų namai - mūsų tvirtovė. Čia yra svarbiausius prisiminimus saugantys daiktai, brangūs pirkiniai ir tas nepamainomas saugumo jausmas. Nekviesti svečiai gali visą tai sugriauti, bet juk savo namų negalite saugoti visą laiką. Būtent dėl to „Tapo“ sukūrė išmaniųjų IP kamerų liniją, kuri jums leis stipriai pagerinti namų saugumą. Bet tai - tik dalis istorijos apie „Tapo C110“.
2021-06-25 7
Mitas pasakoja, kad prezervatyvą sugalvojo Erekcijaus dukra Prokrisa, norėjusi apsisaugoti nuo Dzeuso sūnaus, Kretos karaliaus Mino sėklos, kuri buvo mirtina daugybei jo meilužių.
(15) 2021-06-15 25
2009 m. sausio 14 d. „LaserDisc“ (LD) oficialiai mirė. Tačiau, blizgus 30 cm (12 colių) optinis diskas, kuris kadaise namų vaizdo įrašų rinkoje konkuravo su VHS ir „Betamax“, jau buvo seniai užmirštas.
(4) 2021-06-04
Prasidėjus vasarai ir atšilus orams, žmonės savo laisvalaikį vis dažniau sieja su pasivažinėjimu dviračiu. Prisipūsti ratus, užsidėti šalmą ir išriedėti į žygį savo mėgstamu taku kviečia ir atėjusi Pasaulinė dviračio diena. Akivaizdu, kad noras minti pedalus net ir pandemijos sąlygomis niekur nedingo, tačiau dažną mūsų nuo aktyvaus laisvalaikio skiria labai praktinė kliūtis – dviračio priežiūra. Dėl to kviečiame susipažinti su vis populiarėjančiomis programėlėmis, kurios leis ne tik sutaupyti pinigų ar laiko, bet ir išvengti streso dviračių taisykloje.
(1) 2021-05-31 6
HIIT treniruotės jau ir mūsų kraštuose sulaukė didelio kūno rengybos entuziastų ir profesionalų dėmesio. HIIT (High Intensity Interval Training, arba aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė) – tai kardio tipo mankšta, kurios metu derinant didelio ir mažo intensyvumo pratimus bei poilsio laiką suaktyvinami širdies raumenys. Bet ką tai iš tiesų reiškia ir kokią HIIT treniruotę rinktis? Šiame straipsnyje aptariami įvairūs HIIT užsiėmimai, jų privalumai, HIIT treniruočių pavyzdžiai ir kita.
(11) 2021-05-29 3
Išmanieji laikrodžiai tampa vis populiaresniu aksesuaru. Pradėję juos naudoti, žmonės pastebi, kaip puikiai jie praverčia kasdienybėje. Dabar naudojantis išmaniuoju laikrodžiu galima skambinti, atsakyti į skambučius bei skaityti žinutes. Visgi, tai tik maža dalis iš daugybės jų naudingų funkcijų. Šių dienų išmanieji laikrodžiai daro daug daugiau. Pavyzdžiui, seka įvairius sveikatos rodiklius. O tai nūdienos pasaulyje tapo ypač aktualu. Naujausi rinkos tyrimų duomenys rodo, kad būtent ant riešo dėvimi įrenginiai per pandemiją tapo ypač trokštami.
>> Senesni įrašai