Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2012-11-19 6
Žmogus visada svajojo užlipti į aukščiausius kalnus. Tiesa, po to dažniausiai reikia ir nusileisti. Paprastai tai daroma nuosavomis kojomis. Tačiau adrenalino mėgėjams olandų bendrovė „KOGA“ siūlo gerokai atraktyvesnį būdą – į pakalnes leistis skuteriais. Kaip juos ten užsigabenti? Tiesiog susilankstyti, užsimesti ant pečių ir nesunkiai nešte užnešti – skuteris ne tik sulankstomas, bet ir labai lengvas.
(2) 2012-11-16 36
Kai jaunas amerikietis vonios kambaryje rado nėštumo testą ir juokais nusprendė jį pasidaryti, jis net nenumanė, kaip baigsis ši istorija. Kvailiojant atliktas eksperimentas iš tikrųjų jam išgelbėjo gyvybę, informuoja Medikforum.ru.
(11) 2012-11-15 17
2012 m. lapkričio 15 d. Lisabonoje Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centras (EMCDDA) pristatė metinę ataskaitą. Ataskaitoje, kuri yra svarbiausias agentūros leidinys, pateikiami naujausi duomenys ir pastabos apie narkotikų ir narkomanijos padėtį 27 ES valstybėse narėse, Norvegijoje, Kroatijoje ir Turkijoje. Aptariami svarbiausi uždaviniai ir vilčių teikianti praktika šiuo metu kylančioms narkotikų problemoms spręsti.
(0) 2012-11-15 4
Atšiaurus klimatas – ne kliūtis sukurti daugybę patrauklių paslaugų. Tuo įsitikino lietuviai, apsilankę sniego pusnyse paskendusioje Laplandijoje.
(5) 2012-11-14 16
Penki Harvardo universiteto studentai įvykdė „Operaciją „Skyfall“ – jie į 30,5 kilometrų aukštį pasiuntė mėsainį, o jo nuotykius beveik kosmose nufilmavo.
(0) 2012-11-14 27
Vienas per autoavariją sužalotas vyras, daugiau kaip dešimtmetį esantis vegetacinės būklės, pasitelkė minties galias, kad mokslininkams praneštų, jog jam nieko neskauda, rašo „The Guardian“.
(3) 2012-11-13 12
Kai buvote maži, tikriausiai ne vienas bijojote valgyti arbūzus su sėklomis, nes gąsdino mintis, kad iš šių sėklų pilve gali užaugti milžiniškas arbūzas. Nors tėvai ramino, kad tai neįmanoma, „Animal Planet“ pasakoja istoriją, kuri ne vieną privers tuo suabejoti.
(5) 2012-11-08 1
Patikėti tokia gaisro kilimo versija sunkiai galėjo ir patyrę gaisrų gesinimų ekspertai. Kol nepasižiūrėjo apsaugos kamera nufilmuoto vaizdo įrašo. Neįtikėtinų aplinkybių yra ir daugiau. Likimo ironija, tačiau Minesotos valstijos (JAV) miestelis, kuriame veikia nuo gaisro nukentėjusi alkoholinių gėrimų krautuvėlė, vadinasi „Burnsville“ (angl. „burn“ - degti).
(3) 2012-11-08 3
Brazilijoje, netoli Fortalezos, įrengtas vandens atrakcionų "Beach Park" parko kalnelis "Insano" įrašytas į pasaulio "Guinness" rekordų knygą. Išbandyti 41 metro aukščio atrakcioną "Insano" ryžtasi tik patys drąsiausi. Ekspertai paskaičiavo, kad ekstremalai skrieja apie 5 sekundes žemyn ir pasiekia 105 km/val. greitį!
(9) 2012-11-08 0
Dale Zelko ir Zoltanas Dani pirmą kartą susitiko 1999 metais ore, per NATO surengtą Serbijos bombardavimą. D. Zelko pilotavo radarais praktiškai nesusekamą F-117A naikintuvą, priklausiusį JAV karinėms oro pajėgoms. Z. Dani tada buvo Jugoslavijos kariuomenės pareigūnas, pašovęs amerikiečių naikintuvą.
(26) 2012-11-07 1
Rusija ketina priimti įstatymą, draudžiantį tabako reklamą, ir padidinti mokesčius tabakui. Taip siekiama kovoti su neigiamu rūkymo poveikiu visuomenės sveikatai. Rusijos tabako rinka yra didžiausia pasaulyje po Kinijos.
(50) 2012-11-07 1
Siaubingos, tikromis katastrofomis virsti galėjusios, tačiau laimingai pasibaigusios avarijos. Situacijos tokios, kokių nepamatysi nė šiurpiausiuose kaskadininkų triukuose. Tokių Rusijos keliuose pastaruoju metu – ne viena ir ne dvi. Maža to, visos dramos – nufilmuotos lyg ant delno.
(5) 2012-11-07 3
Seulo priemiesčių mokyklose pokalbiai tarp vaikinų ir merginų griežtai draudžiami. Kiekvieną jų žingsnį akylai seka apsaugos kamerų objektyvai. Nėra televizijos, interneto prieigos, negalima naudotis mobiliaisiais telefonais ir MP3 grotuvais. Tai vienuoliškas Pietų Korėjos internatinės mokyklos studentų, pasirengusių čia praleisti 9 mėnesius ruošiantis perlaikyti stojamuosius egzaminus, gyvenimas.
(12) 2012-11-07 4
Ankstyvas rytas. Jūs ką tik pramerkėte akis ir vilkdamas koją už kojos žingsniuojate pasidaryti gėrimo, kuris nuskaidrins Jūsų dienos pradžią. Kavos ar arbatos puodelis šiandien bus Jūsų įkvėpimo šaltinis? Tai klausimas, kuris it didžioji pasaulio mįslė vis dar neduoda ramybės, kai norime visą dieną išlikti žvalūs ir energingi. Šį kartą nenagrinėsime jokių dilemų, šįkart papasakosime apie meilę arbatai.
(0) 2012-11-06 0
D. Britanijos mokslininkų tyrimas, kurio rezultatus publikavo dienraštis "The Telegraph", parodė, kad išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio naudojimas darbo dieną vidutiniškai pailgina maždaug 2 valandoms.