Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Kaip mes gyvename
(0) 2017-08-17 15
Pastaruoju metu žmonės vis dažniau domisi instrukcijomis - ką daryti, jei branduolinis karas visgi prasidės. Priešingai nusistovėjusiai nuomonei, dauguma žmonių nežus ir net nebus sužeisti. Tačiau radioaktyvios medžiagos krentančios iš dangaus gali paveikti visus. Kaip išsiplauti plaukus? Pasirodo, tokiose situacijose kondicionierius yra jūsų priešas.
(3) 2017-08-17 41
Pokalbiai dėl darbo - tikras menas. Vienos įmonės kuria suktus klausimus, kitos siekia atėjusius šokiruoti, o trečios iš karto prašo imtis darbo, kad patikrintų atėjusiųjų kompetenciją. Tuo tarpu vienas garsiausių pasaulio išradėjų ir verslininkų Thomas Alva Edisonas atėjusiems pasiūlydavo sriubos. Aišku, ne be priežasties.
(0) 2017-08-17 5
Vesterlyje, Rod Ailando valstijoje, paplūdimyje buvo aptiktas keistas objektas. Akivaizdu, kad jį padarė žmonės, bet kas tai yra? Kodėl jokiems ekspertams nepavyko įvardinti šio daikto paskirties? Ir kaip jis ten atsidūrė?
(3) 2017-08-17 12
Nors Šiaurės Korėja, būdama nedidelė, skurdi šalis, sulaukia didžiulio dėmesio, kreivų veidrodžių karalystė tebėra uždara. Vis dar mažai žinome, ką galvoja jos žmonės. Žinome, ką jie kalba, sutikdami lankytojus, tačiau užsieniečius sutinkantys asmenys stovi socialinių laiptų apačioje, be to, jų žodžiai skrupulingai analizuojami. Žinome, ką kalba iš šalies pabėgę žmonės, bet jie nusprendė ir rado būdų, kaip išvykti, taigi iš esmės yra netipiniai piliečiai.
(0) 2017-08-17 2
Kiekvieną vasarą populiaraus Belgijos pajūrio miesto Ostendės paplūdimys paverčiamas smėlio skulptūrų parku. Šiemet 32 menininkai čia kūrė skulptūras, skirtas Paryžiaus Disneilendo 25-mečiui.
(0) 2017-08-17 13
O dabar atspėkite, apie kokį daiktą kalbu: be jo anksčiau plauti drabužių nesiimdavo nei viena namų šeimininkė. Jis buvo laikomas bet kokių dėmių bene geriausiu valikliu.
(0) 2017-08-17 4
Vienatvė žudo – nors ši frazė skamba banalokai, tokią išvadą padarė psichologė Julianne Holt-Lunstad iš Brigham Youngo universiteto, išanalizavusi mokslinių tyrimų rezultatus, pateikiamus šimtuose mokslinių straipsnių, rašoma mokslo naujienų svetainėje „Science Alert“.
(4) 2017-08-17 -7
Nors naujų elektromobilių pardavimai Rusijoje pasiekė juokingai žemą lygį, šalies valdžia pasiryžusi parodyti visam pasauliui, kad šiuolaikiški transporto sprendimai jai nesvetimi. Šią savaitę „Kalašnikov“ koncernas pristatė elektrinius IŽ motociklus, kuriais ketina aprūpinti Maskvos policiją.
(0) 2017-08-16 30
Važiuojant traukiniu Japonijoje sunku nepastebėti vieno dalyko – baltas pirštines dėvintys geležinkelio darbuotojai bei traukinių vairuotojai nuolatos rodo pirštais ir gestikuliuoja, tarsi su kažkuo kalbėtųsi, nors šalia nieko nėra.
(5) 2017-08-15 13
Žmonės labai domisi milijonieriais, kurie savo turtus susikrovė patys. Iš vienos pusės, tai tiesiog įdomu, o iš kito - ir motyvuoja. Thomas Corley penkerius metus tyrinėjo milijonierius ir jų istorijas, jas lygindamas ir nagrinėdamas iš įvairių pusių. Kai dabar jo draugai klausia, per kiek laiko atsiperka pastangos, jis turi labai konkretų atsakymą.
(0) 2017-08-15 8
Įspūdingas elnių bandas vienoje šalčiausių pasaulio vietų panoręs užfiksuoti „Reuters“ fotografas Sergejus Karpukhinas pasiryžo įspūdingam išbandymui. 40 laipsnių minusinė temperatūra ir nuolatiniai pavojai – šio fotografo kasdienybė.
Rubrika: Geografija
(4) 2017-08-15 4
Vasara, maudynės ir smėlis didžiajai daugumai asocijuojasi su nuostabiais potyriais ir atostogomis. Visgi ne visų atostogos baigiasi laimingai.

(1) 2017-08-14 34
Nedideliame Italijos miestelyje įkurtas išskirtinis laisvalaikio nardymui, treniruotėms ir neįprastoms fotosesijoms po vandeniu įrengtas baseinas. Netipiškas net 40 metrų gylio cilindro formos baseinas yra pripažintas giliausiu pasaulyje.
(0) 2017-08-14 5
Kiek Lietuvos žemėse guli sprogmenų, gali atsakyti tik tie, kurie jų čia primėtė, interviu LRT.lt sako Lietuvos kariuomenės (LK) Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos vadas kpt. Nerijus Alekna.
(3) 2017-08-11 0
Įprastos sporto šakos visiems gerai žinomos – ir kiek pabodusios. Krepšinio ar futbolo gerbėjai skubės paprieštarauti šiam teiginiui, tačiau žmonų nešimas ar kojų pirštų imtynės skamba egzotiškai ir išties kelia susidomėjimą. Na gerai, savo populiarumu jos, ko gero, niekada nepranoks tradicinių sporto šakų, tačiau tikrai sukels šypseną ir susidomėjimą net ir užkietėjusių krepšinio aistruolių tarpe. Žemiau pateikiame 10 keisčiausių ir neįprasčiausių sporto šakų sąrašą.
(0) 2017-08-11 14
Kai japonė Masako Wakamiya pradėjo dirbti banke, ji dar skaičiuodavo skaitliukais, o dabar ši 82 metų moteris yra vyriausia amžiumi „iPhone“ programėlių kūrėja, padedanti pritaikyti išmaniuosius telefonus pagyvenusių žmonių poreikiams.
(0) 2017-08-10 20
Vienoje Kinijos autobusų stotyje buvo sustabdytas vyras, kuomet apsaugo darbuotojai pastebėjo, kad jo krepšyje yra žmogaus rankos. Pašiurpę apsaugininkai negalėjo patikėti tuo, ką mato rentgeno aparato ekrane, tačiau vėliau paaiškėjo, kad tai - tik dar viena kasdieniška Kinijos istorija. Kodėl su tikromis žmogaus rankomis keliaujantis vyras didesnių problemų neturės?
(2) 2017-08-10 14
Pastarųjų mėnesių naujienose dažnai pasirodydavo naujienos apie kompiuterinius virusus, kurie paralyžiuoja didelių kompanijų, bankų, oro uostų ir kitų institucijų darbą. Kyla nemažai klausimų apie virusus, o vienas jų itin aktualus: kodėl kuriami kompiuteriniai virusai, kam jie naudingi, kas tai daro?
Rubrika: IT
(0) 2017-08-10 63
Jau keletą metų, mokslinių tyrimų išvados, karštos diskusijos ir legalizavimo žingsniai visame pasaulyje įnešė daug optimizmo kanapių įteisinimo šalininkams, sergantiesiems ir mokslininkams. Panašu, kad tiesos „traukinys“ įsibėgėjo, ir kanapių pripažinimas, bei panaudojimas toliau nesustabdomai plečiasi visame pasaulyje ir 2017 metais. Pasaulio sveikatos organizacija atliks savo pirmąjį oficialųjį vertinimą dėl kanapių medicininio potencialo.
(0) 2017-08-10 8
Visi turime savo šeimos istoriją. Tačiau kai kurios iš jų tiesiog atima žadą. Į tokių istorijų sąrašą tikrai patenka ir Faith Bistline, kuri užaugo poligaminėje bendruomenėje, rašo BBC.
(7) 2017-08-09 30
„Islamo valstybės“ (IS) propagandos ir verbavimo aparatas – itin galingas, į teroristinę veiklą įtraukiantis daugybę žmonių. Tuo įsitikino vokiečių žurnalistas Bjornas Stritzelas, apsimetęs džihadistu, siekiančiu įvykdyti teroristinį išpuolį, rašo „Bild“.
(1) 2017-08-09 5
Ar pastebėjote, kad rusus lengva atpažinti, ypač kai jie vaikštinėja vakarų šalyse? Jiems nereikia ištarti nė žodžio, nebūtina, kad jie dėvėtų tautinius simbolius - vis tiek lengva pasakyti, kurie žmonės atvažiavo iš Rusijos. Kodėl? Nors mes galime turėti savų variantų dėl aprangos ir manierų, štai ką mano patys rusai.
(9) 2017-08-08 12
Ne paslaptis, kad pasyvusis rūkymas, arba kitaip – kvėpavimas cigarečių dūmų užterštu oru, kelia pavojų sveikatai. Dažnai būnant prirūkytose patalpose didėja rizika susirgti vėžiu, kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių ligomis.
(30) 2017-08-08 10
Remiantis statistika Lietuvoje atlyginimai vis auga, tačiau ar pakankamu greičiu, kad kada pavytume Švediją? Naujienų portalas tv3.lt pateikia tų pačių profesijų atlyginimų skirtumus šiose šalyse.
(0) 2017-08-08 -17
Darbo paieška paprastai žmogų slegia ir šiek tiek gąsdina. Ieškant naujų kelių savo profesinei veiklai žvilgsnis pirmiausia užkliūva už darbų, kurie išsiskiria iš kitų tarpo savo populiarumu, rašo portalas „bleubloom.com“. Tačiau, jeigu situaciją darbo rinkoje patyrinėsime šiek tiek atidžiau, tai rasime gana daug nepelnytai „pražiopsotų“ užsiėmimų – tokių deramai neįvertintų darbų, už kuriuos mokamos šešiaženklės sumos.
(1) 2017-08-04 35
Sklandytuvai – tyliai ir grakščiai skriejantys elegantiški orlaiviai. Na, bent jau mes taip juos įsivaizduojame. Vienas sklandytuvas turi kur kas sunkesnę misiją nei tik pradžiuginti savo pilotą ir keleivius – jis ruošiasi pakilti į tokį aukštį, kuris iki šiol buvo nepasiekiamas ir šiuolaikiniams lėktuvams. Airbus Perlan Mission II dar šiemet bandys patyrinėti ribą tarp Žemės atmosferos ir kosmoso.
(3) 2017-08-04 22
Jei gyvenime turite ambicingų tikslų ir norų, išvengti didžiulio tempo ir nerimo tikriausiai nepavyks. Mūsų gyvenimai yra kupini streso, kurį kartais sunku suvaldyti. Visgi, naujas mokslininkų tyrimas atskleidė labai paprastą būdą, kaip galima susidoroti su stresu ir tai gali padaryti kiekvienas. Tam nereikės nei daug laiko, nei pastangų, nors pats metodas iš pradžių visiems atrodo keistas.
(5) 2017-08-04 4
Ar įsivaizduojate gyvenimą vietoje, kurioje nebūtų įmanoma prisišaukti policijos? Kiekvienas vagis galėtų saugiai pabėgti, žinodamas, kad gatvėje jo niekas nesustabdys, žmonės net nesivargintų skambinti policijai, žinodami, kad pagalbos nesulauks, o ir pažeidėjų keliuose niekas nekontroliuotų. Manote, kad įsivyrautų chaosas? Vienas miestelis JAV nuo šiol taip ir gyvena.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į