Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Kaip mes gyvename
(2) 2017-06-23 -2
Dešimtmetis berniukas iš JAV, Makinio Teksaso valstijoje, sukūrė prietaisą, kuris gali išgelbėti gyvybes šimtams vaikų.
(0) 2017-06-23 3
Iš anksto perspėjimas „gilios prasmės“ paieškų mėgėjams – šioje publikacijoje nėra nieko tokio. Visiškai. Tiesiog medžiaga įdomi ir tiek.
(0) 2017-06-23 2
Mokslininkai ieško 10 tūkst. Niujorko gyventojų, kurie sutiktų 20 metų dalytis savo asmenine informacija, pradedant telefono laikymo vieta ir savo atsiskaitymo bankų kortelėmis įpročiais, baigiant kraujo mėginiais ir duomenimis apie svarbiausius gyvenimo momentus.
(0) 2017-06-23 -4
Laisvas kritimas – tai būsena, kai kūną veikia tik gravitacija. Toks būtų fiziko atsakymas į klausimą, ką reiškia laisvas kritimas. Bet kaip jaučiasi žmogus? Kas vyksta jo organizme? Kodėl šuolį parašiutu ar šuolį su virve išbandę ekstremalaus laisvalaikio mėgėjai sako, jog kiekvienas žmogus turi pajusti laisvą kritimą? Laisvas kritimas trunka labai trumpai, tačiau potyris išlieka ilgam.
(0) 2017-06-23 4
Kalėjime už nužudymus, prievartavimus ir kitus nusikaltimus 25 metus praleidusiam lenkui į laisvę išeiti nepavyks.
(0) 2017-06-23 -5
Internetinės prekybos užuomazgos Lietuvoje prasidėjo nuo atsargių planų internetu pardavinėti mobiliuosius telefonus ir kitą įrangą. Tačiau per pastarąjį dešimtmetį technologijos ir rinka patobulėjo taip, kad e. prekyba linksta į pačių įvairiausių prekių, įskaitant ir telefonus, pardavimą pasitelkus mobiliąsias programėles, t. y. per išmaniuosius telefonus. Ir tokia tendencija, pasak rinkos atstovų, tik stiprės.
Rubrika: IT
(34) 2017-06-22 6
Internete kaip ir kasmet vėl pasirodė nuotraukų iš itin keisto ir žiauraus banginių medžioklės festivalio Farerų salose. Kasmetis banginių žudymo festivalis jau ilgą laiką sulaukia daugybės prieštaringų nuomonių, tačiau jis vis dar vyksta iki šiol.
(3) 2017-06-22 0
„Mercedes-Benz“ vairuotoją JAV, Pensilvanijoje, ištiko labai neįprasta nelaimė. Jo automobilis paskendo per staigų potvynį ir, negana to, užsidegė.
(2) 2017-06-22 -41
Ar kada teko susimąstyti, kodėl drabužiai ir avalynė neretai papildomi įvairiausiomis detalėmis, kurių paskirtis ne visuomet aiški? Svetainėje „Bright Side“ pateikta keletas paaiškinimų, kodėl ant marškinių nugaros yra prisiūta kilpa.
(4) 2017-06-21 58
Elonas Muskas - labai užsiėmęs verslininkas. Savo laiką jis turi dalinti dviems didžiulėms kompanijoms, „Tesla Motors“ ir „SpaceX“, bei dar keliems naujiems projektams. Akivaizdu, kad milijardieriaus diena yra įtempta, bet kaip jis viską suspėja? Pasirodo, jis naudojasi vienu laiko planavimo triuku.
(1) 2017-06-21 2
Daugeliui vadovų darbuotojų motyvavimas nėra paprasta užduotis. Neretai geri ketinimai, pagrįsti noru įkvėpti kolektyvą, duoda anaiptol ne tokių rezultatų, kokių tikimasi. Kartais tokius ketinimus darbuotojai gali palaikyti ne tik neetiškais, bet ir keliančiais grėsmę, tačiau neretai taip įvyksta ne iš piktos valios, o tik dėl tam tikrų žinių trūkumo. Beveik nėra žmonių, kurie į vadovaujančias pareigas įžengia puikiai išmanydami darbuotojų motyvavimo meną. Ką reikėtų žinoti, norint nepadaryti lemtingų klaidų, naujienų portale bbc.com aptaria apžvalgininkas Ericas Bartonas.
(13) 2017-06-21 -29
Vyras su žmona gyvena beveik nevalgydami. Jie teigia išgyvenantys kelis kartus per savaitę paragaudami daržovių sultinio ir vaisių.
(1) 2017-06-21 16
Jungtinės Karalystės nacionalinis interneto saugumo centras baigė savo tyrimą dėl pagarsėjusio „WannaCry“ viruso, kuris apskriejo daugybę kompiuterių pasaulyje praėjusį mėnesį. Išvadose atskleidžiamas tikrasis viruso šaltinis iš tiesų stebina.
Rubrika: IT
(28) 2017-06-21 13
Nuotraukose, kuriose Pchenjane besilankantys turistai šypsosi ir mėtosi sniego gniūžtėmis, matosi ir besikvatojantis amerikietis Otto Warmbieras.
(1) 2017-06-20 25
Jei daug keliaujate, tikriausiai teko skristi ir ypatingai trumpais reisais. Kai kurie populiarūs skrydžiai netrunka nei valandos – daugiau laiko tenka praleisti oro uostuose. Visgi, pasaulyje yra ir kur kas trumpesnių skrydžių maršrutų. Kiek jie trunka? Kodėl susisiekimas lėktuvais apskritai nėra pats tinkamiausias trumpiems atstumams? Kodėl visgi šie skrydžiai yra vykdomi?
(10) 2017-06-20 42
Rumunijos visuomenė svarsto ar šiame siužete užfiksuotas policininko poelgis yra pateisinamas. Nufilmuota, kaip Rumunijos sostinės Bukarešto policininkai ramina neblaivų sustabdyto automobilio keleivį, kuris elgėsi agresyviai. Vienu metu neblaivus vyras spyrė pareigūnui į tarpukojį, o šis vienu smūgiu nokautavo vyrą. Kilo nemaža sumaištis, šalia buvusi mergina ėmė rėkti, po kurio laiko nokautuotas vyras atsigavo ir buvo pristatytas į policiją.
(6) 2017-06-20 0
Svarstymai, ar egzistuoja nežemiška gyvybė, turi daugybę versijų. Mokslininkai vis ieško egzoplanetų, superžemių ir tiria beribio kosmoso platybes. Apie nežemiškos gyvybės egzistavimą yra pasisakę ir tokie verslininkai kaip investuotojas Elonas Muskas ar nekilnojamojo turto magnatas Robertas Bigelow.
(5) 2017-06-20 -8
Internete plinta stebėjimo kameros vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip kavinės darbuotoja gamina maistą. Deja, šis vaizdas verčia iš koto ir skatina valgyti tik namuose.
(2) 2017-06-19 6
Dėl auglio smegenyse Patas Longas išvydo tokius tikroviškos deja vu pasireiškimus, kad pradėjo abejoti, kuri iš istorijų yra reali. Jo istorija, pirmą sykį publikuota „Mosaic“, gali daug atskleisti apie šio fenomeno pobudį.
(0) 2017-06-19 38
Nežinia, ar norėdama sutaupyti darbuotojų atlyginimams, ar bandydama padidinti užsieniečių susidomėjimą, tačiau „Minsko traktorių gamykla“ nuo šiol suteikia galimybę turistams prisidėti prie traktorių konstravimo.
(2) 2017-06-19 16
Kiekvienais metais įsteigiama tūkstančiai naujų įmonių, tačiau išsilaiko ir pasiseka – vos keletui.
(0) 2017-06-19 0
Paaugliai, kurie pirmą kartą padaugino alkoholio dar nesulaukę penkioliktojo gimtadienio, susiduria su beveik dvigubai didesne ankstyvos mirties rizika, teigia naują tyrimą atlikę mokslininkai.
(0) 2017-06-17 13
Šerpai – nepaprasti žmonės. Himalajų viršūnėse nepaliečių etninės grupės nariai yra be galo vertinami už greito lipimo rekordus, sugebėjimą kopti keliais, kuriais iki tol niekas nebuvo ėjęs, gilias žinias ir kitus įgūdžius. Kodėl šerpai taip gerai laipioja aukščiausiuose pasaulio kalnuose, aiškinasi NPR.
(0) 2017-06-16 3
Netikrų naujienų (angl. fake news) amžiuje klausimas, kodėl žmonės meluoja ir kodėl mes taip noriai patikime melu, tampa vis svarbesnis. Mokslinių tyrimų duomenimis, dažniausiai meluojama paauglystėje, tačiau bent kartą per dieną sumeluoja pusė visų 9–60 metų amžiaus žmonių.
(2) 2017-06-16 6
Atvirukai, sujungiantys pasaulį – taip pristatomas internete gimęs tarptautinis keitimosi atvirlaiškiais judėjimas. Nuo projekto pradžios prieš 12 metų daugiau kaip 600 tūkstančių visų pasaulio kampelių gyventojų vieni kitiems išsiuntė per 40 milijonų atvirukų.
(1) 2017-06-16 3
Atšilę orai ne tik kviečia ieškoti daugiau laisvalaikio pramogų gryname lauke, bet ir sportuoti. Klausiame specialisto, kokios sporto šakos tinkamiausios užsiimti šiltuoju metų laiku ir padės sudeginti daugiau kalorijų.
(2) 2017-06-16 31
Diktatoriaus Kim Jong-uno valdomoje Šiaurės Korėjoje su visais, kurie kelia bent menkiausią grėsmę režimui, susidorojama labai žiauriai. Kaliniai verčiami dirbti kiaurą dieną, prievartaujami už nusižengimus ir net turi patys kasti sau kapus.
Rubrika: Geografija
(4) 2017-06-15 46
Tikriausiai nebėra žmonių, kurie nebūtų ko nors girdėję apie Kolumbijos narkotikų mafiją. Jos gaminami ir parduodami narkotikai leidžia gaujoms uždirbti milijonus, nepaisant stiprių teisėsaugos pastangų užkirsti narkotikams kelią. Dabar kontrabandininkai pirmą kartą pastebėti naudojant ypatingą laivų formą, anksčiau matytą tik kariniame jūrų laivyne. Kuo ji tokia ypatinga?
Rubrika: Laivai
(0) 2017-06-15 11
Ji yra 12-metė moksleivė, siekianti tapti gydytoja. Tačiau Masalanabo Modjadji (Masalanabo Modžadži) nėra paprasta paauglė: ji – vienintelė tradicinė Pietų Afrikos vadovė, teigianti turinti mistinių galių prišaukti lietų.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į