Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis

Paskaičiavo, kiek ir kam pinigų išleidžia Šiaurės Korėjos diktatorius: ar patikėtumėte, kad tai badaujančios šalies valdovas? (Foto)

2017-03-22 (5) Rekomenduoja   (-1) Perskaitymai (4142)
    Share

Prieštaringai vertinamas Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas, pasak „Huffington Post“, disponuoja apytiksliai 5 milijardų dolerių suma. Jungtinės Tautos sako, kad šie pinigai turėtų būti skiriami kelti skurstančios šalies žmonių gyvenimo standartus. Tačiau pinigai, atrodo, yra leidžiami visai kitaip. Msn.com kviečia pažiūrėti, kaip Kim Jong-unas pinigus leidžia savo reikmėms. Manoma, kad tam tenka nemaža dalis jo tariamų kasmetinių 600 milijonų dolerių išlaidų.

Importuojami gėrimai

Nors vietinis alkoholis yra pigus ir lengvai gaunamas, Kim jis aiškiai nedomina.

Tvirtinama, kad kiekvienais metais sau ir savo artimiausio rato žmonėms jis siunčiasi gėrimus iš užsienio.

Pirmenybė tokiems gėrimams kaip „Hennessy“, kurio butelis gali kainuoti ir 2 tūkst. dolerių.

Manoma, kad gėrimai Šiaurės Korėjos vadui kainuoja apie 30 milijonų dolerių per metus.

Užsienietiškas maistas

Kim visai negaila pinigų, kai kalbama apie maistą. Žinoma, kad jis teikia pirmenybę kiaulienai iš Danijos, ikrams iš Irano, melionams ir kepsniams iš Kinijos bei japoniškiems saldumynams.

Ir nors tiksliai nežinoma, kiek savo ir artimiausiųjų patikėtinių skanėstams išleidžia Šiaurės Korėjos lyderis, kalbama apie milijonus dolerių.

Ypatingos cigaretės

Kai turi milijardus dolerių, norėdamas cigarečių tu neini jų pirkti į parduotuvę. Kim Jong-unas, pavyzdžiui, renkasi prancūzų dizainerių cigaretes. Jam patinka „Yves Saint Laurent“ pasiūla – vienas pakelis kainuoja 44 dolerius.

Garsių draugų vizitai

Kim yra didelis krepšinio fanas, tad jam buvo ypatingai svarbu susidraugauti su ekscentriška NBA žvaigžde Dennisu Rodmanu. Buvęs krepšininkas daug kartu lankėsi Šiaurės Korėjoje.

Žinoma, nieko keisto, kad atvykus tokiems svečiams, Kim Jong-unas rengia didžiules šventes su geriausiu importuotu maistu ir gėrimais.

Slidinėjimo kurortas

Nors 35 milijonus dolerių kainavusio sniego kurorto Masikryongo įrengimas turėjo padėti plėtoti turizmą Šiaurės Korėjoje, prie apsisprendimo jį turėti labai prisidėjo ir tai, kad Kim Jong-unas yra didelis slidinėjimo mėgėjas.

Pasak „Daily Mail“, Kim giriasi, kad šiame kurorte yra puikus kambariai, spa, restoranas ir neįtikėtinai ilgos slidinėjimo trasos.

Išskirtinė jachta

Daugelis gali tik pasvajoti apie tai, kad kada nors turės savo jachtą. Tačiau tai ne Kim Jong-uno istorija. Jo draugas krepšininkas D. Rodmanas, matęs Kim jachtą pasakoja, kad tai kelto ir „Disney“ valties hibridas.

Prabangios dovanos žmonai

Tvirtinama, kad 2009 metais Šaurės Korėjos vadovas vedė Ri Sol-jun. Manoma, kad nuo tada jis valstybės pinigus leidžia ir prabangioms žmonos dovanoms, su kuriomis ji vėliau pasirodo viešumoje. Tarp pavyzdžių – ir „Christian Dior“ rankinė. Jos kaina beveik prilygsta statistinio Šiaurės Korėjos gyventojo vidutiniškai metinei algai.

Prabangūs laikrodžiai

Kim Jong-unas retai matomas viešumoje be prabangaus laikrodžio ant riešo. Manoma, kad jo laikrodžio kolekcijos vertė jau gali siekti 10 milijonų dolerių.

Dideli ir prabangūs automobiliai

„The Telegraph“ rašo, kad Šiaurės Korėjos mokyklose naudojamose knygose nurodoma, kad Kim Jong-unas buvo vaikas genijus, kuris išmoko vairuoti būdamas trejų metų amžiaus. Nors tai nėra tikėtina, jis viską kompensuoja savo didžiule automobilių kolekcija.

Pasakojama, kad kolekcionuoti automobilius jis pradėjo dar būdamas labai jaunas ir dabar didžiuojasi maždaug 100 automobilių. Jo mėgstamiausia markė yra „Mercedes-Benz“.

Lėktuvas

Kim Jong-unas neseniai parodė savo atnaujintą privatų lėktuvą, kuris vadinasi „Air Force Un“. Prabangos lygis buvo vėl pakeltas – lėktuve atsirado netgi krištolinės peleninės.

Privatūs golfo laukai

Kim Jong-uno tėvas Kim Jong-Ilas tariamai pasižymėdavo antgamtiškai geru golfo žaidimu. Todėl Kim Jong-unas nusprendė ir toliau rodyti didelį dėmesį golfo laukams. Toks hobis tikrai nėra pigus – jų įkūrimas kainuoja apie 3 milijonus dolerių, ir dar po 0.5 milijono kiekvienais metais turi būti skiriama jų priežiūrai.

Brangūs pianinai

Paprastai namuose žmonės turi po vieną pianiną. Kim Jong-unas jų turi daugiau nei tris deimtis, rašo „TIME“.

Teminiai parkai

Atrodo, kad Kim Jong-unas tikrai rūpinasi, kad jo vidinis vaikas turėtų ką veikti – jis nurodė, kad būtų sukurti Pyongyango pramogų ir Munsu vandens pramogų parkai. Tačiau tuomet, kai buvo užbaigtas Pyongyango pramogų parkas, jis sulaukė baisios Kim Jong-uni kritikos – jis pavadintas apgailėtinu.

Nauja ir sena ginkluotė

Nors Kim Jong-unas su mielu noru leidžia pinigus asmeniniams prabangos dalykams, kai kalba pakrypsta apie Šiaurės Korėjos armijos biudžetą, kalbame apie kur kas mažesnius skaičius nei būtų galima pagalvoti. Remiantis turimais 2008 metų duomenimis, karinis biudžetas buvo tik 8,7 milijonai dolerių.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(25)
Neverta skaityti!
(26)
Reitingas
(-1)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
76(1)
48(3)
45(1)
44(1)
31(5)
27(0)
26(7)
22(0)
18(3)
18(3)
Savaitės
100(5)
88(6)
79(0)
75(6)
Mėnesio
157(0)
134(27)
127(0)
112(5)
111(0)