Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename

Telekinetinės pramogos: sprogdinti arbūzus… mintimis (Video)

2012-09-06 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (165)
    Share

Gali būti, jog nebe už kalnų tie laikai, kai žaidimus (taip pat ir kompiuterinius) žmonės žais nenaudodami rankų. Maža to – dar ir nejudėdami. „Telekinetinis arbūzų sprogdinimas mintimis!” – tokia idėja sykį šovė į galvą vienam asmeniui, kuris su kolega netruko ją paversti kūnu – mintis skaitančiu įrenginiu, kuris minčių energiją paverčia sultingais saldžių uogų sprogimais. Gal ir ne itin išmintinga, tačiau…

Tačiau vis žingsnis į priekį – prisimenant japonišką arbūzų pjaustymo metodą nenaudojant peilio :) Bet kalba ne apie tai. Įrenginį „Mind over Melon“ sukonstravo tandemas iš Luizvilio – Chrisas ir Bradas. Jį sudaro mėgėjiškas elektroencefalografas (EEG), skenuojantis galvos smegenų generuojamas bangas. Pavykus pasiekti tam tikrą susikaupimo lygį, įrenginys įsijungia ir veiksmas prasideda.

Ne paslaptis, jog idėja nusižiūrėta iš „Žvaigždžių karų“, tačiau jos įgyvendinimas - kur kas efektingesnis ir įspūdingesnis. Čia vietoj banalių objektų išjudinimo mintims užsiiminėjama sprogdinimais. Ir ne bet ko, o arbūzų.

Įrenginys „Mind over Melon“ prijungtas prie oro kompresoriaus, į kurį atėjus signalui iš EEG, šis įsijungia ir pradeda pūsti orą į arbūzą, pamautą ant specialaus kuolo su skylutėmis. Kai žaidžiantysis pakankamai intensyviai sutelkia dėmesį, kompresorius pradeda pūsti orą visu smarkumu, kol arbūzas galiausiai ištykšta į druzgus.

Žinoma, tokio žaislo (?) parduotuvių lentynose dairytis nereikėtų (bent jau kol kas), tačiau kaip viskas bus ateityje – sunku pasakyti. Įrenginį „Mind over Melon“ kūrėjai pristatė Bernheim Foreste (Luiziana) vykusiame technologijų ir meno renginyje „Connect“.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
39(0)
30(0)
26(2)
24(0)
23(0)
20(0)
15(2)
13(0)
Savaitės
71(1)
71(0)
63(0)
61(0)
55(0)
Mėnesio
233(8)
111(3)
108(12)
106(0)
105(26)