Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Galimi produkcijos pavojai (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-03-20 2
Viena moteris patyrė veido ir rankų nudegimų, kai skrendant į Australiją sprogo ausinių baterija.
(0) 2017-03-15 29
Pirkdami buitinę techniką ant dėžutės matome įvairių piktogramų ir logotipų. Dažnai į jas nekreipiame dėmesio, nes nežinome ką jos reiškia. Dažniausiai tai yra logotipai sertifikatų, užtikrinančių ką nors svarbaus… arba ne?
(7) 2017-01-20 18
Amerikietis Andrew Hallas sulaukė didžiulio „Facebook“ vartotojų ir žiniasklaidos dėmesio po to, kai paviešino savo tragiškai pasibaigusį „parūkymą“.
(0) 2016-12-27 4
Technologijos – subtilus dalykas. Pasaulio patirtis rodo, kad klaidos būdingos ne tik privatiems asmenims, bet ir didelėms korporacijoms, turinčioms šimtus kvalifikuotų specialistų. Šiame straipsnyje surinkome per metus gamintojų patirtas didžiausias nesėkmes.
(1) 2016-09-19 18
Sodoma ir Gomora! Tai kuo žmogui pasitikėti, jei net sekso žaislu – daiktu, su kuriuo jo savininką sieja pats intymiausias ryšys ir kuris pirmai progai pasitaikius lekia pasakoti kažkokiems nepažįstamiesiems, kada, ką ir kaip su juo išdarinėjo?
(3) 2015-08-11 65
Kai ketinate atrakinti savo automobilį, tikriausiai apie vagis negalvojate. O štai Samy Kamkaras tikrai galvoja. Šis saugumo technologijų ekspertas garsėja savo keistokai atrodančiais, bet bauginančiai efektyviai veikiančiais programišių įrankiais, oficialiai pristatė įrenginį, kurį jis pavadino „Rolljam“.
(8) 2015-04-15 -8
Išmaniojo laikrodžio „Apple Watch“ ekraną saugantis sintetinio safyro stiklas – pavydėtinai atsparus įbrėžimams. Jo nepavyko suraižyti nei raktu, nei švitriniu popieriumi, nei grąžtu. Jis neskilo ir kelis sykius trinktelėjus plaktuku, tiesa, tai buvo atliekama atsargiau.
(0) 2014-11-28 14
Apsipirkę parduotuvėje dažnas iš mūsų su savimi pasiima ir kasos čekį, nes, kaip pataria finansų ekspertai, išlaidas reikia sekti ir planuoti, o su kasos čekiais tai padaryti gerokai paprasčiau. Vis dėlto ne vienas ilgiau rankoje palaikęs kasos čekį pastebėjo, kad šis kartais palieka dažų pėdsakų. Būtent šie dažai ir gali pridaryti problemų. Bent jau tokias prielaidas kelia tyrėjai, atlikę keletą eksperimentų. Žurnalistai aiškinasi, ar iš tiesų kasos čekiai gali būti pavojingi ir kaip šias rizikas valdyti?
(0) 2012-11-15 13
Lietuvai spalio pabaigoje perėjus prie skaitmeninės televizijos, technikos pardavėjai džiaugiasi išaugusiu naujų televizorių pardavimu. Tačiau gamtos tvarkytojai pastebi, kad ne visi žmonės sena technika atsikrato taip, kaip derėtų.
(42) 2012-09-20 5
Tokių daiktų, kokie jie turėtų būti, dabar jau niekas nebedaro – sąmoningai! Jeigu prekę galima naudoti daugelį metų, tai mums jos nereikės keisti, ir gamintojai negalės pasididinti pelno. Todėl nuo praėjusio amžiaus 6-7 dešimtmečių gamintojai Vakaruose sąmoningai pradėjo gaminti savo gaminius taip, kad jie tam tikru metu sulūžtų ar nebeveiktų, rašo offthegridnews.com.
(3) 2011-09-21 1
Antikvariatuose ar sendaikčių turguose pirkti daiktai gali skleisti radiaciją. Moksliškai įrodyta, kad nepavojingos jonizuojančios spinduliuotės nėra, todėl svarbu žinoti, ar pirkta senovinė interjero detalė nebus kenksminga, praneša Lietuvos radijas.
(10) 2011-09-07 2
Prieš keletą savaičių Lietuvoje garsiai nuskambėjo ne vienas atvejis, kai lazerių spinduliais buvo akinami keleivinių lėktuvų pilotai. Kai kuriais atvejais piktavalius pavyko nustatyti ir jiems pritaikyti baudžiamąją atsakomybę. Tačiau užsienyje pradėta prekiauti tokio galingumo rankiniais lazeriais, kokių spinduliais galima pasiekti net ir orbitoje dirbančių astronautų akių tinklaines.
(1) 2011-08-24 0
Prekyvietėse ir antikvariatuose ieškoma radiaciją spinduliuojančių daiktų. Tarp tokių yra pasitaikę ir įvairių antikvarinių įvairios paskirties prietaisų, ir bižuterijos, teigia ekspertai.