Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Xiaomi Mi Band (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-01-09 1
Išmanioji apyrankė - labai naudingas įrenginys, ypač jei daug judate ar Naujųjų naktį išsikėlėte sau tikslą daugiau sportuoti. Išmaniosios apyrankės net nėra tokios brangios, tačiau panašių produktų gausybėje sunku išsirinkti geriausią. Daugelis mėgsta „Xiaomi Mi Band 2“, tačiau ir „Huawei Honor Band 3“ atrodo išties neprastai. Ką apie pastarąją apyrankę mano technologijų žurnalistai?
(0) 2017-08-24 -5
„Xiaomi Mi Band 2“ – labai populiari išmanioji apyrankė. Jos kokybe įsitikino tūkstančiai vartotojų, šis produktas yra puikiai įvertintas visuose didžiosiose internetinėse parduotuvėse. Šiuo metu „Xiaomi Mi Band 2“ Kinijoje yra taikoma nuolaida, o jei šią apyrankę jau turite, siūlome pasižvalgyti po 10 šiam gaminiui skirtų aksesuarų.
(0) 2017-05-29 6
Išmanieji laikrodžiai sėkmingai veržiasi į išmaniųjų prietaisų rinką ir keičia tradicinius mechaninius ir elektroninius laikrodžius. Naujieji pakaitalai turi begalę visokių papildomų funkcijų šalia laiko rodymo – fizinio aktyvumo/širdies ritmo sekimas ir fiksavimas, gaunamų telefono pranešimų rodymas, duomenų saugojimas ir t. t.
(3) 2017-05-09 20
Šiuolaikinis gyvenimo būdas ne visada palieka laiko sportui. Tai pripažįsta daugybė žmonių - vis dažniau paskęstame darbų sūkuryje ir pamirštame pajudėti. Bet yra prietaisų, specialiai skirtų paskatinti žmones bent šiek tiek prasimankštinti. Pavyzdžiui, „Xiaomi“ išmaniosios apyrankės yra gana populiarūs prietaisai aktyvių žmonių tarpe. Bet kodėl viena nekainuoja nei 10 eurų, o kita yra dvigubai brangesnė?
(0) 2016-06-03 22
Vis populiarėjantys išmanieji laikrodžiai ir apyrankės toliau sparčiai plinta. Vienas didžiausių Kinijos telefonų gamintojų Xiaomi pristato apyrankės Mi Band įpėdinį Mi Band 2.