Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Portalo informacija
(19) 2014-09-08 20
Puiki rudens naujiena visiems portalo www.technologijos.lt skaitytojams – jau galite naudoti visavertę portalo mobilią versiją, pritaikytą išmaniesiems telefonams bei planšetėms.
(93) 2014-04-14 1
Kaip jau rašėme, šį savaitgalį, balandžio 12-13 d., vyko forumo atnaujinimo darbai. Forumas atnaujintas į naujausią phpBB 3.0.12 versiją. Į naują versiją sėkmingai atkeliavo absoliuti dauguma pirminės informacijos (forumo temos, žinutės, vartotojų vardai, asmeninė informacija, slaptažodžiai), tačiau yra ir kai kurių pasikeitimų.
(4) 2014-04-12 2
Brangūs mūsų skaitytojai ir aktyviausi diskusijų forumo dalyviai – šį savaitgalį (2014 m. balandžio 12-13 d.) vyks portalo atnaujinimo darbai: atnaujinsime diskusijų forumo phpBB versiją iš jau gana pasenusios į pačią naujausią.
(14) 2012-09-09 2
Vasarai ir jos pramogoms jau einant į pabaigą, technologijos.lt redakcija taikstosi su mintimi apie artėjantį vėsųjį ir tamsųjį sezoną. Atsipūtę po vasaros saulės (kurios šiais metais labai daug ir nebuvo), įkaitusio paplūdimio smėlio ir šiltos it arbata jūros, raitojamės rankoves bei pranešame naujieną - šis periodas neprailgs ir nebus toks tamsus, kaip iki šiol.
(36) 2011-12-28 2
Populiarėjantys išmanieji telefonai ir mobilusis internetas keičia vartotojų įpročius, o prie pasikeitusiu poreikių tenka derintis visiems paslaugų tiekėjams. Ne išimtis ir portalas technologijos.lt – per pastarąjį pusmetį sulaukę daugybės skaitytojų prašymų sukurti mobilią portalo versiją, ėmėme mąstyti, kad tam tikrai pribrendo reikalas.
(44) 2011-12-26
Religija ir mokslas yra vienas ir tas pats dalykas, tai nėra nieko nepaaiškinamo. Viskas paprasta ir logiška: religija yra atskira mokslo rūšis, kuri tyrinėja gyvybės arba dvasinę energiją. Ji lygiai taip pat apčiuopiama ir materiali kaip ir mums suprantami kasdieniai dalykai. Kad tai suprastume, reikia pažiūrėti iš kito kampo.
(27) 2011-12-24
Ir vėl baigia apsisukti laiko ratas – kalendoriai ir laikrodžiai skaičiuoja paskutines 2011 metų dienas ir valandas. Regis dar visai neseniai sveikinome savo skaitytojus su 2011-ųjų pradžia, o dabar jau tenka žengti dar toliau – į 2012-uosius.
(10) 2011-07-20
Nuolatiniai mūsų skaitytojai jau pastebėjo, kad šiandien portalas kai kada sunkiai krovėsi, o kartais ir iš viso nesikrovė. Aktyviausi mūsų lankytojai apie tai parašė mums laiškuose – dėkui jiems už operatyvumą.
(61) 2011-03-14
Daugumai žinomas auksinis posakis, kad yra melas, labai didelis melas ir yra statistika. Nežiūrint į šią išmintį, iš kai kurių forumo diskusijų matyti, jog kartais portalo technologijos.lt senbuviams visai įdomu būtų panagrinėti šio portalo statistiką, kad ir kokia „melaginga“ ji bebūtų.
(34) 2010-12-24
Kaip visada sparčiai ir nepastebimai baigia prabėgti dar vieni metai – mūsų gimtasis erdvėlaivis „Žemė“ įveikė eilinį ratą aplink Saulę ir nesustodamas ruošiasi naujam skrydžiui – į 2011 mūsų eros metus.
 
(42) 2010-10-13
Nuolatiniai mūsų skaitytojai turbūt iš karto pastebėjo, jog mūsų portalo išvaizda šiek tiek pasikeitė. Nors sakoma, jog pasikeitimai visada į gerą, tačiau paprastai žmonės nelabai mėgsta naujovių – mokintis iš naujo dirbti su bet kuria paslauga yra erzinantis iššūkis, todėl visi portalo atnaujinimai yra minimalūs.
(74) 2010-08-11
Jau geri metai sulaukiame klausimo, kodėl gi mes dar nesame „Facebook“ tinkle? Iškart po šio klausimo būdavo žeriami patarimai, jog būtinai turime susikurti oficialią projekto paskyrą. O kaip lietuviška patarlė sako – „lašas po lašo ir akmenį pratašo“. Ir šie „lašai“ suveikė – ėmėm ir nusprendėm, jog laikas išbandyti pastarųjų metų „internetinį fenomeną“ – „Facebook“ tinklą.
(69) 2010-02-21
Didelė dalis mūsų skaitytojų yra iniciatyvūs, veiklūs ir svarbiausia, pakankamai išprusę mokslo ir technologijų srityse – tad nekeista, jog kai kuriem įsinori papildomų veiklų portale. Nors pati portalo redakcija tokių pageidavimų įgyvendinti niekaip nespėja, tačiau įdomybių galima prisigalvoti ir be mūsų – būtent apie vieną iš tokių skaitytojo pasiūlytų idėjų ir papasakosime.
(36) 2010-01-12
Naujųjų metų pirmasis mėnuo jau baigia įpusėti, tačiau metai dar įsibėgėti nespėjo, tad vis dar galima pakalbėti tiek apie praėjusius metus, tiek paspėlioti apie 2010-uosius. Kol kas spėliojimus paliksime ateičiai ir žvilgtelėsime, kokius gi statistinius pėdsakus praėję metai paliko mūsų portalo įrašuose.
(12) 2009-12-24 1
Pamažu, o gal ir greitai bėgantys metai žada užversti dar vieną žmonijos istorijos puslapį – kartu su Kalėdinėmis nuotaikomis, šventiniu šurmuliu prasideda ir Naujųjų Metų lūkestis – dvi skirtingos šventės susilieja į vientisą ilgą šventinę savaitę.
(2) 2009-10-20
„Albireo“ astronomų klubas ir VU FF Astro Klubas organizuoja renginį Galilėjaus naktys.
2009-05-20
Į elektroninį paštą mes dažnai sulaukiame paklausimų ar negalėtume pareklamuoti įvairių naujų paslaugų ar web projektų, apsikeisti nuorodomis ar įkelti jų reklamą. Taip pat sulaukiame klausimų iš įmonių, ar būtų galima įkelti spaudos pranešimus. Ne viskas yra įmanoma, tačiau yra ir absoliučiai nemokamų galimybių, apie kurias nuobodu kaskart atrašinėti į paklausimus, todėl viską bandysime paaiškinti čia.
(14) 2009-05-02
Mūsų portalas pribrendo dar vieniems pokyčiams: portale padidės spaudos pranešimų kiekis, todėl siekiant juos atskirti nuo įprastinių publikacijų, perderinama navigacija ir keičiami RSS srautų adresai.
(51) 2009-04-27
Pagaliau įvyko tai, apie ką mums jau seniai rašė daugybė skaitytojų pasiūlymų ir pageidavimų skyreliuose – nuo šiol komentuoti straipsnius ir naujienas galės tik registruoti portalo lankytojai.
(104) 2009-04-06
Besiruošiant rašyti šį straipsnį, į galvą atėjo mintis, kaip greitai bėga laikas. Dar 2007 metų pradžioje, praėjus keliems mėnesiams nuo jo starto, šis projektas tebuvo žinomas 200 skaitytojų, o iš išorės jis buvo panašus neaišku į ką – mėgėjišką, dar studijų laikais gimusią ir visiškai nedetalizuotą idėją. O dabar jau prabėgo daugiau nei du aktyvaus gyvavimo metai – nors daug idėjų taip ir liko idėjomis, tačiau portalas kad ir sunkiai, tačiau išaug...
(31) 2009-02-17
Kaip ir žadėjome, šiais metais mūsų portale atsiras kai kurių naujovių. Viena iš jų jau įgyvendinta – portalo interviu, kurių temas ir pašnekovus gali siūlyti patys skaitytojai. Kita būsima naujovė – pamažu startuosiantis skyrelis, padėsiantis abiturientams apsispręsti kur ir ką jie nori studijuoti.
(24) 2009-01-11
Kiekvienais metais portalas augdamas pasiūlo vienokių ar kitokių naujovių. Žinoma, ne visos jos būna vykusios, ne visoms įgyvendinti užtenka resursų, tačiau nuo to entuziazmo bandyti kažką naujo nemažėja. Šiais metais vieną iš pirmųjų naujovių norime skaitytojams pasiūlyti patiems prisidėti prie portalo turinio kūrimo siūlant būsimiems interviu savo originalius klausimus bei temas.
(36) 2008-12-24
Pamažu, o gal kam ir greitai, mus aplankė dar vienas didžiausias metų švenčių maratonas – nuo Kūčių stalo prasidėsianti Kalėdinė nuotaika ir sveikinimų banga nenunyks iki pat Naujųjų Metų fejerverkų. Prie šių sveikinimų ir linkėjimų prisidėsime ir mes – technologijos.lt portalo administracija.
(22) 2008-12-24
Pamažu slenka paskutinės 2008 metų dienos – atrodo, dar visai nesenai šventėme jų pradžią, o dabar jau ne už kalnų 2009 metai. Nors metai bėga labai greitai, tačiau dabartis pasaulis, ypač technologijų prasme, skuba dar sparčiau. Išradimai ir nauji sprendimai gimsta ne savaitėmis, o praktiškai kas dieną. Natūralu, jog sekti technologijų ritmą yra gana sudėtinga vien dėl milžiniškų informacijos srautų. Tad metų gale daugelis bando apibendrinti kas ir ką sukūrė...
(92) 2008-09-04
Pagaliau vyksta tai, kas ir turėjo nutikti anksčiau ar vėliau – prieš jūsų akis gimsta ne tik naujos išvaizdos technologijų portalas, bet ir naujos struktūros bei aiškesnės koncepcijos. Tad apie viską iš eilės.