Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Energijos šaltiniai (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2019-04-12 3
Tai - 25000 mAh baterija su saulės moduliu ir LED žibintuvėliu. Šis įrenginys sveria 800 gramų ir yra pakankamai nedidelis - jis idealiai tiks stovyklaujantiems gamtoje. Saulė šiai baterijai nėra būtina, nes ją galima įkrauti ir per įprastą USB. O LED žibintuvėlis pravers ne tik norint apšviesti aplinką, bet ir siekiant prisišaukti pagalbos, kai jos prireikia.
(0) 2017-12-11 12
Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą. Jie patys nesikuklindami teigia, kad ji praverstų daugeliui žmonių, o ir taip aišku, kad tai - svarbus ir gana netikėtas išradimas. Kas tai? Ogi baterija, bet niekaip neatspėsite, kaip ji įkraunama.
(3) 2017-12-01 70
Dabartiniame pasaulyje visi esame priklausomi nuo prietaisų su baterijomis, geriausias pavyzdys yra išmanusis telefonas. Mokslininkai stengiasi pagerinti dabartines ličio baterijas, bet kol kas didelio proveržio nesulaukėme.
(10) 2017-09-28 20
Bendrovės „Mercedes-Benz“ (ir keleto kitų) valdančioji įmonė „Daimler“ siekia, kad dauguma jos gamyklas paliekančių transporto priemonių būtų varomos elektra. Tačiau norint priversti vairuotojus atsisakyti tradicinių degalų, būtina pasirūpinti, kad jų nebaugintų ypač ilgai trunkantis akumuliatorių įkrovimo procesas. Taigi, natūralu, kad „Daimler“ nutarė tam tikrą dalį lėšų atseikėti Izraelyje veikiančiam startuoliui „StoreDot“, išsikėlusiam užduotį sukurti tokį akumuliatorių, kurį įmontavus į elektromobilį, šį pavyktų įkrauti ne lėčiau kaip per penkias minutes, rašo autoblog.com.
(4) 2017-08-28 -7
Išmanieji telefonai nuolatos kinta, kaip kinta ir jų vidiniai komponentai. Anksčiau išmanieji turėdavo labai lengvai keičiamas baterijas, tačiau atsiradus „Apple iPhone“ vis labiau ėmė populiarėti įrenginiai su nekeičiama baterija. Šiomis dienomis tokie prietaisai tiesiog užvaldę rinką.
(3) 2017-05-19 12
Kitais metais parduotuvių lentynose gali pasirodyti išmanieji telefonai, kurių akumuliatoriai nuo visiškai tuščio iki 100 procentų galėtų būti įkraunami vos per 5 minutes, rašo BBC.
(1) 2017-05-02 -3
Belaidis įkrovimas yra patogus būdas įkrauti telefono bateriją, kuriuo pasižymi daugelis naujų išmaniųjų telefonų. Kartais ši funkcija pateikiama kaip didelis įrenginio privalumas, naudotojui suteikiantis daug patogumo - juk baterijos išsikrauna taip greitai. Tačiau jūsų turimą išmanųjį telefoną taip atnaujinti galima neįtikėtinai pigiai: nustebsite sužinoję, kiek kainuoja belaidžio įkrovimo modulis ir stotelė.
(2) 2017-02-24 2
Pagrindinis išmaniojo telefono aksesuaras - įkroviklis. Jis yra tiesiog būtinas ir daugelis žmonių jų turi daugiau nei vieną. Išmaniųjų telefonų baterijas tenka įkrauti kasdien, todėl geriausia būti pasiruošus ir turėti reikiamus įrenginius, kurie užtikrins patogų ir patikimą įkrovimą. Sakysite, jog tam yra gamyklinis pakrovėjas ir daugiau nieko nereikia? Tačiau neskubėkite vertinti - pažiūrėkite, ką papildomai sugalvojo kinai ir gal jų idėjos nebus tokios ir bevertės.
(6) 2016-12-13 30
<i>Wi-Fi – nuostabus išradimas, tačiau visos naršymo internete valandos nepermaldaujamai sparčiai sekina telefonų baterijas.<br>Bet JAV inžinieriai sugebėjo atlikti Wi-Fi perdavimus, naudodam
(2) 2016-12-05 3
Neįmanoma suskaičiuoti visus parašytus ir žodžiu papasakotus juokelius ir piktus komentarus apie išmaniųjų telefonų autonomiją. Vartotojų nepasitenkinimas galiausiai privertė gamintojus keisti prioritetus, ir palaipsniui ėmė atsirasti prietaisų su ilga darbo vienu įkrovimu trukme.
(8) 2016-11-03 12
Nelaimėliui nepavyko išsisukti sveikam – per incidentą stipriai apdegė jaunuolio pilvas.
(5) 2016-08-26 -50
Yra keletą būdų, kaip prailginti baterijos veikimo laiką. Tais atvejais, kai ypatingai labai reikia, kad telefonas veiktų, rekomenduojama pasinaudoti tokiais būdais:
(7) 2016-08-19 50
„Ličio metalo“ technologija yra inžinerinis proveržis, kuris leidžia į bateriją sutalpinti bent du kartus daugiau jonų – dalelių, kuriose laikoma baterijos energija, ličio jonų pavidalu.
(9) 2016-05-31 -31
1882 metais amerikiečių išradėjas Tomas Edisonas sukūrė pirmąją pasaulyje vandens garais varomą elektrinę. Nuo to laiko elektra pasaulyje pradėta plačiai taikyti visose gyvenimo srityse.
(6) 2016-05-07 42
<i>Pasaulyje išgaunamo metalo gali nepakakti elektromobilių ir akumuliatorių gamybai</i>