Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Televizorių valdymas (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2018-12-13 1
Daug kas mūsų aplinkoje yra vadinami „išmaniuoju“. Telefonas, laikrodis, automobilis, namai... Žinoma, „išmanusis“ jau yra ir tokia neatsiejama mūsų buities detalė kaip televizorius – šiuo metu beveik pusė Lietuvoje parduodamų televizorių yra „išmanieji“ („Smart TV“), tačiau ar juos perkantys žmonės išties žino, kokias galimybes įsigyja su juo, o perkantieji paprastus televizorius - žino, ko jie neįsigyja?
(4) 2018-12-07 -3
Prieš kelerius metus daugelis „išmaniųjų“ televizorių gamintojų bandė eksperimentuoti su unikalia ir perspektyvia technologine koncepcija – prietaiso valdymu balsu. Tais laikais pagrindine nuostata buvo televizorių korpusuose montuoti atvirą mikrofoną, „girdintį“ savininko balsą ir pagal jo nurodymus atliekantį aparato valdymo funkcijas. Deja, „atviro mikrofono“ koncepcija nepasiteisino, ir šiuo metu pasaulio inžinerinė mintis yra sutelkta ties mikrofonu nuotolinio valdymo pultelyje, perduodančiame komandas per „Bluetooth“ jungtį.
(8) 2017-04-28 8
Nauji televizoriai yra išties įspūdingi įrenginiai. Jie - tarsi dideli kompiuteriai, be vargo prisijungiantys prie išmaniųjų telefonų ir interneto. Stulbinančios raiškos ekrane nebereikia žiūrėti siaubingų lietuviškų TV kanalų - galima tiesiog žiūrėti „Youtube“ vaizdo įrašus ar kokia nors paslauga teikiamus filmus. Tačiau iš tikrųjų tam nebūtina pirkti viso naujo televizoriaus - pakaks šios mažos pigios dėžutės.
(0) 2015-06-23 11
BBC ketina kardinaliai pakeisti televizijos žiūrėjimo įpročius. Anot jos atstovų, greitai televizoriaus pulteliai, „reikalaujantys fizinių pastangų perjungti kanalus“, taps visiškai nereikalingi. Kodėl?
(0) 2015-06-05 17
Daugelis negali pakęsti sunkiai valdomų išmaniųjų TV, mat jų funkcionalumą riboja tai, kad išmaniųjų televizorių programėlių yra labai nedaug.
(4) 2015-03-09 71
Nuėjai į parduotuvę, nusipirkai ten brangų, gerą, daugybę pranašumų turintį naujausios kartos televizorių, tad gali būti tikras, kad namie tereikės jį įjungti ir džiaugtis kokybiškiausiu įmanomu vaizdu? Žiauriai klysti!
(0) 2015-02-10 27
Nusipirkote naują „Samsung“ televizorių, kuris toks išmanus, kad norint jį perjungti nebereikia net pultelio – viską galima daryti ir balsu? Jeigu skaitmeniniame pasaulyje dar bent kažkiek vertinate savo privatumą, džiaugsmą naujuoju pirkiniu gali kiek apkartinti privatumo nustatymai.
(11) 2014-01-28 2
Televizorių gamintojai ryžosi pasiekti, kad po kelerių metų pasaulyje neliktų buto ar namo sienos, ant kurios nekabotų TV ekranas su užrašu „Išmanusis”.
(2) 2013-12-24 1
Artėjant 2013-iems metams į pabaigą, dauguma didžiųjų kompanijų jau ruošia planus ateinantiems metams. Pietų Korėjos gigantas ir toliau sieks tobulinti išmaniuosius TV ir tikimasi, kad kitais metais jie bus ganėtinai pranašesni nei buvo iki šiol.
(0) 2013-09-09 1
Bendrovė „Haier“ parodoje „IFA 2013“ pristatė jos lankytojų dėmesį traukiančią naujovę – televizorių, kurio funkcijas valdyti galima vien akimis.
(10) 2012-01-11 0
Vartotojiškos elektronikos parodoje CES dalyvauja visi didieji elektronikos gamintojai. Pristatomų produktų spektras labai platus – nuo smulkių elektronikos įrenginių iki kompiuterių ir televizorių. Pastarajame segmente jaučiamas ypač didelis aktyvumas – į rinką ateina išmaniųjų televizorių pasiūla. Apie šiuos sprendimus gavome visą pluoštą pranešimų spaudai, kuriuos trumpai apibendrinsime šiame straipsnyje.
(1) 2011-12-21 0
Ir vėl prapuolė nuotolinio valdymo pultelis? Nieko tokio. Mažutė Izraelio bendrovė, pavadinta XTR3D kuria technologiją, kuri padės perjungti kanalus ar pareguliuoti garsą vien rankos judesiais, rašo bbc.co.uk.
(5) 2011-09-09 0
Kinų kompanija „Haier“ Berlyne vykstančioje parodoje „IFA 2011“ pristatė televizoriaus, gebančio reaguoti į mintimis siunčiamas komandas, prototipą.