Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename

Latvija nuskambėjo per pasaulį, o policija pradėjo tyrimą: latvis menininkas parodė savo mėsą valgančius žmones ir sako, kad tai privers žmones susimąstyti apie pasaulio ateitį (Video, vaizdai gali šokiruoti)

2018-03-23 (0) Rekomenduoja   (-16) Perskaitymai (55)
    Share

Policija pradėjo tyrimą dėl socialiniuose tinkluose paplitusio vaizdo įrašo. Jame užfiksuotas meninis pasirodymas, sukurtas latvio Arturo Bērziņšo. Kūrėjas transliavo pasirodymą tiesiogiai per „Facebook“, tačiau dabar filmuką galima pamatyti ir kituose socialiniuose tinkluose.

Jame vaizduojama, kaip savanoriai, vyras ir moteris, sėdi stebėdami projektoriumi rodomą gamtos vaizdą. Prie jų prieina žmogus ir atpjauna nuo kiekvieno po gabalėlį kūno. Negana to, atpjautos dalys vėliau kepamos keptuvėje ir sumaitinamos tiems paties žmonėms.

Nors neaišku, ar viskas suvaidinta, tai ar vyko iš tikrųjų, daugybė žmonių šiuo vaizdo įrašu paprasčiausiai pasišlykštėjo. Juos supykdė viešai demonstruojamas kanibalizmas.

Tiesa, pats šios idėjos autorius tikina, kad šitaip siekė parodyti žmonėms, kas nutiktų, jeigu pasaulyje nebeliktų jokių maisto atsargų. Jis mano, kad visi tikriausiai virstų kanibalais, jeigu kiltų išnykimo grėsmė.

Vaizdo įraše rodomi vaizdai gali šokiruoti

Verta skaityti! Verta skaityti!
(8)
Neverta skaityti!
(24)
Reitingas
(-16)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
69(0)
33(0)
32(3)
20(0)
18(0)
12(0)
Savaitės
79(7)
75(0)
57(0)
56(6)
Mėnesio
157(13)
150(16)
108(2)
100(35)