Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Holografinė televizija (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-11-17 7
Akihiko Kondo motina nepriėmė vienintelio sūnaus kvietimo į jo vestuves, įvykusias šį mėnesį Tokijuje, tačiau turbūt tai neturėtų labai stebinti, nes jis vedė hologramą.
(2) 2016-11-17 13
„Samsung” Jungtinių Amerikos Valstijų Patentų ir Prekinių ženklų biurui (angl. U.S. Patent & Trademark Office) pateikė prašymą įregistruoti televizorių, gebantį atvaizduoti holografinį vaizdą.
(0) 2015-08-31 19
„Eurostars“ programa, finansuojama iš „Horizon 2020” programos, finansuoja mažas ir vidutines firmas, kuriančias inovatyvius produktus. Jai skirta 1 milijardas eurų. Austrų firma „TriLite Technologies“, pasinaudojusi „Eurostars“ programa, sukūrė naują technologiją erdvinių vaizdų (3D) demonstravimui be ekranų dieną ar naktį.
(5) 2011-02-24 0
Arizonos universiteto mokslininkai pademonstravo holografinį ryšį, kuriuo perduodamas vaizdas buvo artimas realaus laiko transliacijai. Tai kol kas greičiausia holografinė telekonferencija, kuomet trimate holograma buvo atvaizduojamas iš kitos vietos perduodamas signalas.
(5) 2010-07-09 0
AquaLux 3D, nauja projekcijos technologija, sukurta Carnegie Mellon universiteto Robotų institute, gali nukreipti šviesą į atskirus vandens lašelius ir krentančio vandens ekrane projektuoti statiškus ar judančius trimačius vaizdus.
(5) 2010-05-24 0
Kai 2006 metų Pasaulio futbolo čempionatą organizavusi Vokietija nutarė rungtynes transliuoti didžiuliuose viešose erdvėse įrengtuose ekranuose, žmonės masiškai traukė stebėti renginio tiesiog į parkus, arenas ar "eilinius" stadionus. Tuo tarpu Japonija - jei jai bus suteikta teisė organizuoti 2022 metų čempionatą - siūlo daryti tą patį, tik šį kartą - su holografiniais displėjais.