Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Sumanioji televizija (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2018-12-13 0
Daug kas mūsų aplinkoje yra vadinami „išmaniuoju“. Telefonas, laikrodis, automobilis, namai... Žinoma, „išmanusis“ jau yra ir tokia neatsiejama mūsų buities detalė kaip televizorius – šiuo metu beveik pusė Lietuvoje parduodamų televizorių yra „išmanieji“ („Smart TV“), tačiau ar juos perkantys žmonės išties žino, kokias galimybes įsigyja su juo, o perkantieji paprastus televizorius - žino, ko jie neįsigyja?
(8) 2017-04-28 7
Nauji televizoriai yra išties įspūdingi įrenginiai. Jie - tarsi dideli kompiuteriai, be vargo prisijungiantys prie išmaniųjų telefonų ir interneto. Stulbinančios raiškos ekrane nebereikia žiūrėti siaubingų lietuviškų TV kanalų - galima tiesiog žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus ar kokia nors paslauga teikiamus filmus. Tačiau iš tikrųjų tam nebūtina pirkti viso naujo televizoriaus - pakaks šios mažos pigios dėžutės.
(12) 2017-01-14 23
Bendrovė „Xiaomi“ į parodą CES 2017 atvežė modulinį išmanųjį televizorių „Mi TV 4“, kurio visa aparatūra ir jungtys, įskaitant HDMI, Ethernet, antenos įvestį ir garso sistemos sąsajas, sumontuotos atskirame bloke, kuris prie ekrano prijungtas per „Mi Port“ jungtį. Vėliau, jei vartotojas norės atnaujinti sistemą, tam pakaks pakeisti elementus dėžutės viduje, neliečiant ekrano.
(0) 2015-06-05 17
Daugelis negali pakęsti sunkiai valdomų išmaniųjų TV, mat jų funkcionalumą riboja tai, kad išmaniųjų televizorių programėlių yra labai nedaug.
(5) 2015-04-24 14
Šiais laikais madinga girtis: „Aš nežiūriu televizoriaus, nieko gero ten nerodo.“ Nors niekam neįdomu, žiūrite jūs televizorių ar ne. Bet yra ir žmonių, kuriems televizorius reiškia daug. Ir yra žmonių, kuriems tai reiškia labai daug. Tokie žmonės televizorių naudoja ne tik „TV3“ ar sveikinimų koncertams žiūrėti, bet ir „YouTube“, turinio iš kompiuterio ar telefono peržiūrai, aukštos kokybės filmams tiek iš savo asmeninės kolekcijos, tiek iš internetinių servisų žiūrėjimui ar net muzikos klausymui.
(0) 2015-04-09 13
Kompiuteriai, telefonai, planšetės ir išmanieji laikrodžiai – būtent šie įrenginiai dabar sulaukia daugiausiai žiniasklaidos dėmesio ir daugiausiai tobulėja. Tuo tarpu televizoriai... Juos dažnai pamirštame ir galvojame, jog jie netobulėja, jokių naujovių juose jau nebėra. Jeigu ir jūs esate vienas iš tų žmonių, šis straipsnis pakeis jūsų nuomonę – sužinosite, ko tikėtis iš televizorių rinkos 2015 metais.
(5) 2015-04-01 11
Xiaomi Mi TV 2 – tai naujasis išmanusis televizorius populiaraus Kinijos gamintojo, kurio skiriamuoju bruožu tapo pigūs ir techninės specifikacijos požiūriu stiprūs išmanieji telefonai. Įrenginys yra aprūpintas 40 colių, 1920×1080 pikselių skiriamosios gebos, keturių branduolių procesoriumi ir paremta Android operacine sistema MIUI.
(0) 2015-03-20 24
„Philips TV“ pristato 3 naujas UHD televizorių serijas su „Ambilight“apšvietimu. Visose naujienose įdiegta „Android TV 5.0“ operacinė sistema, kuri padidina televizoriaus darbo greitį ir suteikia prieigą prie daugelio programų bei paslaugų.
(0) 2015-02-10 27
Nusipirkote naują „Samsung“ televizorių, kuris toks išmanus, kad norint jį perjungti nebereikia net pultelio – viską galima daryti ir balsu? Jeigu skaitmeniniame pasaulyje dar bent kažkiek vertinate savo privatumą, džiaugsmą naujuoju pirkiniu gali kiek apkartinti privatumo nustatymai.
(4) 2014-10-26 24
Apie tai jau seniai buvo šnekama, ir pagaliau tai įvyko - rinkoje pasirodė pirmieji „išmanieji“ televizoriai („Smart TV“) su „Android“ operacine sistema. Pirmą kartą Europoje jie oficialiai buvo pristatyti šią vasarą vykusioje IFA parodoje Berlyne.
(0) 2014-06-03 10
„LG Electronics“ (LG) skelbia pardavusi per milijoną televizorių su „webOS“ operacine sistema. „Smart+ TV“ platformai pritaikyta „webOS“ pristatyta tik prieš pora mėnesių, šių metų kovą. LG planuoja, kad per metus, iki pirmojo 2015 m. ketvirčio bus parduota per 10 mln. televizorių su „webOS“.
(4) 2014-04-20 1
Rinkoje yra daug išmaniųjų televizorių, siūlančių įvairias prie interneto prijungtų kompiuterių galimybes, modelių, tačiau bendrovės „Apek“ pristatyti „Maxpad“ įrenginiai ne be pagrindo vadinami pirmaisiais pasaulyje televizoriais su juose integruotais kompiuteriais, valdomais „Windows 8.1“ operacinės sistemos.
(11) 2014-01-28 2
Televizorių gamintojai ryžosi pasiekti, kad po kelerių metų pasaulyje neliktų buto ar namo sienos, ant kurios nekabotų TV ekranas su užrašu „Išmanusis”.
(2) 2013-12-24 1
Artėjant 2013-iems metams į pabaigą, dauguma didžiųjų kompanijų jau ruošia planus ateinantiems metams. Pietų Korėjos gigantas ir toliau sieks tobulinti išmaniuosius TV ir tikimasi, kad kitais metais jie bus ganėtinai pranašesni nei buvo iki šiol.
(6) 2013-11-21 1
LG „išmaniųjų“ televizorių savininkai turi galimybę išjungti duomenų rinkimą apie jo TV žiūrėjimo įpročius. Tačiau panašu, kad draudimo rinkti duomenis aktyvavimas nieko neįtakoja: korėjiečių gamintojo televizoriai ir toliau siunčia duomenis apie žiūrovo veiksmus savo kūrėjams.