Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis

Lietuvoje jau vyksta tai, kas prasidėjo Švedijoje: trumpina darbo dieną, bet nemažina algos

2018-09-05 (4) Rekomenduoja   (82) Perskaitymai (385)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

UAB „Engineer“ mažina darbo dienos trukmę pusiau (9:00-14:00). Nuo šio rugsėjo bendrovės darbuotojai jau dirba dviem valandomis trumpiau, dar dviem valandom darbo diena sutrumpės dviem etapais ateinantį kovą ir sekantį rugsėjį. Trumpinant darbo laiką darbuotojų atlyginimai nesumažės.

„Idėja dėl darbo laiko sutrumpinimo anaiptol negimė spontaniškai. Taip jau yra, kad dalis darbuotojų darbo laiko visada yra išvaistoma „įkvėpimo paieškoms“ – naršymas, kava, pokalbiai ir t. t. Vieni dėl to pykta, bet mes ieškojome pozityvaus būdo, kaip galima būtų efektyviai išnaudoti darbuotojų tiesioginių pareigų atlikimui skiriamą laiką.

Šiuo sprendimu siūlome darbuotojams mainus – trumpesnę darbo dieną skiriame darbams, o laikas kurį anksčiau išvaistydavom ofise nuo šiol bus darbuotojų asmeninis laikas namie ar bet kur kitur.  

Džiaugiuosi, kad pagaliau įgyvendinome šią idėją. Tikimės, kad tai leis maksimaliai išnaudoti patį darbingiausią paros laiką, o darbuotojams tai suteiks galimybę susikoncentravus į konkrečias užduotis, jas atlikti greičiau ir kokybiškiau, mainais gaunant daugiau laisvo laiko. Net neabejoju, kad bet kuris darbdavys džiaugtųsi matydamas darbingą ir motyvuotą komandą. Tikiuosi, kad šia ambicinga iniciatyva užkrėsime ir kitas kompanijas.“ – kalbėjo UAB „Engineer“ vadovas Vytautas Bartušis. 

Plačiau kaip buvo priimtas sprendimas galima perskaityti čia.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(87)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(82)
Visi šio ciklo įrašai:
Komentarai (4)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
84(7)
44(6)
29(1)
26(0)
25(0)
21(3)
19(0)
Savaitės
55(0)
47(0)
Mėnesio
178(16)
137(21)
129(2)
115(26)
93(0)