Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename

Sukurtas įrankis, leidžiantis įvertinti kokia tikimybė, jog jūsų specialybės atstovus nukonkuruos robotika ir dirbtinis intelektas: galite pasitikrinti patys

2017-06-15 (5) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (110)
    Share

Beveik prieš pusę dešimtmečio Oksfordo universiteto mokslininkai Carlas Benedictas Frey’us ir Michaelas O. Osbourne’as paskelbė tyrimą „Ateities darbo rinka: kiek ir kurios specialybės jautrios kompiuterizacijai?“.

Tyrimas, paremtas nauja metodologija, pagrįsta Gausso metodu, įvertino kompiuterizacijos įtaką 702 gana smulkiai detalizuotoms specialybėms.

Mokslininkų skaičiavimu, apie 47% dabartinių JAV darbuotojų yra rizikos zonoje. Ir nors pats tyrimas gana stipriai orientuotas į JAV rinką, vis dėlto tai yra ir geras lakmuso popierėlis visam likusiam pasauliui.

Projektas „WillRobotsTakeMyJob?“ surinko tyrime aprašytas specialybes ir jau įvertintas galimybes, kad jas nukonkuruos robotika ir dirbtinis intelektas – ir sukėlė tai į svetainę, leidžiančią lengvai atlikti specialybės paiešką. Be to, svetainė prideda ir šiek tiek papildomos informacijos, kurią skelbia JAV Darbo statistikos biuras.

Tad kviečiame apsilankyti WillRobotsTakeMyJob.com ir pasitikrinti – ir arba nusiraminti, arba susirūpinti, kad galbūt jau laikas būtų specializaciją.

Svetainėje paiešką atlikti reikia anglų kalba.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(0)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Adomas Rutkauskas
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
26(2)
17(0)
15(1)
15(0)
13(0)
10(0)
Savaitės
78(9)
70(4)
68(4)
64(2)
Mėnesio
168(16)
135(2)
105(1)
84(3)