Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sodybos ir aplinkos priežiūra (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-07-18 11
Pakliuvus į smarkios krušos epicentrą, kartais tenka skaičiuoti ne tik sunaikinto derliaus ar apgadinto automobilio nuostolius. Šis gamtos reiškinys nusineša ir gyvybes.
(0) 2014-06-06 52
Kas gali būti geriau karštą vasaros dieną, už drybsojimą vėsiame namų kiemelio pavėsyje su skardine gaivaus alaus? O gi tai, kad alus visada išlieka šaltas, ir jo atsargoms papildyti į virtuvę bėgioti nereikia!
(7) 2009-03-04 1
Po kelių savaičių pertraukos vėl grįžtame prie lietuvių užpatentuotos technologijos, apsaugančios nuo kurmių. Praėjusioje publikacijoje mes trumpai supažindinome su pačia idėja, o paskui skaitytojų komentaruose pateiktus klausimus sugrupavome ir nusiuntėme patiems idėjos autoriams. Dabar gi pristatome jų atsakymus.
(27) 2009-01-30 27
Atskirai pristatinėti kurmių turbūt nereikia niekam – ekologams ir gamtininkams tai švarios ir gyvybingos žemės indikatorius, na, o pievučių ir sodų šeimininkams – papildomas galvos skausmas. Jų išrausti žemės kauburėliai dažnai sodybų šeimininkus varo į neviltį, todėl ne atsitiktinai žinomi patys įvairiausi kovos būdais su šiais gyvūnėliais, tačiau nei vienas jų nėra labai ilgalaikis ar 100% garantuotas. Dabar du entuziastai lietuviai nusprendė įrodyti, jo...