Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2009-01-01 iki 2009-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(32) 2009-12-29 1
Tuksone (Arizona, JAV) gyvenanti Jessica Cox nuo pat gimimo neturi rankų, tačiau tai jos nesustabdė nuo tapimo... pilote. Ji yra pirmasis pasaulyje pilotas, gavęs licenziją skraidyti vietoj rankų naudojant vien tik kojas.
(7) 2009-12-28 0
Nepilotuojamų orlaivių (UAV) pilotas ir elektros inžinierius Cy Brown'as prie savo lėktuvo su GPS imtuvu pritaisė video kamerą ir paprašė draugų leisti į jį fejerverkus. Taip nedidelis priemiesčio ūkinės paskirties laukas pavirto nedideliu mūšio placdarmu - šiame video matysite, kaip jo autorius pilotuoja orlaivį, bandydamas juo "pagauti" sprogstančius fejerverkus.
(37) 2009-12-27 0
Karo mediko Matthew Mortenseno užduotis veiksmų lauke buvo suteikti pirmąją pagalbą sužeistiems fronto linijos kareiviams. Deja, jam pačiam žalos išvengti nepavyko - gruodžio 10-ą dieną patruliavimo Bagdade (Irakas) metu jį peršovė priešo snaiperis. Tačiau laimei, Matthew liko gyvas, ir pats sugebėjo sustabdyti kraujavimą iš kulkos paliktos žaizdos.
(74) 2009-12-27 -1
Šiame video parodytas pakankamai seniai sugalvotas triukas, kurio metu lanksti virvė staiga pati pakimba vertikaliai ore, o ja aukštyn užsiropščia vaikas. Tiems, kurie šį vaizdą mato pirmą kartą, mes nesugadinsime įspūdžio aiškindami veikimo principą, tačiau aptarimai komentaruose mielai laukiami.
(6) 2009-12-24 0
Jau antri metai iš eilės Didžiosios Britanijos gyventojas Greig Howe sukūrė ištisą spektaklį su 15 metrų aukščio egle. Vien jos gabenimas 23km trasa iš vietinės girininkijos sutraukė daug žiūrovų, nes visą krovinį tempė mažytys mėlynas elektromobilis "G-Wiz". Parvežus medį, iš jo sukurta įspūdinga Kalėdinė optinė iliuzija.
(29) 2009-12-24 0
Austrija ir Vokietija ragina atsisakyti senelio raudonais drabužiais komercinio įvaizdžio. Tai - kompanijos "Coca-cola" išradimas, o ne tikrosios Kalėdos.
(4) 2009-12-23 0
Kalifornijos valstijos (JAV) San Chosė miesto policija pradėjo miniatiūrinių vaizdo kamerų, įtaisytų prie policininkų galvų, bandymus, pranešė dienraštis „Mercury News“.
(44) 2009-12-20 -1
Tikriausiai ne vienas esate matę nepaprastą iki šiol mažai kam žinomo režisieriaus iš Urugvajaus Fede Alvarez'o filmą "Ataque de Panico!" ("Panikos Ataka") - šį 300 dolerių kainavusį kūrinį pamatę "Ghost Media Pictures" atstovai autoriui pasiūlė 30 milijonų vertės kontraktą.
(11) 2009-12-20 2
Praėjusiame dešimtmetyje Jungtinių Arabų Emyratų turtuolis Seikh Hamad bin Hamdan Al Nahyan nusprendė užsisakyti gigantišką sunkvežimį pikapą. Jo norimas modelis gamintas pagal šeštojo dešimtmečio "Dodge Power Wagon" - vienintelė esminė modifikacija buvo ta, kad mašina buvo net 64 kartus didesnė už originalą...
(59) 2009-12-19 0
Jamesas Bainas kalėjime praleido 35 metus. Tačiau neseniai atliktas DNR testas parodė, kad vyras yra nekaltas dėl nusikaltimo, dėl kurio buvo įkalintas.
(13) 2009-12-18 1
Tikriausiai visus žvejus domintų būdas, kuriuo eitų patikimai nustatyti, kokie žuvies ištekliai yra jų pasirinktoje žvejybos vietoje. Kanados žvejai sugalvojo savo unikalų metodą tokiai žvalgybai atlikti, kuris analogų greičiausiai neturi visame pasaulyje. Tačiau kiek šiame video yra tiesos, jo autoriai nutyli...
(73) 2009-12-18 0
Kaip velnias kryžiaus, taip ir kinų valdžia bijo nekontroliuojamų ir nepriklausomų krikščioniškų bažnyčių. Oficialiai neregistruotos ir nelegaliai veikiančios šios organizacijos sutraukia milijonus kinų. Judėjimams įgaunant neregėtą mastą kinų valdžia imasi priemonių.
(2) 2009-12-18 0
He Hongquing'as yra senovinio kaukių keitimo meno ekspertas - šis menas yra vienas pagrindinių komponentų tradicinėje Kinijos operoje. Šiame video išvysite, kaip šis aktorius stebina žiūrovų minias, pakeisdamas kaukę beveik neįžiūrimu greičiu. Jo žaibiškas kaukės keitimo greitis pripažįstamas geriausiu visoje šalyje. Daugiau apie tai žiūrėkite video.
(1) 2009-12-18 0
Nėra visiškai aišku, kas tikrasis šio paveikslėlio autorius, kadangi internete sklando bent kelios jo versijos, įskaitant kelias, kurias galima įsigyti už pinigus kaip meno kūrinį. Bet kuriuo atveju, periodinė alaus lentelė sukurta su išmone, ir savo struktūra išties primena žymiąją Mendelejevo periodinę cheminių elementų lentelę.
(4) 2009-12-16 0
Kai Leytonstone (Didžioji Britanija) gyventoja Emma Smith pradėjo gimdyti, jos vyras Leroy suprato, jog iki ligoninės nuvažiuoti laiku jie jau nespės. Tada jis ėmėsi kiek neįprasto, tačiau, panašu, logiškiausio veiksmo: savo mobiliuoju telefonu internete susirado instrukcijas, kaip priimti gimstantį vaiką.