Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Aksesuarų idėjos (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-02-23 4
Automobilių gamintojai yra įmonės, kurių pagrindinis tikslas – didinti akcininkų vertę. Tai yra, uždirbti pelną. Naivu būtų tikėtis, kad vienintelis būdas užsidirbti yra automobilių gamyba – nors tai yra pagrindinė, tačiau toli gražu ne vienintelė veikla. Vienas iš dažniausių papildomų pajamų šaltinių – aksesuarų gamyba ir pardavimai.
(0) 2017-03-10 -1
Fizinio aktyvumo apyrankių gamintojas „Fitbit“ vakar pristatė ploniausią pasaulyje fizinio aktyvumo apyrankę, fiksuojančią širdies ritmą – „Fitbit Alta HR“.
(0) 2016-08-16 10
Masačiusetso technologijos instituto specialistai, bendradarbiaudami su ekspertais iš „Microsoft Research“, sukūrė ant odos klijuojamas tatuiruotes „DuoSkin“, kurių pagalba bus galima valdyti kompiuterius ir mobiliuosius įrenginius.
(0) 2016-08-11 70
<i>Kam plaukikai velkasi dvi kepuraites? Gal bijo, siekdami rekordų, įsibėgėję atsitrenkti į baseino sieną?…</i>
(6) 2016-05-26 -2
Net du trečdaliai lietuvių namuose turi vienišų, be poros likusių kojinių – taip rodo naujausias „Samsung AddWash“ tyrimas.
(0) 2016-05-10 -3
Išmaniosios apyrankės, skirtos aktyvų gyvenimo būdą kasmet tampa vis populiaresniu aksesuaru, todėl jų gamintojos pradėjo galvoti ne tik apie funkcijas, bet ir apie išvaizdą. Šiais metais pasirodė viena patraukliausių tokių apyrankių – „Fitbit Alta“.
(0) 2016-03-07 18
Atrodytų, mobiliųjų duomenų, telefonų, sinchronizuotų paskyrų, dalijimosi dokumentais debesyse amžiuje vizitinės kortelės tapo duokle kažkokiai archajiškai tradicijai. Tai lyg kokia amžinai užsiūta kelnių kišenė laikrodžiui. Lyg ant sienos šalia išmaniojo televizoriaus pakabinta verpstė. Bet neskubėkite spręsti apie jas iš saviškės – ne visi taip taupo užsisakydami. Ir ne visos jos tokios jau tolimos technologijoms.
(0) 2016-02-19 30
„Apollo“ misijos buvo įspūdingos ne tik dėl to, kad jų metu pirmą kartą žmogus išsilaipino Mėnulyje, bet ir todėl, kad įkvėpė inovacijų erą. Ir ji dar nesustojo, nes žmonija naudodama pažangias medžiagas toliau kuria įspūdingas naujoves.
(2) 2016-01-26 30
Japonijos kompanija „Hoshinchu“ pristatė levituojančių („kabančių“ ore) augalų projektą „Air Bonsai“. Šio projekto finansavimo kampanija jau paskelbta globalioje platformoje „Kickstarter“.
(1) 2015-12-29 19
Ar kada nors svajojai apie išmanųjį žiebtuvėlį, kovojantį su tavo rūkymu? Arba išmanųjį čiulptuką savo vaikui? Gal naktimis nemiegi svajodamas apie į akinius telpantį kompiuterį? O gal turi neišsipildžiusią svajonę – trokšti viršininkui padovanoti mintis skaitantį ir nervus raminantį lankelį plaukams, o sau – lazeriais plaukus atauginančią kepurę? Jei taip – tau pasisekė, kad gyvenai 2015 m. Radome ir daugiau keistokų gaminių, kurie atsirado būtent šiais metais...
(0) 2015-12-23 -2
Daugelis iš mūsų Kalėdų neįsivaizduoja be tradicinių šventinių atributų: puošnios žaliaskarės, šviečiančių lempučių, gausiai nukrauto šventinio stalo. Vis dėlto kiekvienos Kalėdos tampa vis modernesnės – po 1990 m. išpopuliarėjo dirbtinės eglutės, nuolat tobulinamos lemputės. Kasmet patentuojama ir kitokių šventinių išradimų, dėl kurių Kalėdos tampa ne tik gražesnės, bet ir reikalauja mažiau triūso.
(1) 2015-12-07 34
Žurnalas „Time“ kasmet sudaro sąrašą geriausių išradimų, kurie gyvenimą padaro geresniu ir patogesniu, o kartais – tiesiog linksmesniu. Pažiūrėkime, kas šiemet pateko tarp nugalėtojų.
(2) 2015-11-23 -4
Gal kokiam naivuoliui iš pirmo žvilgsnio ir gali pasirodyti, kad šis dėkliukas telefoną paverčia plaukų šepečiu. Oi, ne! „Pirmasis pasaulyje sekso žaisliukas, kuris išnaudoja jūsų išmaniojo telefono vibraciją“, – taip pristato šį dėkliuką jo kūrėja „Izivibe“. Ir mus jau pradeda kankinti nerimas dėl minčių, kurios kiltų išvydus gatvėje damą, prie ausies spaudžiančią į tokį dailų dėkliuką įpakuotą prabangų „iPhone 6“.
(3) 2015-10-05 -5
<i>Kompanija Apple pateikė pareiškimą naujo įrenginio patentui: interaktyvaus žiedo su jutikliniu skydeliu arba ekranu, veiksiančio drauge su išmaniuoju telefonu. Apie tai ketvirtadienį, spali
(1) 2015-09-28 2
O ką? Graži idėja! Šovusi į galvą Chrisui Dimino. Iš esmės tai yra elementari geležinė vaflinė, tik su... cinkeliu :) Kam kepti nusibodusios įprastos formos vaflius, jei galima kepti netikėtus klaviatūros formos skanėstus?