Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis

Neįtikėtina seisminės izoliacijos guolių technologija: Olimpinėse žaidynėse Tokijuje 2020 m. bus įdiegta apsauga nuo žemės drebėjimų

2019-06-20 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (330)
    Share

Siekiant užtikrinti lankytojų ir sportininkų saugumą, olimpinėse žaidynėse Tokijuje 2020-aisiais bus naudojama „Bridgestone“ seisminės izoliacijos guolių technologija. Pažangūs, vos 60–180 cm skersmens guoliai padės apsaugoti net po 15 tūkst. lankytojų talpinsiančius pastatus ir jame esančius žmones žemės drebėjimo atveju.

Minėti guoliai bus įdiegti dviejuose dar tik statomuose pastatuose: Tokijo vandens sporto centre, kuriame vyks plaukimo, nardymo ir meninio plaukimo žaidynės, bei „Ariake“ arenoje. Pastarojoje 2020 m. vasarą bus rengiamos tinklinio ir parolimpinio krepšinio varžybos. Planuojama, kad abiems pastatams apsaugoti prireiks 52 guolių.

„Ruošdamiesi olimpinėms ir parolimpinėms žaidynėms savo gimtajame mieste ir svečių iš viso pasaulio priėmimui, ieškojome pažangiausių sprendimų, kurie lankytojams užtikrintų tik saugią ir malonią patirtį. Didžiuojamės, kad mūsų bendrovės įrenginiai bus įdiegti naujai pastatytose erdvėse, kurių atidarymo gyventojai nekantriai laukia jau dabar“, – sakė Tomohiro Kusano, „Bridgestone Corporation“ viceprezidentas ir vyresnysis pareigūnas, atsakingas už diversifikuotų produktų sprendimus versle.

Seisminės izoliacijos guoliai – tai lanksčios konstrukcinės atramos, montuojamos po pastato stogu.

Jos padeda sumažinti atraminių elementų naštą ir izoliuoja stogo konstrukciją nuo požeminių smūgių. Šio tipo įrenginiai dažnai naudojami pastatuose, kuriuose yra didelių, atvirų erdvių, pavyzdžiui, sporto arenose.

Japonija patenka į vadinamąjį Ramiojo vandenyno ugnies žiedo teritoriją, kurioje įvyksta daug žemės drebėjimų ir ugnikalnių išsiveržimų, todėl „Bridgestone“ čia vysto ir kuria seisminės izoliacijos technologijas jau nuo 1984-ųjų. Pavyzdžiui, bendrovės seisminės izoliacijos guoliai jau dabar yra naudojami įvairiuose šalies objektuose: Tokijo stotyje, vyriausybiniuose pastatuose, ligoninėse, pažangiuose gyvenamųjų namų kompleksuose ir kt.

Nuotraukos yra naudojamos gavus Olimpinių ir parolimpinių žaidynių biuro „Tokyo 2020“ leidimą. Šie vaizdai negali būti atkuriami ar pakartotinai naudojami be biuro leidimo. Daugiau informacijos: https://www.2020games.metro.tokyo.jp/eng/

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
35(0)
31(0)
30(4)
28(2)
24(0)
23(6)
18(0)
17(1)
15(0)
Savaitės
81(7)
77(1)
71(0)
60(0)
Mėnesio
157(13)
152(16)
110(2)
100(35)