Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Technologijų rinka

„Rekomenduojame apyrankę su elektrokardiografiniais jutikliais“. Kodėl tai svarbu ir kokie patys geriausi variantai pagal kainą ir kokybę

2019-07-08 (1) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (220)
    Share

Nors gydytojai ir kartoja, kad daugelį ligų atpažinti ir pažaboti galima laiku tinkamai reaguojant į pirmus simptomus, tačiau tai daryti pavyksta tik nedaugeliui. Į pagalbą vis daugiau lietuvių pasitelkia išmaniąsias technologijas, kurios padeda stebėti organizmo reakciją į fizinį krūvį, skatina fizinį aktyvumą.

Anot sveikatos specialistų, reikia įsiklausyti į organizmo siunčiamus signalus, taip pat pakankamai laiko skirti judėjimui, užtikrinti aktyvumą, sveikai maitintis ir žinoti būdus, kaip sekti savo sveikatos progresą.

„Širdis – svarbiausias žmogaus vidaus organas, kurio veiklą reikia sekti nuolat. Tai galima padaryti reguliariai lankantis pas gydytojus, atliekant tyrimus, taip pat užtikrinant aktyvumą, kas gerina kraujotaką ir prisideda prie širdies ilgaamžiškumo. Išmaniosios dėvimosios technologijos, tokios kaip išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai, atveria unikalias sveikatinimo galimybes, leidžia sąmoningai ir savarankiškai rūpintis savo sveikata, stebėti organizmo reakciją į fizinį krūvį. Labai svarbu, kad asmeninio krūvio ribų neperžengtume ir neperkrautume savo širdies“, – sako VšĮ „Išmanioji sveikatos akademija“ vadovė Loreta Majauskienė.

Sparčiai populiarėjantys išmanieji įrenginiai padeda sekti iki kokios ribos galima pakelti pulsą ir kaip į krūvį reaguoja širdis. Vis daugiau besirenkančių išmaniąsias apyrankes ypatingą dėmesį skiria naujausiems technologiniams privalumams. Vienas iš jų – galimybė sekti ne tik pulsą, tačiau ir širdies spaudimą.

„Tiek išmaniąją apyrankę įsigyjantiems pirmą kartą, tiek keičiantiems į pažangesnę rekomenduojame apyrankę su elektrokardiografiniais jutikliais. Tai leidžia patikrinti širdies ritmą bet kur per 30 sekundžių be kraujospūdžio aparato ir išmaniojo telefono, o rezultatai atvaizduojami pačiame apyrankės ekrane“, – sako išmaniaisiais įrenginiais Lietuvoje prekiaujančios UAB „Euraz“ produktų grupės vadovas Gediminas Bieliauskas.

Nors toeki įrenginiai dažnai yra brangesni, kinai jau turi labai geros alternatyvų - pavyzdžiui, dėmesio verta šiuo metu rinkoje esanti Kinijos gamintojo „DT NO.1“ apyrankė „DT58“ (19.55€) ir to paties gamintojo panašių specifikacijų laikrodis „DT28“ (22.37€), vasario mėnesį pristatyti technologijų parodoje „Mobile World Congress“ (MWC) Barselonoje, kur sulaukė daug dėmesio ir yra vieni populiariausių pasaulyje.

Abu šie produktai turi praktiškai identiškas funkcijas, tik skirtingą išvaizdą ir formą. Esminis „NO. 1 DT28“ skirtumas iš specifikacijų pagal funkcijas – „Alipay“ mokėjimų palaikymas, kurie, deja, bet Lietuvos rinkoje šiam sporto laikrodžiui nesuteikia jokio pranašumo.

O štai išvaizda jau skiriasi kur kas labiau. „NO. 1 DT28“ turi didesnį ekraną (1,54 coliai prieš 1,14 colių) ir gali pasigirti talpesne baterija (230 mAh priš 120 mAh), tačiau pagal dizainą labiau yra pritaikytas vyrams. Iš esmės „NO. 1 DT28“  yra sporto laikrodis – klasikinė išvaizda, pakankamai masyvus, patogus ant didesnės rankos.

Tuo  tarpu „NO.1 DT58“ yra klasikinio tipo išmanioji apyrankė – iš išvaizdos kuklesnis, mažesnis fizinį aktyvumo asistentas su tomis pačiomis funkcijomis. 

Šių sporto asistentų sėkmė paskatino ir kitus gamintojus pasiūlyti kažką panašaus. Vos prieš kelias savaites anonsuotas „Alfawise I7E“ (24€) pasižymi tomis pačiomis techninėmis galimybėmis, turi ECG jutiklį ir dar daugiau programinių funkcijų. 

 

 

 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(0)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
59(0)
37(1)
30(6)
26(1)
25(3)
20(3)
18(0)
16(0)
14(2)
12(0)
Savaitės
160(16)
87(1)
53(3)
52(0)
50(0)
Mėnesio
180(10)
160(16)
113(1)
108(20)