Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2007-11-25 0
Senų elektroninių įtaisų plokščių panaudojimas dekoracijoms nėra nauja idėja, tačiau nuotraukoje pavaizduoto automobilio savininkas šią koncepciją pastūmėjo vienu žingsniu į priekį. Ar turit idėjų, kaip tokią mašiną nuplauti?
(2) 2007-11-22 0
Mokslininkas Phillip Tann iš Sunderlando universiteto (University of Sunderland), sukūrė labai tikslų važiavimo greičio matuoklį GSM imtuvo pagrindu ir netgi sugebėjo jo parodymų dėka laimėti bylą prieš policiją dėl greičio viršijimo. Ypač gera naujiena ta, jog šis prietaisėlis bus pradėtas gaminti serijiniu būdu ir taps prieinamu visiems automobilistams.
(2) 2007-11-19 0
Pietų Korėjoje įsikūrusi įstaiga pavadinimu "Jump Up Internet Rescue School" yra pirmoji tokio tipo, teikianti reabilitacijos paslaugas tiems, kas nebegali savarankiškai išsivaduoti iš internetinės priklausomybės. Šis įvykis visai logiška pasekmė, kadangi Pietų Korėja yra labiausiai internetizuota šalis pasaulyje, kur daugiau kaip 90% namų turi galimybę naudotis pigiu didelės spartos plačiajuosčiu interneto ryšiu. Deja, tai tuo pačiu yra ir pirmojo reabilitacijos nuo t...
(3) 2007-11-12 0
Jei įdomu, kaip laisvalaikiu pramogauja Australijos kalnakasiai, pažiūrėkite šį video. Vaizdas daug efektingesnis nei buvo galima tikėtis: sėdama į masyvų sunkvežimį ir ieškoma "niekam nepriklausančių" automobilių, be priežiūros paliktų kasyklos teritorijoje. Kas gi atsitinka po to?
(0) 2007-11-06 0
Praėjus vos valandai po antrojo bilietų pardavimo į vasaros olimpines žaidynes etapo pradžios, elektroninės bilietų pardavimo sistemos darbas buvo sustabdytas.

Sistema, veikusi kompanijos „Ticketmaster“ svetainėje, galėjo apdoroti 150 tūkst. vartotojų užklausų per valandą, tačiau jau pirmąją valandą svetainė sulaukė 8 mln. vartotojų, kurie padarė 200 tūkst. užklausų.
(61) 2007-11-04 11
Jau kelios savaitės po žiniasklaidos priemones netyla erzelynė ar tikrai NASA viską papasakojo apie 1969 metais įvykusią kelionę į Mėnulį. Primename, jog tuomet Mėnulį pirmą kartą palietė žmogaus koją – visą pasaulį apskriejo vaizdai, kaip Apollo misijos astronautai žengė pirmuosius žingsnius Mėnulyje. Po jos susidomėjimas Mėnuliu apslūgo ir tuo pačiu kilo įvairiausių gandų. Pradedant tais, jog amerikiečiai sufabrikavo savo kelionę ir niekam dar nepavyko mūs...
(10) 2007-10-30 0
Skaitytojų dėmesiui pateikiame įdomų ir kitokį požiūrį į mūsų gyvenimo paradoksus. Nors tema labai konkreti - kiek mes išlošiame (ar apsimetame išlošę) persukdami laikrodžius ir keisdami laiką iš vasaros į žiemos - visgi ji netikėtai išsirutulioja žymiai platesniais mąsteliais: apskritai kiek dabar populiarių "ekologiškų" šūkių ir lozongų yra tikri ir praktiškai veiksmingi.
(3) 2007-10-28 0
Visiems sąmokslo teorijų gerbėjams Leonardas Da Vinči visų pirma žinomas kaip Mona Liza autorius. Tai ne tik vienas iš garsiausių autoriaus darbų, bet ir teologinėmis paslaptimis apgautas paveikslas. Tačiau Da Vinči domina ne tik rašytojus ir menininkus ar sąmokslo teorijų gerbėjus, bet ir mokslininkus. Viso to priežastis – gandai apie dar vieną Leonardo paveikslą, kuris kelis šimtmečius buvo paslėptas ir tik dabar aiškėja, kur neva reiktų jo ieškoti.
(2) 2007-10-17 0
Gali būti, jog tai keisčiausios pasaulyje irklavimo varžybos - irkluotojui plaukti tenka tik ant vieno bambuko stiebo. Šią pramogą sugalvojo Chishui kaimo (Kinija) gyventojai. Jie pasigamina "valtis" iš vietoje augančių bambukų ir rengia lenktynes Pinzhou upėje. Dalyviai gali irkluoti sėdėdami arba stovėdami, o vietoj irklo naudojamas dar vienas plonas šio augalo stiebas.
(14) 2007-10-14 3
Viskas prasidėjo nuo to, jog firma „Dove“ užsakė tyrimus apie tai, kokią įtaką vaikams daro reklama. Pasirodo, kol statistiškai vidutinė mergaitė sulaukia 12 metų, jos jaunas ir smalsus protas jau būna susidūręs su daugiau nei 77 tūkstančiais reklaminių skelbimų, tvirtinama praėjusią savaitę paskelbto tarptautinio tyrimo išvadose. Negana to, tyrimas patvirtino egzistuojant ryšį tarp žiniasklaidos formuojamų moters tobulumo siekiamybės įvaizdžių ir vis labiau d...
(2) 2007-10-10 2
Tai - dar vienas neįprastas ir sudėtingos įrangos reikalaujantis būdas ugniai įžiebti. Tik pamirškite smagų pasisėdėjimą laužo šviesoje, nes po kelių akimirkų tiesiog... nebebus prie ko sėdėti. Jei norite romantikos ir jei bent kiek rūpi galimos pasekmės - nežaiskite su reaktyviniais varikliais ;)
(0) 2007-10-03 1
Norint keliauti laiku, nebūtina kurti laiko mašiną - mūsų gimtojoje Žemėje yra tokių kampelių, kurių visiškai nepalietė civilizacijos banga. Atrodo neįtikėtina, bet vis dar gyvena aborigenų genčių, niekada nesusidūrusiu su dabartiniu pasauliu. Vieną tokią gentį rugsėjo 18 dieną pastebėjo aplinkos apsauga besirūpinantys mokslininkai, skirsdami virš Alto Purus nacionalinio parko, išsidėsčiusio Amazonės rajone.
(10) 2007-10-02 1
Ši istorija viena iš tų neįtikėtinų istorijų, su paukščio sparnais apskriejančių pasaulį. Šių pasakojimų herojams vieni pavydi, kiti džiaugiasi jų sėkme, treti mano, kad tai kažkoks kitas pasaulis, visiškai neliečiantis paprastų žmonių. Tačiau kiekvienoje tokioje istorijoje reikia įžvelgti tarsi paraginimą ir pastūmėjimą, jog kiekvienam iš mūsų viskas yra įmanoma. Net ir iš pirmo žvilgsnio neįmanomi dalykai. Tiesiog, tereikia nebijoti svajoti ir įgyvendi...
(0) 2007-10-02 0
Ko tik žmonės neprigalvoja - dabar hobiu gali tapti bet kokia veikla, net ir akmenukų mėtymas į vandenį. Turbūt dažnas skaitytojas yra bandęs paleisti į upę akmenuką taip, kad slysdamas paviršiumi jis kelis kartus "pašokinėtų". O kuo daugiau tokių šuoliukų, tuo įdomiau. Bet ar įsivaizduojate, kaip reiktų mesti akmenuką, jog jis "nušokuotų" 51 kartą? Jei to nežinote, reiks klausti Rasselo Baerso, kuriam pavyko pamušti lygšiolinį tokių šuolių rekordą.
(6) 2007-10-01 0
Markusas Stoeckl'as prieš porą dienų pamušė serijinių kalnų dviračių greičio rekordą, pasiekdamas neįtikėtiną 209,1km/h ribą. Ankstesnis rekordas buvo net 22,4km/h lėtesnis. Super greitis buvo išvystytas 2000 metrų tiesiojoje su 45 laipsnių nuokalne. Norėdamas išvengti šalmo aprasojimo, rekordininkas turėjo sulaikyti savo kvėpavimą visoms 40 važiavimo sekundžių. Įdomu ir tai, kaip sustoti lekiant tokiu greičiu?