Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename

Melo kojos trumpos? Įdomūs faktai apie melagius

2014-04-14 (2) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (330)
    Share

Nekenčiate melagių? Tada nekenčiate visos žmonijos! Tyrimai rodo, kad kiekvienas mūsų pameluojame bent keletą kartų per dieną arba per vieną iš keturių pokalbių, kurie tęsiasi bent 10 minučių.

Dar daugiau faktų apie melą:

Sausį žmonės meluoja daugiau nei bet kurį kitą mėnesį. Vidutiniškai – 217 kartų (apie 7 kartus per dieną). Šis rodiklis išauga, nes esame linkę meluoti apie tai, ką veikėme per šventes, atostogas, ką dovanojome ir gavome dovanų, ką valgėme, kaip džiaugėmės.

Visgi neišsigąskite: dauguma mūsų melų – balti ir mažyčiai, kurie sakomi norint geriau atrodyti kitų akyse arba paveikti, apsaugoti kitų jausmus.

Britų atliktas tyrimas parodė, jog žmonės (manoma, labiau moterys) dažnai meluoja apie maistą: porcijos dydį ir valgytus produktus.

Žmonės net 5 kartus dažniau meluoja rašydami (laiškai, elektroniniai laiškai, trumposios žinutės), nei kalbėdami tiesiogiai. Logiška – taip daug lengviau neišsiduoti, jog sakai netiesą.

1 iš 12 žmonių meluoja savo gyvenimo aprašyme (CV). Pagal statistiką, 27 procentai šios grupės gudruolių būna pagauti ir atleisti, 3 procentai demaskuojami jau darbo pokalbio metu ir nepasamdomi ir dar 6 – išaiškinti ir paliekami dirbti.

Beveik trečdalis žmonių meluoja, jog matė „Krikštatėvį“. Tyrimas parodė, jog, kai meluojama apie matytus filmus, dažniausiai meluojama būtent apie šį – tai daro 30 proc. respondentų. Tarp populiariausių neva matytų filmų yra „Kasablanka“ ir „Taksi vairuotojas“.

Žmones su barzdomis retai laikome melagiais. Atlikti tyrimai parodė, jog vyrukai su barzdomis atrodo patikimesni nei švariai nusiskutę.

Geriausias būdas apmauti melo detektorių – gąsdinti save. Na, tikimės, kad niekada to neprireiks, tačiau daugelis tyrimų įrodė, kad būtent gąsdinančios mintys gali suklaidinti šį aparatą.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(1)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
26(1)
24(0)
21(2)
16(3)
16(0)
15(0)
14(0)
13(0)
10(3)
10(0)
Savaitės
95(2)
79(9)
70(4)
69(4)
Mėnesio
168(16)
135(2)
106(1)
85(3)