Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename

Taip dar reikia sugebėti: kaip galima uždirbti tūkstančius dolerių per internetą „bendraujant su angelais“

2018-08-26 (1) Rekomenduoja   (-9) Perskaitymai (1550)
    Share

Melanie Beckler pasiskelbė mediumu ir sėkmingai tai monetizavo

Melanie Beckler galėtų pardavinėti dantų pastą, ar automobilius, ar ką tik panorėtų. Jos tamsiai rudi plaukai, nuoširdi šypsena, švytinčios akys ir patrauklumas byloja: ši mergina negali apgauti. Tačiau Melanie Beckler pardavinėja ne dantų pastą – jos YouTube kanalas ir svetainė turi milijonus sekėjų, kuriuos ji moko bendrauti su angelais. Jos puslapyje Ask Angels galima įsigyti meditacijai skirtų video įrašų, „angliškus kursus“ (angelų patarimai intuicijos lavinimo, pasveikimo ar to paties bendravimo su angelais klausimais) ir knygas – visko, ko tik reikia, norint išmokti naudoti dieviškąją energiją ir žinias kasdieniame gyvenime, o taip pat uždirbti, jei panorėtumėte.

Kai kam tai pasirodys kaip nesąmonė ar šarlatanizmas, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje arkangelų paklausa nemaža. Baylor universiteto – seniausio krikščioniško universiteto Teksaso valstijoje – sociologų atliktas tyrimas parodė, kad 60,5% apklaustųjų „vienareikšmiškai“ tiki angelų egzistavimu ir dar 21% mano, kad jie „tikėtina, egzistuoja“; Netikinčių pasirodė, mažiau nei penktadalis. Daugiau nei pusė amerikiečių mano, kad nors kartą gyvenime angelas globėjas apsaugojo juos nuo nelaimės. Žurnalistė Zoe Beery pasistengė išsiaiškinti, ar Melanie Beckler apsimetinėja kalbanti su angelais ir kas skatina žmones mokėti jai už stebuklingus pokalbius.

33 metų Beckler tvirtina, kad angelai nematomi ir tiesiogiai su žmonėmis bendrauti negali – todėl panaudoja ją kaip vedlę. Kai mergina atlieka savo ryšio su dieviškumu seansą, išoriškai ji praktiškai nepasikeičia, tačiau apie kieno nors buvimą ji praneša žodžiu: „Būk pasveikinta, mano brangioji. Aš, arkangelas Razielis, iš tiesų čia“. „Meilė yra tai, kaip stiprini savo talentus ir gebėjimus, nusisukdamas nuo dvejonių ir baimės, kad nesi mediumas, nes iš tiesų esi“, – Beckler lūpomis patikina arkangelas. Kai jis išeina, Melanie veidą nutvieskia šypsena. „Tai buvo tiesiog nuostabu. Ačiū arkangelui Razieliui už šį pamokymą!“

Pasak Beckler, Biblijoje angelai aprašyti ne visai teisingai.

Mums nereikia laukti jų įsikišimo, nes jie visad šalia, pasirengę mums padėti, sako ji. Tik bėda, kad tinkamai nepamokyti, jų patarimų ir pamokymų neišgirsime. Norint išmokti „susiderinti“ angeliškiems signalams, galima įsigyti 37 dolerius per mėnesį kainuojančią Angel Solution prenumeratą. Už šiuos pinigus naudotojas gali naudotis įrašais ir medžiaga, kur Beckler pasakoja apie kasdien iš arkangelų gaunamas žinias.

Facebook pasirašę daugiau nei 900 tūkstančių žmonių, 210 tūkstančių gauna kasdienius elektroninius laiškus su nuorodomis į Ask Angels svetainę

Beckler – ne pirmoji ir ne paskutinė, kuri tvirtina apie ryšį su nežemiškomis jėgomis ir toli gražu ne vienintelė iš to užsidirbanti, tačiau jo atvejis vertas dėmesio. Pradėjusi veiklą maždaug prieš 9 metus, ji tapo vienu iš sėkmingiausių mediumų, veikiančių išskirtinai internete. Kad ir kaip egzotiškai skamba Beckler pažadai, nemokamus jos video parsisiuntė beveik milijonas žmonių, ir 34 tūkstančiai sumokėjo nuo 7 iki 17 dolerių už premium medžiagą, rašo Beery; kasmėnesinę prenumeratą įsigijo apie tūkstantį žmonių.

Religingoje liuteronų aplinkoje Albukerkėje (Naujosios Meksikos valstija) išaugusiai Melanie Beckler nepatiko, kad tiesiogiai susisiekti su dievu – kaip moko bažnyčia – gali tik vyrai. Ji galėjo tapti arba parapijos sekretore, arba šventiko žmona. Beckler užsiėmė bažnyčios interneto svetainės palaikymu: įkeldavo pamokslus ir mokė bažnyčios tarnus naudotis elektroniniu paštu; tuo pačiu skaitė įvairių kultūrų religinę literatūrą. Baigusi universitetą – ji studijavo vadybą – ir bandydama rasti pusiausvyrą tarp dvasinio ir pasaulietinio gyvenimo, mergina imdavosi atsitiktinių darbų ir lankėsi metafizinės pakraipos interneto svetainėse.

Angelai ją aplankė meditacijos metu 2008-aisiais. Beckler aprašo tai kaip „grynos meilės vibraciją“, stojusią prieš ją kaip angelas Mykolas. Jis kreipėsi į Beckler, siūlydamas dirbti drauge, įkvepiant žmones ir suteikiant jiems jėgų. Mergina rado mokytoją, Betsy Morgan Coffman, mediumę, kuri, kaip tvirtinama jos pačios svetainėje, jau ne vieną dešimtmetį dėsto susidomėjusiesiems ryšio su užribiniu pasauliu meną. 2009 metais, vos baigusi mokymus, apsiginklavusi sertifikatu ir Coffman patikinimu apie tikrą talentą, Beckler persikėlė į kaimyninę Arizoną ir atidarė savo interneto svetainę.

Iš pradžių ji naudojo Coffman verslo modelį: siūlė individualias ir grupines ryšio su angelais sesijas. Tačiau po pusmečio paaiškėjo, kad su norinčiųjų srautu ji susitvarkyti nebepajėgia – išsirikiavo 200 interesantų eilė, – ir mergina pradėjo bendravimo su angelais seansus įrašinėti ir pardavinėti mp3 kaip valdomą meditaciją, idant su ja susisiekę angelai susisiektų ir su jos klientais. Pasak mediumės, nuo tada viskas vyksta būtent taip.

Iš pradžių svetainę per mėnesį aplankydavo 1600 lankytojų ir medžiagos parsisiunčiama 150 kartų. Dabar gi mastas visai kitas. Beery duomenimis, į Ask Angels kasdien užeina 650 tūkstančių žmonių, parsisiunčiančių tūkstantį failų. Jos Facebook puslapį seka beveik 900 tūkstančių žmonių, dar 60 tūkstančių prenumeratorių – Instagram ir Pinterest socialiniuose tinkluose. Kasdien siunčiamus Beckler elektroninius laiškus gauna 210 tūkstančių naudotojų. Ją seka įvairiausio amžiaus – nuo paauglių iki pensininkų – žmonės iš įvairiausių šalių, – nuo Indijos ir Australijos iki Europos ir JAV. Daugumą jų sudaro moterys.

„Uždarbis, būnant dvasiniu blogeriu, – pašalinis tarnavimo produktas“

Meditacijos efektai žinomi. Ji gerina dėmesio koncentraciją, didina darbingumą, taiso nuotaiką, mažina streso lygį. Beckler išmintingai savo prenumeruotojams nežada jokių konkrečių jos įrašų išklausymo rezultatų; mediumė kalba apie sveikatą, „klestėjimą“, pulsuojančią energiją, šviesą ir meilę – sampratas, kurias naudotojai patys gali interpretuoti kaip tinkami. Atsargiai ji kalba ir politinėmis temomis: į kai kurių skaitytojų klausimus apie pasaulio įvykius ir perspektyvas, ji atsako, bet labai bendromis frazėmis: angelai nori, kad pasaulį keistume, augdami patys ir tarnaudami visuomenei.

Ar Beckler kalba su angelais ir ar gali savo prenumeruotojus su jais susieti – atviras klausimas. Tačiau jos svetainės puslapiuose daugybė komentarų, kuriuose žmonės tvirtina bendravę su tais pačiais angelais, kaip ir ji. Facebook, YouTube ir Instagram naudotojai dėkoja jai ne tik už energijos antplūdį ir dieviškumo buvimo pojūtį, bet ir už tai, kad jos padedami sugebėjo baigti rašyti romaną ar pasveikti, nepaisant gydytojų prognozių. 65 metų amžiaus Johnas Spence'as sako, kad nuo to laiko, kai prieš tris metus pradėjo klausyti Beckler įrašų, „geri dalykai ėmė nutikti kuo toliau, tuo dažniau“. Šeštą dešimtį skaičiuojant a Myers tvirtina, kad iš Beckler gautos žinios pakeitė jos gyvenimą.

33 metų mediumė tam tikra prasme pakeitė ne tik Myers gyvenimą, bet ir savo darbo sferą. Ne vieną dešimtmetį angelų ir ir kitų stebuklingų esybių „vedliai“ su klientais bendraudavo akis į akį, – nuo asmeninių ryšio su dvasiomis seansų iki didelių konferencijų, kuriose guru dalindavosi savo įžvalgomis su sekėjų minia. Beckler savo mokymą perkėlė į internetą – socialiniuose tinkluose jai dėkojantys žmonės niekada su ja nebuvo susitikę. „Tikriausiai daugelį mano kolegų technologijos baugina, o mane jos žavi, – sako mergina. – Daug kartų klausiau angelų, kuo galėčiau būti jiems naudinga, ir jie atvedė mane prie šių informacijos baitų platinimo, o tai sutapo su mano aistra internetui“.

Be to, Beckler negodi. Keliose publikacijose ir video ji visiems norintiems dalina patarimus, kaip tapti „dvasiniu verslininku“ ar „dvasiniu blogeriu“. Čia ji nurodo, kad „dvasinis blogingas“ – visų pirma žinių gavimas ir perdavimas bei tarnystė kitiems, tačiau nieko blogo, jei tai kartu teikia ir pajamas. „Dvasinio blogerio uždarbis, – pašalinis tarnystės produktas , – teigia ji. – Jei pinigai yra vienintelis jūsų tikslas, tai nepadės, tačiau veikiant nuoširdžiai, užsidirbti tikrai galima!“

Savo tarnystės „pašalinio produkto“ dydžio mediumė neatskleidžia, bet skaičiuojant Angel Solution prenumeratų skaičių ir kainą, per mėnesį turėtų būti kelios dešimtys tūkstančių dolerių ikimokestinių pajamų, rašo Beery. Koks mokesčio už filmukus santykis su Beckler transliuojamų angelų noru, kad visi žmonės stotų meilės ir šviesos kelin? Pasak Coffman, savo paslaugas teikiančios ilgiau nei 30 metų, žmonės nemokamai gautos informacijos neklauso arba nenaudoja. „Manau, kažkur galvoje kyla mintis: jei čia kažkas vertingo, reikia sumokėti“.republic.ru

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(14)
Reitingas
(-9)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(1)
25(0)
23(0)
22(0)
20(0)
14(0)
12(0)
11(0)
Savaitės
106(16)
96(6)
81(2)
76(0)
76(0)
Mėnesio
253(42)
187(20)
117(6)
107(9)
103(7)