Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Žmonių pasaulis
(0) 2017-07-22 4
Europos Sąjungos (ES) institucijos pradeda diskusijas dėl bendrijos biudžeto po 2020 metų, kai pasibaigs dabartinė septynerių metų finansinė perspektyva. Britų pasitraukimas iš ES nulems bendro iždo mažėjimą, todėl gali būti svarstoma padidinti šalių įmokas į biudžetą, perskirstyti finansavimo sritis.
(0) 2017-07-22 2
Po Šaltojo karo pabaigos pasaulio lyderiai prisiekinėjo, kad „daugiau niekada“. Kartu su subyrėjusia Berlyno siena ir SSRS griūtimi turėjo prasidėti geresnis, taikos ir žydėjimo metas.
(3) 2017-07-21 52
Kai Steve'as Jobsas vadovavo „Apple", jis draudė savo vaikams pernelyg ilgai sėdėti prie „iPad". Kodėl?
Rubrika: IT
(0) 2017-07-21 7
Darbų automatizavimo revoliucija, kurios metu daugelis mūsų neteks darbų, kuriuos perims robotai, kluptelėjo. Apsauginio funkcijas atliekantis robotas „Knightscope K5“ nusivertė nuo laiptų ir nuskendo fontane, rašo „Ars Technica“.
Rubrika: Elektronika
(0) 2017-07-21 9
Vos vieną mėsos porciją per dieną pakeitus į saują riešutų, ankstyvos mirtis rizika sumažėja iki 17 proc., rodo naujas tyrimas.
(0) 2017-07-21 11
Kai žmonės nusprendžia atlikti remontą savo namuose, kur gyvena jau ne vienerius metus, retai kada tikisi, kad ras kažką šiurpaus.
(1) 2017-07-20 7
Pietų Korėja pirmadienį pasiūlė surengti retas karines derybas su Šiaurės Korėja, kuriomis būtų siekiama mažinti įtampą tvyrančią po Pchenjano pirmosios tarpžemyninės balistinės raketos bandymo.
(30) 2017-07-20 79
Į audrą socialinių tinklų erdvėje dėl NATO paskelbto filmuko apie Baltijos šalių partizanus, „miško brolius“, įsijungė ir bene uoliausias Kremliaus propagandininkas Dmitrijus Kiseliovas, ir sumaniai anglų kalba Maskvos liniją po pasaulį tiesiantys Rusijos įkurti „naujienų“ portalai. Tuo metu neutralūs stebėtojai atkreipia dėmesį, kad Aljansas taip greičiausiai bando atgrasyti Rusiją nuo minčių apie Baltijos šalių puolimą.
(0) 2017-07-19 5
Kaip nešiojatės savo raktus? Ar dažnai paliekate juos neprižiūrėtus darbo vietoje? O gal žaidžiate su jais rankose važiuodami autobusu ar sėdėdami prie kompiuterio darbe? Jūsų raktus galima per sekundės dalį nufotografuoti ir nukopijuoti. Šis vaizdo įrašas parodė bene paprasčiausią būdą kaip tai galima padaryti.
(0) 2017-07-19 11
Viena iš dažniausiai naudotų ir didžiausią siaubą Irako kariuomenei kėlusių artimos kovos, kuri Mosule vyko nuo spalio mėnesio, priemonių buvo „Islamo valstybės“ sukonstruoti savadarbiai šarvuočiai. Jie buvo pritaikyti savižudžių su sprogmenimis išpuoliams.
(0) 2017-07-19 11
Atostogos Karibų saloje vienai turistei tapo mirties nuosprendžiu, praneša „The Independent“. Turistė žuvo, kai ją nubloškė kylančio „Caribbean Airlines“ lainerio „Boeing 737“ variklių sukeltas gūsis, patvirtino Sen Marteno salos „Princess Juliana“ oro uosto atstovė.
(0) 2017-07-19 1
Iki šiol Lietuvoje sulaikyti ir už šnipinėjimą nuteisti asmenys atrodydavo ne visai šnipiškai: jie nebuvo jokie aukšti pareigūnai, o ir jų renkama bei priešiškų valstybių žvalgybų agentams perduodama informacija, su kuria vėliau šykščiai būdavo supažindinama visuomenė, daug kam galėjo kelti šypseną. Tačiau praėjusią savaitę Vilniaus apygardos teisme nuosprendį - 10 metų kalėti - išgirdo visiškai kitokio kalibro veikėjas - kadrinis Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FST) karininkas.
(1) 2017-07-19 -25
Mokslininkai teigia atradę efektyviausią būdą, kaip gerai išsimiegoti, rašo Indy100.com.
(0) 2017-07-19 5
Leidykla „Briedis“ pradeda leisti naują knygų seriją „I pasaulinis karas“ bei pristato pirmąją šios serijos knygą „Kaizerio kareivis Lietuvoje: Ivero Henningseno laiškai ir piešiniai“.
Rubrika: Knygos
(10) 2017-07-18 51
Jei esate aistringas keliautojas, tikriausiai turite ir pasą. Šis dokumentas, įrodantis pilietybę ir tapatybę yra neatsiejama keliautojų gyvenimo dalis. Tačiau Elžbieta II paso neturi ir oficialiai teigiama, kad jai jo nereikia. Daug žmonių spėja, kad tai tik arogantiškas pareiškimas, kad ją ir taip visi pažįsta, tačiau priežastis yra visai kita. Kokia? Ar ir kiti karališkosios šeimos nariai neturi pasų?
(1) 2017-07-18 -2
„Aston Martin“ – viena garsiausių sportinių automobilių gamintoja. Pats Jamesas Bondas važinėja šios markės automobiliais, kurie puikiai tinka prie jo idealiai pasiūtų kostiumų. „Aston Martin“ automobiliai – itin prabangūs, labai greiti, gražūs ir kupini charakterio, bet šis yra kiek kitoks. Tai – pigiausias, ir lengviausias „Vantage GTE“ koks tik kada riedėjo miesto gatvėmis.
(1) 2017-07-18 19
Ką darote, kai norėdami prisijungti prie nemokamo belaidžio „Wi-Fi“ interneto pamatote mygtuką „Paslaugos teikimo sąlygos“ arba „Terms and Conditions“? Tikriausiai pagalvojate, kad tai yra įkyrus mygtukas, uždedate varnelę, kuri teisiškai reiškia „sutinku su viskuo, kas parašyta, nors ir neskaičiau“ ir bandote siųstis savo megabaitus.
Rubrika: IT
(0) 2017-07-18 23
Per tarpžemyninį oro linijų bendrovės „Delta Air Lines“ skrydį vieną lėktuvą ištiko netradicinė turbulencija, kai vienas keleivis skrydžio metu pamėgino atidaryti avarinio išėjimo duris.
(6) 2017-07-18 -30
Dažnai nesusimąstome, kaip mūsų kasdienis elgesys nulemia mūsų finansinę padėtį. Neapgalvoti ir nereikalingi pirkiniai, neplanuotos išlaidos, skolinimasis neįvertinus savo galimybių ilgainiui tampa įpročiais, kuriuos atliekame nesusimąstydami.
(0) 2017-07-17 30

Nenugalima prokrastinacija, blogai sukaupiamas dėmesys, negebėjimas galvoje išlaikyti bent kiek daugiau informacijos – tai bruožai klipinio mąstymo, kuris dabar būdingas daugybei žmonių visame pasaulyje. Daugelis mano, kad tokia paauglių dalia, bet iš tiesų – visų, daug laiko praleidžiančių socialiniuose tinkluose ar priešais televizorių. Kaip informacijos srautai veikia mūsų kognityvinius gebėjimus ir ar įmanoma išvengti neigiamų pasekmių? Pateikiame atsakymus į pagrindinius su mąstymo transformacija susijusius klausimus.

(3) 2017-07-17 22
„Ultimate Fighting Championship“ - mišrių kovos menų organizacija, įsikūrusi JAV. UFC kovų populiarumas tik auga ir vis daugiau žmonių atranda šią kruviną sporto šaką. Viena iš viešų šio verslo paslapčių - kovotojų svoris. Kaip jiems pavyksta taip tiksliai pataikyti į savo svorio kategoriją? Kaip jie per porą dienų atsikrato maždaug 10 kilogramų, o vėliau tą svorį susigrąžina?
(6) 2017-07-17 56
Thomas C. Corley penkerius metus tyrinėjo milijonierius, kurie savo turtus susikrovė dirbdami samdomą darbą. Analitikas pasikalbėjo su 233 turtingais žmonėmis, iš kurių 177 savo milijonus uždirbo patys. Ilgi tyrimai, medžiagos analizavimas ir ne viena bemiegė naktis Corley leido sukondensuoti išgirstas istorijas į 6 esmines taisykles.
(0) 2017-07-17 22
Pasaulyje yra tiek daug nelygybės, kad mes automatiškai darome išvadą: tai neteisinga. Ir tuo pačiu pradedame remtis klaidingomis prielaidomis, kad žmonės nori gyventi visuomenėje, kur visi lygūs. O taip nėra, ir pagrindinis klausimas čia visai kitas, leidiniui BBC tvirtina mokslininkai.
(0) 2017-07-17 11
Jungtinės Karalystės Vyriausybė paviešino informaciją, kuri sukrėtė daugelį gyventojų. Pasirodo, tūkstančiai Britanijos gyventojų savanoriškai finansuoja teroristus, patys to nesuvokdami. JK Vidaus reikalų ministerija perspėjo JK gyventojus, kad jie patys kasmet skiria šimtus tūkstančių svarų sterlingų ekstremistų organizacijoms finansuoti, praneša „The Independent“.
(5) 2017-07-17 9
Suomijoje 2 tūkst. žmonių, iš valstybės gavusių nuolatinę finansinę paramą, gali pasidalinti patirtimi, kaip jiems sekėsi gyventi pirmąjį eksperimento pusmetį. Bazinių pajamų idėja sulaukia vis daugiau dėmesio. Ir nors kol kas nė viena valstybė nesiryžo tokio eksperimeto bandyti visos šalies mastu, vis daugiau atsiranda tokių vyriausybių, kurios tai išmėgina bent su dalimi savo gyventojų.
(0) 2017-07-17 33
Liepos 4-ąją, kai Šiaurės Korėja paleido savo pirmąją tarpžemyninę balistinę raketą, JAV karinis ir žvalgybos personalas net 70 minučių sekė kiekvieną šios šalies lyderio žingsnį. Per tą laiką Kim Jong-unas sukiojosi apie raketų paleidimo sistemą ir surūkė kelias cigaretes – visa tai akylai stebėjo JAV žvalgyba.
(3) 2017-07-17 20
Neseniai prie Rio Grandės upės Naujosios Meksikos valstijoje (JAV) žuvo amerikietis dvasininkas. Jis tapo antrąją auka, kuri ėmėsi ieškoti ekscentriškojo milijonieriaus Forresto Fenno paslėpto lobio. Dešimtys tūkstančių nuotykių ieškotojų leidžiasi į Uolinius kalnus išmėginti laimę: o gal visgi pavyks rasti skrynią, kurioje – 2 mln. JAV dolerių vertės brangenybės.
(0) 2017-07-17 13
Viena iš ligų, nuo kurios per praėjusias Kalėdas mirė pasaulinio garso atlikėjas George‘as Michael‘as, buvo kepenų suriebėjimas.
(1) 2017-07-16 18
Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Matulas (61 m.) sako, kad jei Sveikatos apsaugos ministerija ir toliau matys tik kovą su alkoholio vartojimu, nespręsdama sisteminių problemų sveikatos apsauga iki kadencijos pabaigos tiesiog bankrutuos.
(3) 2017-07-16 30
Donaldas Trumpas atrodo nepatenkintas, kad Kinija neišsprendė Šiaurės Korėjos problemos, interneto svetainėje independent.co.uk teigia Šiaurės ir Pietų Korėjų aktualijas analizuojantis Andrew MacLeodas. Tačiau ar JAV prezidentas suvokia, kad Kinija galbūt ir nenori spręsti tos problemos? Ar D. Trumpas supranta, ko nori pagrindiniai veikėjai – Šiaurės Korėja, Pietų Korėja ir Kinija, ar jis tik spėlioja?
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į