Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-12-18 5
Lapkritį Tolimųjų Rytų taigoje buvo išgelbėti du rusai, kurie ryžosi vardan išgyvenimo valgyti žuvusio kompaniono kūno audinius, praneša „news.discovery.com“. Žvejoti iškeliavusi keturių vyrų grupė dingo šių metų rugpjūčio 8 d. Jakutijoje – viename iš nuošaliausių ir atšiauriausių planetos regionų.
(0) 2012-12-18 0
Mūsų kūno biologinis laikrodis gali pasakyti daugiau negu tai, ar mes vyturiai, ar pelėdos. Naujo tyrimo rezultatai byloja, kad egzistuoja genas, veikiantis biologinį laikrodį, o tas genas gali numatyti ir mūsų mirties laiką.
(8) 2012-12-17 5
Naujausio surašymo duomenys rodo, kad 176 632 Anglijos ir Velso piliečiai tapatinasi su džedajų riteriais ir išpažįsta džedajų tikėjimą, rašo britų „Telegraph.co.uk“. Tai yra populiariausias atsakymas skiltyje „Kitos religijos“ ir septintas populiariausias tikėjimas Anglijoje apskritai.
(1) 2012-12-17 4
Vienas geriausių Ukrainos BMX dviračių meistrų Vasilijus Lukjanenko atliko kvapą gniaužiančius triukus ant Ukrainos Nacionalinio kosminio centro radiolokacinės stoties antenų.
(5) 2012-12-17 3
Socialiniai tinklai, tinklaraščiai, internetinės vaizdų tarnybos, „debesėliai“ – visa tai yra labai naudingi dalykai, be kurie negali gyventi milijonai žmonių. Ir vis tik kai kurie vartotojai užmiršta, kad per didelis viešumas naudingas ne visuomet.
(1) 2012-12-15 4
JAV prezidento virtuvės šefai „suprojektavo“ ir iš specialios pilkai baltos imbierinės tešlos iškepė architektūros-konditerijos šedevrą. Beje, tokia „imbierinė“ architektūra pastaruoju metu įgauna vis didesnį populiarumą šioje šalyje.
(7) 2012-12-14 4
Metai iš metų visagalis internetas padeda atsirasti naujoms žvaigždėms. Kadaise internete išpopuliarėjo Justinas Bieberis, Rebeca Black ir kiti atlikėjai. Tačiau 2012 metai pažėrė kaip niekada gausų naujų žvaigždučių derlių. Siūlome jums susipažinti su 9 įsimintiniausiais veidais internete šiais metais.
(7) 2012-12-13 22
Komercinės TV laidos JAV nuo antradienio turėtų tapti gerokai tylesnės, nes gruodžio 11 d. Jungtinėse Valstijose įsigaliojo Komercinių reklamų švelninimo aktas (angl. Commercial Advertisement Mitigation Act – CALM), kitaip tariant, reklamoms uždėtas garso lygio apribojimo apynasris.
(2) 2012-12-13 12
Architektas Peteris Archeris iš Pensilvanijos valstijos, įkvėptas garsiosios J. R. R. Tolkieno trilogijos „Žiedų valdovas“, suprojektavo ir pastatė „Hobitų namą“. Šiame name eksponuojami pasaulinės klasės rašytojo rankraščiai ir įvairūs atmintini daiktai. Namas stovi netoli Filadelfijos miesto, Česterio apygardoje (JAV).
(5) 2012-12-13 9
Arizonoje (JAV) įsikūrusi bendrovė ką tik užpatentavo pažangius daugiafunkcinius antrankius – atvirai kalbant, neramaus būdo nusikaltėliams jie turėtų būti tikras baubas. Pažangūs antrankiai ne tik surakins rankas, bet ir, reikalui esant, įsišėlusį suimtąjį nuramins elektrošoku ar raminamųjų injekcija.
(7) 2012-12-13 7
Atgauti pinigus už beveik prieš dvejus metus pirktus batus – įmanoma. Po tiek laiko avalynės broką pastebėjusi Karolina (vardas pakeistas) išdrįso pasinaudoti 24 mėn. galiojančia prekės garantija ir kreipėsi dėl pinigų už suplyšusią porą grąžinimo. Pasirodo, atkaklumas ir atidumas vartotojams iš tiesų gali pagelbėti – mergina pinigus atgavo.
(0) 2012-12-13 2
Šiaurės Kinijos gyventoja nepaliauja stebinti aplinkinių nuo pat paauglystės – ji sugeba vienu metu rašyti abiem rankomis, netgi skirtingomis kryptimis ir skirtingomis kalbomis.
(4) 2012-12-12 6
Ką tik įvyko majų šventinė ceremonija, skirta pagarbinti Žemei ir pašvęsti jai aukas, prasidedant naujajam jų kalendoriaus ciklui. Ir neturėjo ji nieko bendro su mistine pasaulio pabaigos pranašyste, siejama su šiuo kalendoriumi.
(9) 2012-12-12 5
Vis dar būdamas kompanijos „Microsoft“ valdybos nariu, tačiau daugiausia užsiimdamas labdaringomis iniciatyvomis, Bill Gates pakilo į aukštesnę įtakingiausių pasaulio žmonių reitingo vietą, nei buvo prieš metus. Reitingą sudarė žurnalas „Forbes“, kuris vienam iš „Microsoft“ įkūrėjų šiemet skyrė 4-tą vietą (2011 m. jis buvo penktas).
(0) 2012-12-11 2
Švedų mokslininkai iš Čalmerio technologijos universiteto (Chalmers University of Technology) nustatė, kad gerai suprojektuoti medicininės paskirties pastatai mažina hospitalizuotų psichikos pacientų agresijos lygį. Nustatyta, kad naujajame Ostra‘os ligoninės psichiatrijos korpuse priverstinių injekcijų ir tramdomųjų diržų panaudojimo atvejų skaičius šiuo metu gerokai mažesnis nei būdavo anksčiau.