Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis

Dėmesio: „Paysera LT“ perspėja apie melagingus sukčių skambučius

2020-06-24 (0) Rekomenduoja   (6) Perskaitymai (55)
    Share

Didžiausia Lietuvos elektroninių pinigų įstaiga „Paysera LT“ sulaukė klientų pranešimų, kad telefoniniai sukčiai, prisistatantys „Paysera LT“ darbuotojais, iš privačių klientų ir smulkių įmonių sąskaitų bando inicijuoti mokėjimus į internetines žaidimų platformas.

„Telefoniniai sukčiai prisistato esantys „Paysera LT“ darbuotojai, kurie tariamai atlieka sistemos veikimo patikrinimą. Pokalbio metu bandoma išgauti konfidencialią informaciją bei atlikti mokėjimus per programėlę į internetines žaidimų platformas.

Nors telefoninių sukčių taktika gali skirtis, priminsiu, kad „Paysera LT“ darbuotojai niekada neprašo nurodyti savo prisijungimo duomenų, PIN kodų, mokėjimo kortelės CVV numerio ar slaptažodžių, todėl prašome žmonių būti budriais“, - sako Šarūnas Krivickas, „Paysera LT“ kibernetinio saugumo vadovas.

Pasak Š. Krivicko, sulaukus panašių skambučių, kuriais prašoma atlikti kokias nors pinigines operacijas, rekomenduojama apie tai iškart pranešti Policijai ir elektroninių pinigų įstaigos aptarnavimo centrui.

„Telefoniniai sukčiai dažniausiai skubina adresatą atlikti tam tikrus veiksmus kuo greičiau, todėl išgirdus prašymą telefonu pervesti pinigų ar autorizuoti mokėjimą pirmiausia reikėtų sustoti ir susimastyti”, - teigia Š. Krivickas.

„Paysera LT“ apie įtartinus skambučius klientams nedelsiant pranešė Policijai ir informavo klientus apie galimus sukčių skambučius, taip pat ėmėsi papildomų klientų saugumo užtikrinimo priemonių.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(6)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
46(0)
38(5)
35(0)
24(0)
19(0)
19(7)
16(0)
15(3)
12(8)
12(0)
Savaitės
102(3)
100(12)
Mėnesio
118(2)
107(0)
106(35)