Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Technologijų rinka

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2008-12-30 0
Pietų Korėjos bendrovė LG sukūrė į laikrodį integruotą mobilųjį telefoną su vaizdo pokalbių funkcija, rašo „GSM Arena". Mobilusis telefonas "LG GD910" skirtas nešioti ant rankos ir primena įprastą laikrodį. Jo storis siekia 13,9 mm, o integruoto lietimais valdomo ekrano įstrižainės dydis - apie 3,6 cm. Be to, įrenginys yra atsparus vandeniui.
(14) 2008-12-29 0
Portalo "The Washington Post" teigimu, realistiškos maistą valgančios, virškinančios ir tuštintis sugebančios lėlės yra paklausiausia šio šventinio sezono prekė. "Baby Alive" tipo lėlės komplektuojamos su specialiomis "žaliomis pupelėmis" ir "bananais", kuriuos jai galima sumaitinti, o vėliau šie produktai "virškinami" ir šalinami lėlei sėdint ant naktipuodžio. Tik ar tikrai vaikui tokių technologinių "stebuklų" reikia?
(14) 2008-12-29 0
Šis koncepcinis sulankstomas dviratis Taivane vykusiame tarptautinime dviračių dizaino konkurse "International Bycicle Design Competition 2009" laimėjo apdovanojimą už idėjos vertingumą. Kuo gi jis ypatingas? Tuo, kad jo baterija įkraunama jį minant namie vietoj treniruoklio.
(3) 2008-12-27 0
Kad ir kaip būtų keista, šiais laikais vaikų mąstymą lavinantys žaislai nėra itin populiarūs juos perkančių tėvų tarpe, nors kai kurie šių gaminių yra išties nuostabūs. Pavyzdžiui, "Bill Nye Paper Recycling Factory" yra mažytė popieriaus perdirbimo gamyklėlė, leidžianti senus laikraščius paversti naujais gaminiais - įvairių formų kortelėmis, užrašų lapeliais ir panašiais daiktais.
(6) 2008-12-23 0
Iš pirmo žvilgsnio kompanijos "Energizer" sukurtas įtaisas "Solar Recharger" gali pasirodyti kiek neįprastas. Ar tai akumuliatorius? Ar tai baterijų kroviklis? Ar tai Saulės energiją naudojantis maitinimo šaltinis? Jei tiksliai, tai yra viskas viename, ir būtent dėl to ši naujovė yra puiki.
(9) 2008-12-22 0
Reklamos mirga nuo pagyrų įvairioms skalbimo priemonėms. Vieni skalbimo milteliai nepamainomi naikinant dėmes, kiti – norintiems švelnumo, treti puikiai skalbia net šaltame vandenyje.
(7) 2008-12-20 0
Daugelis žmonių kur nors namie laiko dar nuo paskutiniojo vakarėlio užsilikusį butelį pigaus vyno, kuris laukia savo "eilės", kai netikėtai pasibaigs kiti kokybiškesni gėrimai. O jeigu jūs galėtumėte paversti jį į išties gerą vos per kelias minutes? Šiais suvaržytos ekonomikos laikais vyno mėgėjui tai būtų itin paranku.
(1) 2008-12-17 0
Pirmąją mokėjimo kortelę Lietuvoje – kreditinę „Visa Classic“ – prieš penkiolika metų išleido SEB bankas (tuometinis Vilniaus bankas). 1993 m. gruodžio mėnesį pasirodžiusios kortelės sąskaita buvo tvarkoma JAV doleriais.
(6) 2008-12-15 0
Nors ant valiklių pakuočių galima pamatyti įvairių įspėjamųjų ženklų, bylojančių, kad jie pavojingi, retas kuris į tai atkreipia dėmesį. Daugelis nė nežino šių ženklų reikšmės. Pasirodo, bene mažiausiai agresyviais laikomi universalūs valikliai. Po jų seka indų plovikliai, baldų bei kilimų valikliai.
(0) 2008-12-12 0
Kompanija „Samsung Electronics Co., Ltd.“ pranešė išplėtusi savo pažangiausių rinkoje CMOS vaizdo sensorių gamą nauja aukštos skiriamosios gebos 1/4 colio 1,2 megapikselio (Mp) (1280x960 taškų formatu) vaizdo fiksavimo lustine sistema (angl. system-on-chip, SoC).
(10) 2008-12-10 0
Mobiliųjų telefonų skleidžiamos bangos jau seniai kelia susirūpinimą visuomenės tarpe, pradedant tokiais klausimais, kaip poveikis spermatozoidams, baigiant telefonu panaudojimu kukurūzų spragėsiams gaminti. Rinka į tokias būtas ir nebūtas problemas reaguoja labai jautriai, o tai kai kurioms kompanijoms reiškia galimybę pradėti gaminti apsaugos priemones. Ir nebūtinai veikiančias.
(15) 2008-12-09 0
Europos Sąjunga per trejus metus suplanavo uždrausti tradicines kaitrines lemputes. Tokiu būdu norima taupyti energiją ir mažinti dujų emisijas.
(1) 2008-12-09 0
Kompanija "Energizer" oficialiai pareiškė, kad jai pavyko patobulinti cinko ir oro pagrindu sudarytų baterijų technologiją. Gamintojas žada, kad "Zinc Air Prismatic" energijos talpa bus tris kartus didesnė nei kitų šarminių ir ličio jonų pagrindu veikiančių analogų. Naujieji gaminiai bus pristatomi parodoje "Consumer Electronics Show 2009".
(0) 2008-12-09 0
Turbūt daugelis iš mūsų yra girdėję terminą – biometrija. Dauguma, greičiausiai, jį sieja su moderniausiomis technologijomis, prisimindami veiksmo filmus apie šnipinėjimo misijas maksimalaus saugumo objektuose.
(5) 2008-12-06 0
Pirmieji automatiniai robotai-valytojai, tokie kaip įžymusis "Roomba", gyvuoja jau kurį laiką. Tačiau neseniai dvi stambios Japonijos kompanijos "Fuji Heavy Industries" ir "Sumitomo" pristatė tai, kas gali būti laikoma valymo rinkos automatų ateitimi - robotą, kuris ne tik valo nešvarias ofisų grindis, bet ir pats keliauja per pastato aukštus naudodamasis liftais.