Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Technologijų rinka

„Philips“ paskelbė pagrindinius 5 faktus, ką reikia žinoti apie naują 2018 televizorių liniją: dar daugiau OLED ir unikali „Ambilight“ technologija

2018-03-25 (0) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (220)
    Share

Neseniai Amsterdame „Philips“ kompanija pristatė savo naujausių televizorių liniją 2018 metams. Štai ką reikia apie ją žinoti.

  1. „Philips“ savo televizorių išskirtinumą ir toliau grindžia savo unikalia „Ambilight“ technologija – korpuse įmontuotomis LED lemputėmis apšviečiant sieną už ir šalia televizoriaus, taip vizualiai išplėčiant vaizdą ekrane. Šių metų modeliuose bus įmontuota trijų krypčių „Ambilight“ šviesos srautas.
  2. „Philips“ ir toliau remiasi „Europietiško dizaino“ strategija, kuriant kuo prabangesnį televizoriaus vaizdą su minimalia estetika, puošiančią bet kurį interjerą. Televizorių korpusų gamyboje naudojamos ypatingos kombinacijos, tokios kaip vokiškas plienas su danišku audiniu.
  3. „Philips“ ir toliau plėtoja patentuoto P5 procesoriaus integraciją į savo televizorių modelius. Procesorius P5 simbolizuoja „tobulumą“ (raidė P reiškia „Perfect“, t. y., „tobula“) bei penkis pagrindinius gerų pojūčių elementus: vaizdo kokybę, ryškumą, spalvą, kontrastą ir atkuriamą ekrane rodomo judesio dinamiką. Anksčiau kiekvienam iš išvardintų elementų apdirbti buvo naudojami penki procesoriai – naujaujame „Philips“ P5 jie visi integruoti į vieną – dar galingesnį. Šis procesorius montuojamas į visus „Philips“ televizorius nuo 7000 serijos.
  4. Plečiamas OLED televizorių asortimentas. Praeitais metais „Philips“ turėjo vieną OLED modelį, šiais metais – jau tris. Naujausias linijos flagmanas „Philips OLED803“ – „high-end“ lygio televizorius.
  5. Visi „Philips“ LED LCD televizorių modeliai su 4K/HDR vaizdo lygiu yra suderinti su HDR10 ir HLG (HybridLog-Gamma) technologijomis. „Philips“ 8503 ir 8303 televizorių modeliuose vaizdo atkūrimui taikomos nano technologijos.
Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(16)
Neverta skaityti!
(11)
Reitingas
(5)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(4)
28(0)
21(5)
21(0)
11(6)
Savaitės
115(0)
115(0)
104(32)
Mėnesio
136(21)
129(2)
94(0)
91(0)
80(1)