Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vaizdo jutikliai (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-05-19 -1
„Sony“ pristato pirmuosius pasaulyje išmanių vaizdo jutiklių modelius, aprūpintus dirbtinio intelekto technologija. Šie jutikliai išsiskiria tuo, kad dirbtiniu intelektu paremta informacijos apdorojimo technologija yra integruota į patį lustą. Tai leidžia duomenis apdoroti sparčiau ir saugiau bei tuo pačiu metu sunaudoti mažiau energijos ir ryšio resursų.
(0) 2015-11-18 36
75 darbuotojus turinti bendrovė „InVisage Technologies“ jau nuo 2006 metų bando sukurti vaizdo jutiklį naudodami kvantinių taškų technologiją. Neseniai kompanija pagaliau pranešė sukūrusi pirmuosius 13 MP raiškos „Quantum13“ jutiklių pavyzdžius ir patikino, jog iki metų pabaigos bus pasirengę pradėti vykdyti komercinius užsakymus.
(1) 2015-10-05 1
Reklaminių stendų didmiesčių gatvėse – daugiau negu gali aprėpti akys, tačiau retas praeivis įsigilina į juose rodomą turinį. Lietuvių bendrovė „Adroiti“ tikina prieš keletą savaičių Kalifornijoje vykusioje parodoje išmėginusi stendą, kuris lankytojams rodo tik specializuotą informaciją.
(10) 2015-08-30 18
Kinijos mokslininkai tvirtina sugalvoję, kaip ekranų raišką galima būtų padidinti taip, kad ji milijonus kartų aplenktų iPhone“ ekranus, rašo businessinsider.com.au, cituodamas „South China Morning Post“.
(0) 2015-05-07 -28
Motušė Gamta taip jau surėdė, kad mūsų plaštakos turi po 5 pirštus, o ne po 4 ar po 6. Ir ne po 25 (po plaštaką ant kiekvieno rankos piršto). Tačiau evoliuciją labai nesunkiai galima apeiti (arba ją pamodeliuoti) su įspūdingu interaktyviu vaizdo projektoriumi "Augmented Hand Series V.2".
(9) 2011-03-15 2
Jums atrodo, kad jūsų kompiuterinė arba mobiliojo telefono vaizdo kamera yra pakankamai maža? Fraunhoferio instituto (Vokietija) inžinieriai sukonstravo nepalyginamai mažesnę – krislelio dydžio vaizdo kamerą, kuri gali pagelbėti ir chirurgams, ir automobilių mechanikams, ir elektronikos specialistams.
(4) 2011-02-07 0
Išnaudodami unikalias puslaidininkių savybes, mokslininkai įgunda gaminti įvairius jutiklius („akis“, uoslę“ ir pan.), teikiančius informacijos apie stebim ar kitaip tiriamą objektą ar reiškinį. Lietuvos fizikai yra suteikę regėjimą ne tik kompiuteriams, bet ir kosminiams palydovams, iš arti stebėjusiems legendinę Halio kometą. Lietuvos mokslininkai „akis“ ir „smegenis“ kūrė ir garsiajam sovietų mėnuleigiui „Lunochod-2“. Dabar jie kuria itin atsparius ju...
(3) 2009-04-01 0
Rinkoje pasirodė neoficiali informacija apie tai, kad kompanija "Canon" savo naujausioje profesionalioje vaizdo kameroje vietoj CCD jutiklio naudos CMOS mikroschemą, analogišką DSLR klasės fotoaparatams. Jei gandai pasitvirtins, ateityje riba tarp skaitmeninių fotoaparatų ir vaizdo kamerų gali visai išnykti.
(0) 2008-12-12 0
Kompanija „Samsung Electronics Co., Ltd.“ pranešė išplėtusi savo pažangiausių rinkoje CMOS vaizdo sensorių gamą nauja aukštos skiriamosios gebos 1/4 colio 1,2 megapikselio (Mp) (1280x960 taškų formatu) vaizdo fiksavimo lustine sistema (angl. system-on-chip, SoC).