Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2012-01-10 1
Nuo 1947 m. mokslinio leidinio „Bulletin of the Atomic Scientists“ (BAS) redakcija prižiūri simbolinį „Apokalipsės laikrodį“, rodantį žmonijai gresiančio mirtino pavojaus dėl branduolinio karo, technogeninių bei gamtinių katastrofų ar pandemijų, lygį. Priklausomai nuo ekspertų įvertinto pavojaus masto šio laikrodžio rodyklės tai atsukamos atgal, tai pervedamos į priekį rodant iki vidurnakčio – pasaulinės katastrofos – likusį laiką, rašo „Space.com“.
(39) 2012-01-09 0
20 m. filosofijos studentas Aizekas Geršonas (Isak Gerson) iš Upsalos universiteto (Švedija) yra naujausios pasaulio religijos – kopimizmo – dvasinis lyderis. Šių metų sausio 5 d. Švedijos vyriausybė pripažino Kopimizmo Bažnyčią religija ir įteisino jos veiklą šalyje. Pavadinimas „kopimizmas“ kildinamas iš anglų kalbos frazės „copy me“ („kopijuok mane“). Ką išpažįsta kopimistai? Ogi dalijimąsi failais. Plačiau apie naująją religiją portalui „NewSci...
(13) 2012-01-09 1
Zimbabvėje australė turistė iš 111 m aukščio šoko su gumine virve (angl. – „bungee jumping“), tačiau jai nutrūkus, įkrito į Zambezės upę, kurioje veisiasi krokodilai. Atsitiktinumas ar laimė lėmė, kad moteris liko gyva, informuoja news.com.au.
(12) 2012-01-05 0
Paruošiamosios klasės mokinys Reubenas Blake’as po atostogų vėl grįžo į mokyklą, tačiau jo dvynei seseriai teks palaukti dar penkerius metus, kol ji galės pasekti brolio pėdomis. Nors jiedu yra dvyniai, jų gimimo datas skiria beveik penkeri metai. Kaip taip gali būti?
(6) 2012-01-04 -1
Daugumoje išmaniųjų telefonų standartinių fotoaparatų yra užrakto atsidarymą ir užsidarymą imituojantis garsas, dėl kurio sunkiau fotografuoti žmones be jų žinios. Tačiau pastaruoju metu atsiranda vis daugiau „nutildymo“ programėlių – kai kurios jų atvirai sukurtos vojeristams – todėl Japonijoje smarkiai padaugėjo neteisėto fotografavimo atvejų, rašo dailymail.co.uk.
(0) 2012-01-04 0
Prieš pat Naujųjų metų sutiktuves tradiciškai buvo organizuojamas „Red Bull: New Year. No Limits“. Šiemet ilgiausio šuolio rekordus bandė pagerinti Robbie „Maddo“ Maddisonas ir Levi LaVallee. Rekordinius šuolius nutrūktgalviai mėgino pagerinti paraleliai, važiuodami vienas greta kito. Tikslą pasiekti pavyko tik sniegaeigio vairuotojui - sniego motociklų sporto virtuozas L.LaVallee nuskriejo 125 metrus.
(0) 2012-01-04 0
Šeštadienį Taivane susirinko tūkstančiai dviratininkų. Jie siekė didžiausio pasaulyje dviračių žygio rekordo. Gineso pasaulio rekordų fiksuotojai suskaičiavo 72 tūkstančius ir 919 dalyvių bei užfiksavo naują rekordą.
(62) 2012-01-03 0
Praėjusį mėnesį amerikiečiai pirko rekordiškai daug šautuvų, nes tapo populiaru dovanoti juos kaip Kalėdų dovanas, rašo „telegraph.co.uk“.
(9) 2012-01-03 0
Internete žaibo greičiu išplito nuotraukos, kuriose užfiksuotas per Šiaurės Korėjos lyderio Kim Čen Iro (Kim Jong Il) laidotuves minioje stovintis didžiulis vyras karine uniforma. Iš karto buvo imta spėlioti, ar tai prastas „Photoshop“ programos pritaikymas, ar Šiaurės Korėja kuria karių-milžinų kariuomenę.
(21) 2012-01-02 0
Kremavimo paslaugos mūsų šalies gyventojams labai trūko. Tai paaiškėjo prieš mėnesį pradėjus veikti pirmajam Lietuvoje krematoriumui Kėdainiuose – čia per dieną kremuojama vidutiniškai po 5-is mirusiųjų palaikus. Iš viso nuo veiklos pradžios atlikta per 100 kremacijų, skelbiama krematoriumo išplatintame pranešime spaudai.
(4) 2012-01-02 0
69 žmonės per 69 minutes, 1 degtukas dešimčiai revoliucijų, 0 rublių 00 kapeikų iš milijardieriaus ir kita aritmetika, pakeitusi įvykių eigą. Forbes.ru atrinko svarbiausius pasibaigusių metų įvykius ir pailiustravo juos skaičiais: vaizdingais, svarbiais, baisiais, juokingais ar tiesiog įdomiais.
(28) 2012-01-02 0
Pamirškite keliamuosius metus, 28 dienas trunkančius mėnesius ir gimtadienį, kasmet būnantį vis kitą savaitės dieną. Johno Hopkinso universiteto Merilende mokslininkai teigia sugalvoję geresnį būdą laikui žymėti: naują kalendorių, kuris kiekvienais metais yra toks pats, kaip ir prieš metus, rašo LiveScience.com.