Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vaizdo technologijos (Technologijų rinka | Technologijos)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-07-11 0
Japonijos mokslininkai išrado miniatiūrinį televizorių, kuris pritvirtinamas prie vidinės akinių pusės. Nors pati teleakinių idėja jau žinoma senai, tačiau iš esmės iki šiol tai buvo vientisa sistema, specializuota erdviniam vaizdui atkurti. Dabar gi japonų sukurtas moduliukas yra autonominis ir tvirtinasi prie bet kokių akinių, yra permatomas, todėl netgi žiūrint video galima matyti kas darosi perimetre.
(0) 2007-07-11 0
Į lenktynes dėl ploniausio televizoriaus gamintojo vardo „Sony“ išleido 0,3 mm storio ekraną – tokį ploną, kad galima susukti į tūtelę, praneša „Live Science“.
„Ateityje jį būtų galima apvynioti aplink žibinto stulpą arba riešą, netgi nešioti kaip drabužį“, - sako Chisato Kitsukawa, kompanijos atstovas.
Naujajame ekrane naudojamos dvi technologijos: lankstus tranzistorius ir ekranas, kuriame spalvos keičiasi reaguodamos į elektros krūvį. Tatsuo Mori, N...
(0) 2007-07-11 0
Dauguma šiandieninių projektorių turi vieną esminį trūkumą - norint, kad vaizdas būtų tinkamo dydžio, šiuos įtaisus reikia statyti nemažu atstumu - bent 2-3 metrai nuo ekrano. Tada rodomą vaizdą užstoja bet koks šiuo tarpu praeinantis asmuo, vaizdo kontrastas daugiau nukenčia dėl kambario apšvietimo. Kompanija "Sanyo" šią problemą pabandė išspręsti sukurdama naujos kartos vaizdo projektorių LP-XL50 , kuris vaizdą gerai atkuria pastatytas prie pat ekrano. Puiki vaiz...
(13) 2007-07-10 11
Turbūt daugelis esate girdėję apie paslaptingą 25 kadrą, kuris gali būti rodomas televizoriuje, kino teatre arba kompiuteryje. Apie jo poveikį žmogui jau seniai sklando gandai. Kiek tose istorijose tiesos, nelabai ir atseksi. Tačiau kas tai per istorija ir kas tas paslaptingas "25 kadras" - tą galime pasiaiškinti.