Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Portalo informacija

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(19) 2014-09-08 20
Puiki rudens naujiena visiems portalo www.technologijos.lt skaitytojams – jau galite naudoti visavertę portalo mobilią versiją, pritaikytą išmaniesiems telefonams bei planšetėms.
(93) 2014-04-14 1
Kaip jau rašėme, šį savaitgalį, balandžio 12-13 d., vyko forumo atnaujinimo darbai. Forumas atnaujintas į naujausią phpBB 3.0.12 versiją. Į naują versiją sėkmingai atkeliavo absoliuti dauguma pirminės informacijos (forumo temos, žinutės, vartotojų vardai, asmeninė informacija, slaptažodžiai), tačiau yra ir kai kurių pasikeitimų.
(4) 2014-04-12 2
Brangūs mūsų skaitytojai ir aktyviausi diskusijų forumo dalyviai – šį savaitgalį (2014 m. balandžio 12-13 d.) vyks portalo atnaujinimo darbai: atnaujinsime diskusijų forumo phpBB versiją iš jau gana pasenusios į pačią naujausią.
(14) 2012-09-09 2
Vasarai ir jos pramogoms jau einant į pabaigą, technologijos.lt redakcija taikstosi su mintimi apie artėjantį vėsųjį ir tamsųjį sezoną. Atsipūtę po vasaros saulės (kurios šiais metais labai daug ir nebuvo), įkaitusio paplūdimio smėlio ir šiltos it arbata jūros, raitojamės rankoves bei pranešame naujieną - šis periodas neprailgs ir nebus toks tamsus, kaip iki šiol.
(36) 2011-12-28 2
Populiarėjantys išmanieji telefonai ir mobilusis internetas keičia vartotojų įpročius, o prie pasikeitusiu poreikių tenka derintis visiems paslaugų tiekėjams. Ne išimtis ir portalas technologijos.lt – per pastarąjį pusmetį sulaukę daugybės skaitytojų prašymų sukurti mobilią portalo versiją, ėmėme mąstyti, kad tam tikrai pribrendo reikalas.
(44) 2011-12-26 -2
Religija ir mokslas yra vienas ir tas pats dalykas, tai nėra nieko nepaaiškinamo. Viskas paprasta ir logiška: religija yra atskira mokslo rūšis, kuri tyrinėja gyvybės arba dvasinę energiją. Ji lygiai taip pat apčiuopiama ir materiali kaip ir mums suprantami kasdieniai dalykai. Kad tai suprastume, reikia pažiūrėti iš kito kampo.
(27) 2011-12-24 -1
Ir vėl baigia apsisukti laiko ratas – kalendoriai ir laikrodžiai skaičiuoja paskutines 2011 metų dienas ir valandas. Regis dar visai neseniai sveikinome savo skaitytojus su 2011-ųjų pradžia, o dabar jau tenka žengti dar toliau – į 2012-uosius.
(10) 2011-07-20 0
Nuolatiniai mūsų skaitytojai jau pastebėjo, kad šiandien portalas kai kada sunkiai krovėsi, o kartais ir iš viso nesikrovė. Aktyviausi mūsų lankytojai apie tai parašė mums laiškuose – dėkui jiems už operatyvumą.
(61) 2011-03-14 0
Daugumai žinomas auksinis posakis, kad yra melas, labai didelis melas ir yra statistika. Nežiūrint į šią išmintį, iš kai kurių forumo diskusijų matyti, jog kartais portalo technologijos.lt senbuviams visai įdomu būtų panagrinėti šio portalo statistiką, kad ir kokia „melaginga“ ji bebūtų.
(34) 2010-12-24 0
Kaip visada sparčiai ir nepastebimai baigia prabėgti dar vieni metai – mūsų gimtasis erdvėlaivis „Žemė“ įveikė eilinį ratą aplink Saulę ir nesustodamas ruošiasi naujam skrydžiui – į 2011 mūsų eros metus.
(42) 2010-10-13 0
Nuolatiniai mūsų skaitytojai turbūt iš karto pastebėjo, jog mūsų portalo išvaizda šiek tiek pasikeitė. Nors sakoma, jog pasikeitimai visada į gerą, tačiau paprastai žmonės nelabai mėgsta naujovių – mokintis iš naujo dirbti su bet kuria paslauga yra erzinantis iššūkis, todėl visi portalo atnaujinimai yra minimalūs.
(74) 2010-08-11 0
Jau geri metai sulaukiame klausimo, kodėl gi mes dar nesame „Facebook“ tinkle? Iškart po šio klausimo būdavo žeriami patarimai, jog būtinai turime susikurti oficialią projekto paskyrą. O kaip lietuviška patarlė sako – „lašas po lašo ir akmenį pratašo“. Ir šie „lašai“ suveikė – ėmėm ir nusprendėm, jog laikas išbandyti pastarųjų metų „internetinį fenomeną“ – „Facebook“ tinklą.
(69) 2010-02-21 0
Didelė dalis mūsų skaitytojų yra iniciatyvūs, veiklūs ir svarbiausia, pakankamai išprusę mokslo ir technologijų srityse – tad nekeista, jog kai kuriem įsinori papildomų veiklų portale. Nors pati portalo redakcija tokių pageidavimų įgyvendinti niekaip nespėja, tačiau įdomybių galima prisigalvoti ir be mūsų – būtent apie vieną iš tokių skaitytojo pasiūlytų idėjų ir papasakosime.
(36) 2010-01-12 0
Naujųjų metų pirmasis mėnuo jau baigia įpusėti, tačiau metai dar įsibėgėti nespėjo, tad vis dar galima pakalbėti tiek apie praėjusius metus, tiek paspėlioti apie 2010-uosius. Kol kas spėliojimus paliksime ateičiai ir žvilgtelėsime, kokius gi statistinius pėdsakus praėję metai paliko mūsų portalo įrašuose.
(12) 2009-12-24 1
Pamažu, o gal ir greitai bėgantys metai žada užversti dar vieną žmonijos istorijos puslapį – kartu su Kalėdinėmis nuotaikomis, šventiniu šurmuliu prasideda ir Naujųjų Metų lūkestis – dvi skirtingos šventės susilieja į vientisą ilgą šventinę savaitę.