Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijų rinka

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2007-01-01 iki 2007-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2007-12-29 0
Korėjos kompanija "Shinhan Card" gruodžio 27 dieną išleido pirmąją pasaulyje USB tipo kreditinę kortelę. Šia kortele galima vykdyti internetinius ir bekontakčius atsiskaitymus, taip pat ja galima atsiskaityti už transporto paslaugas. Integruotoje mikroschemoje įrašytos viešosios autorizacijos ir internetinių finansinių atsiskaitymų programos. Apsiperkant internetu nebereikės įvedinėti kreditinės kortelės numerio - mokėjimus galima atlikti tiesiog prijungiant įrenginį ...
(5) 2007-12-29 0
Dalis šio šaukštelio pagaminta iš nitinolo - metalo, galinčio "įsiminti" savo formą. Tokia gudri savybė leidžia atlikti įdomų triuką - pakaitinus šaukštelį jis išsilenkia 90 laipsnių kampu. Atvėsinus metalą jis vėl sugrįžta į pradinę formą. Gaminio kaina - $50.38.
(7) 2007-12-28 0
Tai - gyvai realiu laiku veikianti žmonių įvaizdžio "keitimo" programa, kuri automatiškai rodomam displėjuje žmogaus vaizdui gali suteikti naują šukuoseną, aprangą ar grimą. Šios technologijos taikymo galimybės neįtikėtinai plačios - nuo madų demonstravimo ar drabužių parduotuvių iki internetinių žaidimų. Įsivaizduokite kirpyklą, kurioje galite veidrodyje pamatyti, kaip atrodysite su vienokia ar kitokia šukuosena - puiku, ar ne? Toliau žiūrėkite veikiančios technologijos demonstravimo video.
(0) 2007-12-27 0
Rusija praėjusį antradienį sėkmingai paleido raketą, kuri į orbitą išvedė tris paskutinius dirbtinius palydovus, skirtus užbaigti konstruoti jos nuosavą globaliosios navigacijos sistemą pavadinimu GLONASS. Ši sistema iš esmės yra su JAV GPS sistema konkuruojantis karinės paskirties produktas. GLONASS žemėlapių sistema padengia didžiąją Rusijos dalį ir planuojama, jog iki 2009 apims visą Žemės rutulį (kai pradės veikti visi 24 navigaciniai satelitai).
(1) 2007-12-27 0
Federalinių Tyrimų Biuras (JAV) planuoja sukurti didžiausią pasaulyje biometrinę duomenų bazę. Tam bus išleista apie vienas milijardas dolerių. Duomenų bazės pirminė paskirtis - efektyviau atpažinti bei susekti nusikaltėlius. Į ją pirmiausia bus įtraukiamos žmonių nuotraukos, pirštų atspaudai, delno kraujagyslių tinklo atvaizdai. Kūrimo darbai prasidės jau kitų metų sausį, o konkursą laimėjusi kompanija pasirašys 10 metų bendradarbiavimo su FTB sutartį. Naujasi...
(0) 2007-12-22 0
Slidinėjimo kurortas "Les Deux Alps" lankytojams teikia naują paslaugą - jie gali išbandyti, kaip žmonės jaučiasi patekę į sniego griūtį (laviną) bei išmokti bazinių išgyvenimo įgūdžių tokioje mažų mažiausiai nemalonioje situacijoje. Simuliatorius pavadintas "Robocoaster" vardu, o jo idėją sugalvojo vietinis verslininkas Marc Dode, prieš kelis metus sniego griūtyje praradęs draugą. Simuliatorius patalpintas dideliame kupole. Jo viduje yra dvi kabinos bei didelis š...
(0) 2007-12-21 0
Japonijos kompanija NS-ELEX, neseniai pristatė originalaus įranginio „e-Mimi-kun“ prototipą, kurio pagalba galite kalbėti tik su į ausį įstatyta ausine. Tai nereiškia, jog jums teks išmokti kalbėti su ausimi - tiesiog ši kompanija sukūrė naują sujungtą ausinės-mikrofono modelį, kuris jums kalbant gaudo garso vibraciją ausyje ir perduoda pašnekovui.
(6) 2007-12-21 0
Stanford'o Universiteto mokslininkas Yi Cui, pasinaudojęs nanotechnologijomis, sugalvojo kaip padidinti ličio jonų baterijų elektrinę talpą. Pritaikius šį išradimą praktikoje, nešiojami kompiuteriai (bei kiti elektroniniai įrenginiai) autonomiškai galėtų veikti net 10 kartų ilgiau - pavyzdžiui, 20-30 valandų ir daugiau. Mokslininkas mano, kad išradimą galima lygiaverčiai taikyti tiek mažiems, tiek dideliems įrenginiams maitinti.
(12) 2007-12-20 0
Portalo "Next Energy News" teigimu, kompanija "Toshiba" sukūrė naują mikro klasės branduolinį reaktorių, kurį planuoja naudoti individualių arba daugiabučių namų energetiniams poreikiams tenkinti. Naujojo reaktoriaus ilgis - 6m, plotis - 1,8m. Gaminys yra saugus, atsparus gedimams ir visiškai automatinis. Jis neperkaista ir jam nereikalingi valdymo strypai, kuriais inicijuojama reakcija. Įrenginys gali veikti autonomiškai iki 40 metų, gaminamos energijos kaina tik 12 centų už...
(4) 2007-12-19 0
Norite paskrudinti duoną per mažiau nei vieną minutę? Tada šis skrudintuvas yra geriausia priemonė šiam tikslui pasiekti. Šis "Turbo tosterio" prototipas gerokai pagreitina įprastinį rytmetinį ritualą, ir, kaip bebūtų keista, yra panašesnis į dviejų turbinų lėktuvo variklį nei į virtuvinį įrenginį. Prototipo autorius - Oliver Newberry (Londonas). Apie išradimo idėją skaitykite toliau.
(2) 2007-12-15 0
Elektroninis kamuolys praktiškai niekuo iš išorės nesiskiria nuo tradicinio kamuolio, tačiau jo viduje įstatyta specialus grandynas, galintis atlikti įvairias funkcijas, susijusias su ginčytinų situacijų sprendimu. Tokio kamuolio idėja sklandė jau senokai, tačiau šiais metais sukurtas tobuliausias iki šiol variantas, kurį Jokogamos tarptautiniame stadione (International Stadium Yokohama) ir pristatė FIFA atstovai.
(13) 2007-12-15 0
JAV įmonė „MPK“ sukūrė ir užpatentavo šviesos šaltinį, kuris gali veikti iki 12 metų be jokio išorinio energijos šaltinio. Technologija pagrįsta radioaktyvių dujų – tričio – beta dalelių spinduliuote, kuri sužadina paviršių, padengtą specialia liuminescuojančia medžiaga.
(3) 2007-12-14 1
Šis dviratis, deja, nemins pedalais už jus, tačiau šiek tiek palengvins keliones kalnuota vietove. Dviratis pavadinimu "The Ride" turi sumontuotą "NuVinci" pavarų sistemą, kurioje naudojama rutulinių guolių ir diskų konstrukcija leidžia nustatyti perdavimą būtent tokį, kokio jums reikia. Perdavimas yra keičiamas tolygiai, todėl galima sakyti, jog pavarų skaičius yra praktiškai neribotas. Deja, standartinė tokio dviračio versija kol kas kainuoja $2995.
(4) 2007-12-14 0
Netekus svarbiausio elektros energijos gamintojo – antrojo Ignalinos atominės elektrinės reaktoriaus, nuo 2010 m. Lietuvą pradės kamuoti elektros energijos „alkis“. SEB Vilniaus banko analitikų įsitikinimu, norint išvengti ekonomikos kracho kitą dešimtmetį, mūsų šaliai nauja atominė elektrinė yra būtina.
(0) 2007-12-12 0
Remiantis naujausiais "Sega" ir "NeuroSky" atstovų teiginiais, šios kompanijos ruošiasi bendradarbiauti kuriant mintimis valdomus žaislus. "NeuroSky" specializuojasi biosensorikos ir signalų apdorojimo sistemose, o "Sega" turi ilgametę kompiuterinių žaidimų kūrimo patirtį - apjungus pajėgas planuojama sukurti žaislus, kuriuos žmogus galės valdyti įvairiais biologiniais kūno signalais, tame tarpe - savo mintimis. Deja, nei viena kompanija kol kas nepateikia konkretesnės infor...