Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Technologijų rinka

"Panasonic" nutraukia televizorių gamyba ir ketina bendradarbiauti su "Apple" (Papildyta)

2012-10-21 (5) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (275)
    Share

Panašu, jog japonų kompanija "Panasonic" daugiau negali atlaikyti konkurentų spaudimo televizorių rinkoje, todėl nusprendė visiškai atsisakyti jų gamybos. Interneto portalo "Electronista" turimais duomenimis, visa tai įvyks jau artimiausiu metu. Po to "Panasonic" dalį savo gamybinių pajėgumų perorientuos į nedidelių ekranų gamybą ir jų pardavimą trečiosioms šalims.

Informacijos atnaujinimas: Panasonic atstovai teigia, jog bendrovė ir toliau gamins LCD ekranus televizoriams, tačiau siekiant padidinti sektoriaus pajamas - daugiau dėmesio bus skiriama ir kitų prietaisų ekranų gamybai.

Šaltiniai tvirtina, kad pagrindiniu savo klientu japonų kompanija mato amerikiečių korporaciją "Apple", todėl planuoja su ja sudaryti kontraktą dėl ekranų, skirtų planšetiniams kompiuteriams "iPad", tiekimo. Kartu pažymima, kad japonai visiškai atviri bendradarbiavimui ir su kitomis kompanijomis. Vienas iš "Panasonic" darbuotojų teigė, jog "Apple" yra patenkinta aukštos raiškos LCD ekranų pavyzdžiais, kuriuos prieš tam tikrą laiką gavo iš japonų gamintojo. Tiesa, kol kas nėra jokios informacijos, jog abi kompanijos būtų pasirašiusios kokius nors oficialius susitarimus.

Šiuo metu kompanija iš Kupertino turi gana platų jos produktams skirtų komponentų tiekėjų tinklą, tarp kurių yra kompanijos LG, "Samsung" ir "Sharp". Tiesa, dėl reguliarių trikdžių su "iPad" ir "iPhone" tiekimu kompanija "Apple" dažniausiai kaltina savo partnerius, kurie negali laiku patiekti reikiamo kiekio komponentų. Reikia tikėtis, kad su "iPad mini" tokių trikdžių nebus, kadangi "Apple" partneriai jau pranešė, jog šiuo metu intensyviai didina gamybos apimtis.

FACEIT.LT – IT Naujienos
Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(0)
28(2)
28(5)
25(0)
23(6)
22(0)
22(0)
20(0)
20(0)
16(0)
Savaitės
76(3)
70(0)
66(1)
59(0)
Mėnesio
231(8)
111(3)
108(12)
104(26)
103(0)