Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename

Informacinio karo grimasos: G. Depardieu siūlomas vyndarystės komiteto vadovo postas Kryme

2014-07-30 (1) Rekomenduoja   (-2) Perskaitymai (532)
    Share

Prancūzų aktoriui Gerardui Depardieu, kuris yra priėmęs Rusijos pilietybę, siūlomas postas Rusijos aneksuotame Kryme.

Rusijos Valstybės Dūmos deputatas, „Pensininkų partijos už teisingumą“ lyderis Igoris Zotovas kreipėsi į laikinai Krymo vadovo pareigas einantį Sergejų Aksionovą su pasiūlymu pusiasalio vyriausybėje sukurti valstybės komitetą vynuogininkystės ir vyno gamybos klausimams, o į šio komiteto vadovus pasiūlė garsų prancūzų aktorių Gerardą Depardieu, kuris pernai metais priėmė Rusijos pilietybę, skelbia newsru.com.

Deputato iniciatyvą palaikė Valstybės Dūmos komiteto NVS klausimams spręsti pirmininko pirmasis pavaduotojas Vladimiras Nikitinas ir Rusijos vynuogių augintojų bei vyndarių sąjungos prezidentas Leonidas Popovičius.

„Šiandien Gerardas simbolizuoja ne vien Prancūzijos kinematografiją ir prancūzišką šarmą, bet ir yra plačios rusiškos sielos simbolis. Regionui būtų naudinga, jeigu visame pasaulyje garsus vyndarystės ekspertas Gerardas Depardieu vadovautų valstybinei struktūrai – komitetui ar visuomeninei Krymo vyndarių struktūrai. Ir vienu, ir kitu atvejais tai būtų naudinga regiono prestižui, vyndarystės ūkių plėtrai, vyndarystei. Atkreitų ne tik Rusijos, bet ir pasaulinės bendruomenės dėmesį į Krymo vyną, kuris kokybe ne tik nenusileidžia pasaulinių vyndarystės regionų vynams, bet ir daugybe rodiklių pranoksta juos“, - aiškinama pasiūlyme.

Be to, deputatas rašo, kad G. Depardieu yra „tikras nuostabios gamtos, moteriško grožio ir „Dievų gėrimo“ žinovas, todėl jis gali „įnešti svarų indėlį į pusiasalio plėtrą“.

I. Zotovas taip pat mano, jog puikia tradicija taptų Kryme kasmet rengiamas vyndarių forumas, kuris suvienytų vynuogių augintojus ir vyno produktų gamintojus. Per pirmąjį tokį forumą siūloma įsteigti Krymo vyndarių pramonės asociaciją.

Priminsime, kad Rusijoje vynuogynai užima 60 tūkstančių hektarų, o Kryme – vos mažiau kaip 30 tūkstančių hektarų, tačiau nuo 1985 metų vynuogynų plotas ten nuolat mažėja. Kaip balandžio mėnesį Krymo vyndariai rašė atvirame laiške verslininkų teisių įgaliotiniam Borisui Titovui, dabar „su perspektyva išsiplėsti iki 70-80 tūkstančių hektarų“ Krymo prisijungimo sąskaita Rusija užims „svarbią vietą“ pasaulio vyndarystės rinkoje.

Laiškas su pasiūlymu vadovauti vyndarystės komitetui perduotas ir pačiam G. Depardieu, tačiau apie jo reakciją į tai kol kas nieko nežinoma.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(-2)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
78(0)
46(7)
40(0)
26(0)
23(0)
14(2)
14(0)
10(1)
Savaitės
133(0)
108(0)
74(2)
Mėnesio
151(27)
133(0)
111(1)
108(0)
107(2)