Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2007-09-28 0
Ar žinojote, jog su lošimo kauliukais taip pat galima atlikti triukus? Be to, šie triukai atrodo pakankamai įspūdingai, ir tai greičiausiai ne vaizdo montažas. Įdomu tik kiek laiko reikia treniruotis, kol pasieki tokį meistriškumo lygį?.. Žiūrėkite video.
(0) 2007-09-18 0
Tikriausiai daug kam gyvenime yra tekę susidurti su įkyrių balandžių problema. Tai - savotiški ir iki galo užsispyrę paukščiai, kuriuos "išprašyti" yra pakankamai sunku, o sugyventi ypač sunku dėl jų polinkio atlikti gamtinius reikalus kur papuola. Šiame video pademonstruotas įdomus sprendimas, kaip galima balandžius vaikyti nuo baseino (kitose vietose, deja, šis metodas nelabai tinkamas).
(1) 2007-09-13 0
Gaisrininkai ne tik gesina liepsnojančius namus, miškus ir pievas - jų įrangos galimybių pilnai pakanka unikalioms pramogoms prasimanyti. Kaip jums skraidančio automobilio idėja? Reikia tik kelių didžiulio slėgio vandens žarnų... Rezultatą žiūrėkite video.
(1) 2007-08-24 0
Dizaino kompanija "5.5 designers" Frankfurte vykusioje gyvenimo stiliaus tendencijų parodoje "Tendence Lifestyle 2007" pristatė šokoladinio kalkuliatoriaus koncepciją. Įsivaizduokite, kas būtų jei šis kalkuliatorius dar ir skaičiuoti sugebėtų - kuo greičiau baigi darbą, tuo greičiau gali pasmaližiauti ;)
(2) 2007-08-24 0
"Šaltojo" karo metu vyko daugybė įvairiausių lenktynių tarp Sovietų Sąjungos ir JAV - kosminės erdvės įsisavinimo lenktynės, ginklavimosi lenktynės, šnipinėjimo lenktynės ir... traukinių lenktynės? Pasirodo, mašinose ant bėgių vyko ne ką mažiau "nuožmi" kova nei visur kitur - šios dvi supervalstybės vienu metu siekė pagaminti greičiausią ir prašmatniausią traukinį.
(10) 2007-08-21 0
Nors ginklais vis dažniau apkabinėjami įvairūs robotai, taiklusis šaudymas kol kas patikimas tik gerai apmokytiems žmonėms - snaiperiams. Šiame video parodyta situacija, kai policija bandė apsaugoti žmogų nuo savižudybės. Policijos reikalavimams jis nepakluso, dėl to buvo iškviestas snaiperis, kuris... tiesiog šūviu išmušė ginklą iš asmens rankų nei kiek jo nesužeisdamas.
(34) 2007-08-20 5
Nepriklausomai nuo to, kokie bebūtų mokslo ir civilizacijos pasiekimai, žmonės nelinkę keistis iš vidaus. Keičiasi tik išorė - sužinomi nauji gamtos dėsniai, išrandamos novatoriškos technologijos, tačiau žmonės gyvena kaip gyvene - pykčiai, smurtas ne tik nemažėja, bet netgi tampa rafinuotesni. Ir ši agresija vis dar išsilieja ant silpnosios lyties - moterų. Ir tai vyksta visame pasaulyje - tiek turtinguose vakaruose, tiek religinguose rytuose. Skirtumas tik tame, kad va...
(0) 2007-08-19 0
Praeitą ketvirtadienį Osle oficialiai atidaryta "angelų mokykla", kurią įkurė pati Norvegijos pricesė Maertha Louise. Štai iš karto ir atsakymas, kodėl tokios mokyklos įkūrimas nuskambėjo per visas žiniasklaidos priemones, nors aibė panašių organizacijų sau ramiai gyvena ištisus metus, nebent "prisižaidžia" su istatymais. Kitas netradicinis mokyklos bruožas - viešai nepaskelbtas jos adresas, pabūgus labai jau prieštaringų jos vertinimų.
(0) 2007-08-18 0
Na, beveik akimirksniu. Video rodomas procesas užtruko apie 7-8 sekundes - tai galbūt ne pasaulio rekordas, tačiau pakankamai greitai, originaliai ir įspūdingai. Pabandykite tai namie ;)
(2) 2007-08-17 0
Internetinė žodžio laisvė turi tam tikras ribotas prasmes. Jeigu prie diktatūros režimo nieko labai nestebina demagogija ir „teisingos“ politinės informacijos pateikimas, tai demokratijos atveju atrodo to netūrėtų būti. Ypač populiariuose ir prestižiniuose interneto šaltiniuose, tokiuose kaip Wikipedija. Tačiau pasirodo, netgi tokie populiarūs ir atrodo patikimi informacijos šaltiniai kaip laisvoji enciklopedija yra koreguojama CŽV, Baltųjų rūmų, Vatikano, Fox kanalo...
(6) 2007-08-16 0
Taip, ši nuotrauka - ne montažas. $1.5 milijono kainuojanti jachta atsikabino nuo keltuvo lyno bandant ją įkelti į krovininį laivą. 16,5 metro ilgio krentančios jachtos gale galite įžvelgti žmogų - taip geriau susidarysite įspūdį apie įvykio mastą. Kitoje nuotraukoje - liūdnas vaizdas po įvykio (P.S. žmogus liko sveikas).
(11) 2007-08-12 0
Rinkoje yra pačių įvairiausių įrenginių, skirtų "pagydyti" subraižytus CD ir DVD diskus, tačiau kas sugalvojo, jog įbrėžimus pašalinti galima... bananu? Šiame video parodyta visa technologija, kaip naudojant banano minkštimą ir žievę galima atnaujinti įvairias katastrofas patyrusių subraižytų diskų kolekcijas.
(1) 2007-08-06 0
Tai ir ekstremalu, ir pavojinga. Tai - tikriausiai didžiausias pasaulyje rankomis pagamintas ir uždegtas degtukas. Iš viso jam gaminti sunaudota 15000 paprastų degtukų, kurie pritvirtinti prie masyvaus medienos gabalo. Norite pamatyti, koks buvo rezultatas? Žiūrėkite video (ir nebandykite to pakartoti namie!) ;)
(2) 2007-08-02 0
Ką galima gauti apjungus tuščią bendrabutį, šiek tiek Rusijos studentų ir jų norą sukurti mažiausiai 100 kartų padidintą žaidimo Tetris kopiją? Žiūrėkite video ;)
(4) 2007-07-29 0
Kinijoje vis dar gyvos linksmybės su vaikiškai kvailais užsiėmimais. Vienas iš jų - pasigalynėjimas su krentančiu rąstu. Išrenkamas stambus medis, kuris pamažu kertamas ir jį virstantį bando pagauti kaimo "stipruolis". Panašiai kaip šiame kadre, tik šįsyk iš stipruolio gavosi blynas...