Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Technologijų rinka

Į Baltijos šalių rinką žengia „Viaplay“ – žiūrovų laukia dar nematytas turinys

2021-03-10 (4) Rekomenduoja   (-10) Perskaitymai (330)
    Share

Estijos, Latvijos ir Lietuvos žiūrovai nuo kovo 9 d. turės dar daugiau galimybių mėgautis išskirtiniu turiniu. „Nordic Entertainment Group“ (“NENT GRUPĖ“), pirmaujanti Skandinavijos regiono TV transliacijų įmonė, pristato „Viaplay“ paslaugą Baltijos šalių gyventojams. Nuo šiol jų laukia ne tik tiesioginės aukščiausio lygio sporto transliacijos, laidos vaikams, kultiniai filmai bei serialai, bet ir unikalus „Viaplay Originals“ turinys.

Nuo vakar Baltijos šalyse pradėjo veikti “NENT grupės” internetinės televizijos paslauga „Viaplay“, kurios paketas „Viaplay Total“ kainuoja 9,99 EUR per mėnesį. Kaip ir kitose “NENT grupės” rinkose, „Viaplay“ klientams Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje bus prieinama įsigijus abonementą arba vieną iš trečiųjų šalių-partnerių teikiamų paslaugų.

„Viaplay“ turinio pasiūla yra suskirstyta į keturias kategorijas: „Viaplay Originals“ laidos, filmai ir serialai, turinys vaikams ir tiesioginės sporto transliacijos. Pagrindinį paketą, kuris Baltijos regione bus prieinamas iškart po paslaugos pristatymo, sudaro:

• „Viaplay Originals“ laidos: „Orka“; ‘Vistingas; ‘Tie, kurie žudo’; „21 langelis“; 'Akis į akį'; ‘Garbė’; „Mašinos“; 'Advokatas'; ‘Partizanas’; ‘Hammarvik’; 'Restoranas'; ‘Mylėk mane’ ir daug kitų.

• Filmai ir serialai: „Aleksas Raideris“; 'Taip Gyvenimui'; ‘Los Andželo geriausi’; ‘S.W.A.T.’; ‘Geras daktaras’; „Hobito” franšizė; „Rokio” frančizė; ‘Teisėtai blondinė’, 1-2 dalys; 'Mergina su drakono tatuiruote'; ‘Kapitonas Filipas “; “Žalioji širšė “; ‘Hankokas; ‘Džiumandži; ‘Pamergės’; ‘Šrekas’ ir daug kitų.

 

• Vaikų turinys: „Pūkuotieji Patruliai“; „Bleizas ir Siaubingosios Mašinos“; 'Kempiniukas Plačiakelnis'; 'Mano mažasis ponis'; ‘Seserys’; „Transformeriai: Kibernetinis pasaulis“; „Tomas ir draugai“

• Sportas: “Viaplay” Baltijos šalyse turi išskirtines teises transliuoti „Formulės 1“ automobilių sportą, NHL ledo ritulį, UEFA Čempionų lygą, UEFA Europos lygą, UEFA konferencijų lygą, „Bundesligą“, Anglijos taurės futbolą ir Pietų Amerikos rinktinės futbolo varžybas, Moterų Superlygą, Moterų “Bundesliga“, ir moterų “Serija A” varžybas.

Per ateinančius mėnesius, bus praplėsta kiekvienos „Viaplay“ turinio kategorijos pasiūla. Dalis „Viaplay Originals“ laidų pasirodys su vietinės kalbos subtitrais, o svarbiausios sporto varžybos bus transliuojamos pasitelkiant kiekvienos šalies kalba kalbančius komentatorius.

Plėtra Baltijos šalyse džiaugėsi ir “NENT Grupės“ prezidentas ir generalinis direktorius Andersas Jensenas:  „Šiandien žengiame labai svarbų “Viaplay“ plėtros žingsnį, kurį pradedame Baltijos regione. „Viaplay“ startuoja turėdama puikaus turinio pasiūlą, įskaitant mūsų unikalų aukštos kokybės „Viaplay“ paketą, apdovanojimų pelniusių filmų ir serialų aibę, aukščiausios kokybės vaikų turinį ir pasaulinio lygio sporto varžybų transliacijas. „Viaplay“ jau turi 3 milijonus abonentų Skandinavijos regione ir ši paslauga yra sukurta taip, kad būtų nuolat atnaujinama. Aš labai didžiuojuosi galėdamas šiandien pristatyti mūsų TV programų paketą Baltijos šalių žiūrovams - taip mes artėjame link savo svajonės – tapti Europos TV transliacijų čempionais. “

 

Prieš pristatydama veiklą Baltijos šalyse, “NENT” grupė pasirašė platinimo sutartis su „Tet“ Latvijoje ir „Elisa“ Estijoje. Šiose šalyse iš 2,8 milijono namų ūkių, tik mažiau nei 20% moka už TV ir internetinio turinio transliacijas. Tuo tarpu Skandinavijos šalyse, šis rodiklis yra gerokai didesnis – ten už skaitmeninį TV turinį moka daugiau nei 50% namų ūkių. Taip pat, abiejuose regionuose didelė dalis gyventojų turi sparčiojo fiksuoto ir mobiliojo plačiajuosčio interneto prieigą, ir šios technologijos yra toliau naujinamos visame Šiaurės Europos regione.

Apie „Viaplay“

„Viaplay“ yra populiariausia TV transliacijų paslauga Skandinavijos šalyse. Ji taip pat yra prieinama Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. „Viaplay“ bus pristatyta Lenkijoje ir JAV 2021 m. viduryje, o įžengimas į dar penkias rinkas įvyks 2023 m. 2020 m. „Viaplay“ turėjo daugiau nei 3 milijonus abonentų.

 

„Viaplay“ siūlo turinį keturiose kategorijose -  tai yra, „Viaplay Originals“ laidos, filmai ir serialai, vaikų turinys ir tiesioginės sporto transliacijos. Visą tai galima žiūrėti bet kur, bet kada ir beveik bet kuriame įrenginyje. “ViaPlay” yra sparčiai augančio “NENT grupės” originalių serialų paketo platforma. Dar 40 naujų premjerų numatyta 2021 m. “Viaplay” pasižymi ‘e-prekybos’, ‘pagal poreikį užsakomo turinio’ bei ‘TV transliacijos – bet kuriame Žemės kampe’ funkcionalumais. Pastaraisiais metais „Viaplay“ iš esmės padidino originalaus turinio pasiūlą, kuri pasirodė populiari tiek tarp Skandinavijos šalių žiūrovų, tiek ir tarp kitų šalių klientų.

„Viaplay“ technologinė platforma yra pažangi ir inovatyvi, o „Viaplay“ vartotojai gali vienu metu žiūrėti filmus bei TV laidas keliuose įrenginiuose. “Viaplay” taip pat suteikia galimybę žiūrėti filmus ir serialus neprisijungus prie interneto, ir sukurti iki šešių asmeninių paskyrų.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(14)
Reitingas
(-10)
Komentarai (4)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
42(0)
35(1)
26(0)
21(0)
21(0)
19(1)
19(0)
18(0)
Savaitės
229(8)
75(3)
70(0)
67(5)
Mėnesio
229(8)
113(0)
110(3)
106(12)
104(26)