Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Rinkiniai pasidaryk pats (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-10-14 15
„Interesting Engineering“ kviečia prisiminti šiltas vasaros dienas ir dar kartelį savo sode pasičirškinti ką nors skanaus ant grotelių. O jei neturite kepsninės – ne bėda. Pristatome būdą, kaip ją pasigaminti tiesiog iš seno ratlankio. Nepraleiskite progos – šį savaitgalį meteorologai prognozuoja rudeniškai gražų orą.
(0) 2016-08-17 14
Nieko ypatingo daryti nereikia – tiesiog susirasti švytėti sugebantį (fosforescuojantį) bumerangą (arba pačiam taip jį patobulinti), paleisti jį savo stichijon, o jo skrydį sutemose nufilmuoti. Tiesa, pravartu prieš tai perspėti silpnesnių nervų kaimynus, nes įspūdingos iliuminacijos gali būti palaikytos kontaktu su nežemiška civilizacija. Beje, šiame vaizdo siužete pamatysite ne tik kaip švaistyti švytintį bumerangą, bet ir jį kaip pasidaryti.
(1) 2015-02-23 32
Ar žinote, kaip atrodo cukraus, druskos, kavos, pipirų ir kitų birių produktų grūdeliai, žiūrint pro mikroskopą? Ar teko matyti telefono ekrano pikselius iš arti? O gal norėtumėte apžiūrėti pinigus? Visa tai pamatyti ir net nufotografuoti ar nufilmuoti galite namuose – jums tereikia telefono ir stovo, kurį galite pasigaminti už maždaug 10 eurų.
(0) 2015-02-20 13
Žinomas sportinės avalynės ir drabužių gamintojas „Nike“ užregistravo patentą, apibūdinantį naują avalynės pagal užsakymą dizaino kūrimo metodiką, naudojant papildytos tikrovės holografinę technologiją.
(0) 2015-01-28 1
Naujas robotikos rinkinys vaikams leidžia kurti robotus, valdomus rankų gestais. Ir tam nereikia jokių programavimo ar elektronikos žinių.
(0) 2014-12-11 6
Lietuvoje robotų kūrimo entuziastų yra nemažai, tačiau norisi tikėti, kad neseniai mūsų šalyje pasirodžiusi nauja robotikos platforma „Makeblock“ jų skaičių dar padidins. Tik pažvelgus į vien atsuktuvu surenkamą ir toli gražu ne tik žaidimams pritaikytą robotą-konstruktorių akivaizdu, kad „Kickstarter“ finansavimą gavusius jo kūrėjus įkvėpė animacinio „Šiukšlių princo“ personažas.
(1) 2014-10-01 24
Neseniai Kinijoje įkurtos robototechnikos kompanijos Makeblock inžinieriai sukūrė nesudėtingą 3D spausdintuvą, kurį, pasak jų, gali nesunkiai susirinkti kiekvienas norintis.
(0) 2014-07-01 -12
Ar vaikystėje mėgote dalyvauti vandens šautuvų mūšiuose? Ar kovodavote apsiginklavę vandens pistoletais bei įvairiais purkštuvais iki paskutinio sauso lopinėlio? Be abejonės, jeigu tik būtumėte turėję tokį „žaisliuką“, visi aplinkiniai būtų išsimaudę akimirksniu.
(0) 2014-05-08 3
Harvardo verslo mokyklos studentė Grace Choi, sugalvojo idėją, kuri gali iš esmės pakeisti grožio industriją. Atlikusi tyrimą ji suprato, kad didieji grožio industrijos prekės ženklai savo išskirtinumą sukuria maišydami daugelį spalvų. Tad, kodėl to nepabandžius padaryti savo namuose? Tam tereikia pasitelkti spalvotą spausdintuvą.
(6) 2014-04-01 0
Rinkoje vis dažniau pasirodantys hibridiniai nešiojamieji irenginiai pratina pirkėjus prie minties, kad šiuolaikinės našių skaičiavimų platformos gali būti sėkmingai naudojamos ir išmaniuosiuose telefonuose, ir planšetėse, ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose, ir žaidimų priedėliuose - gal net ir migruodamos iš vieno nešiojamojo įrenginio į kitą. Taip, kaip išmanusis telefonas „Seed“ , kuris auga priklausomai nuo šeimininko poreikių.
(30) 2014-03-13 59
Jei belaidžio ryšio maršrutizatoriaus signalai kai kuriose namų ar biuro vietose yra aiškiai per silpni, sustiprinti juos galima primityviu ir pigiu, tačiau neretai visai efektyviu būdu. Jums reikės tik žirklių, tuščios gėrimų skardinės, lipnios juostos ir kelių minučių laiko.
(0) 2014-02-04 0
3D spausdintuvai, galintys iš gabalo medžiagos suformuoti įvairiausias figūras, populiarėja. Jie pinga kiekvieną mėnesį ir tampa prieinami vis didesniam žmonių kiekiui. Tuo naudojasi vis daugiau kompanijų, o tarp automobilių gamintojų pirmieji meškeres į naujoviškų spausdintuvų rinką užmetė „Honda“.
(4) 2014-01-24 3
„Pasidaryk pats“ rinkiniai asmeninių kompiuterių eros aušroje padėjo išugdyti jų kūrėjus, tame tarpe ir Bilą Geitsą. Ką galėtų atnešti ateinanti nauja tokių rinkinių banga - su valdomais skraidymo aparatais, trimačiais spausdintuvais ir net biotechnologijomis?