Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename

Neįtikėtina istorija kaip du airių berniukai, pabėgę iš namų Dubline ir būdami tuščiomis kišenėmis, atsidūrė Niujorke: kaip jiems pavyko išvengti net trijų valstybių pareigūnų? (Foto)

2021-09-20 (3) Rekomenduoja   (20) Perskaitymai (440)
    Share

1985 m. du berniukai – Keith Byrne (10) ir Noel Murray (13) iš Dublino, atsidūrė viso pasaulio pagrindinėse naujienose, kai pabėgę iš namų Airijoje atsidūrė Niujorke, JAV, išvengdami trijų šalių valdžios institucijų.

Niujorkas
©www.pinterest.com

Keithas Byrne'as sakė, kad jiedu su Noeliu nusprendė vykti į JAV, nes norėjo pamatyti tuo metu savo mėgstamiausią televizijos žvaigždę Mr. T, populiariame 80-ųjų seriale „The A-Team“ („A komanda“) suvaidinusį B. A. Baracus.

Airių berniukų neįtikėtinas nuotykis prasidėjo, kai vieną vakarą jie išėjo į lauką pažaisti prieš vakarienę. Jau suaugęs Keithas pasakojo: „Mano mama pasakė: „Neik toli, vakarienė beveik paruošta “, - prisiminė jis. „Aš pasakiau:„ Neisu“.

Mr. T - B. A. Baracus vaidmenyje
©www.pinterest.com

Bet jie nuėjo toli. Berniukai Darndale (Dublino priemiestis), kuriame gyveno, įsėdo į Dublino miesto traukinį (DART) ir nuvažiavo iki į Dún Laoghaire priemiesčio, ir iš ten įsėdo į keltą, plaukiantį  į Holyheadą, Velse (Jungtinėje Karalystėje). Jie išvengė bilietų tikrintojų ir įsėdo į traukinį, vykstantį į Londoną.

 

Jie atvyko į Londono Heathrow oro uostą, nepaisant to, kad kišenėse turėjo tik kelias monetas, ištrauktas iš fontano.

Heathrow oro uoste berniukai atsitiktinio keleivio paklausė, kur skrenda jo lėktuvas, ir jis jiems pasakė į Niujorką. Jie papasakojo bilietų tikrintojui ir saugumo pareigūnams, kad jų tėvai jau sėdi lėktuve, ir įlipo į „Air India“ lėktuvą, skrendantį į Niujorką.

 

„Air India“ „Boeing 787 Dreamliner“ kylantis iš Londono Heathrow oro uosto
©www.pinterest.com

Lėktuvas buvo tik pusiau pilnas ir niekam nekilo įtarimo, kai abu berniukai buvo pakeliui į Niujorką. „Pustuščiame lėktuve niekas nepriėjo prie mūsų“, - pasakojo Keithas.

Byrne prisiminė, kad negalėjo valgyti labai karšto indiško kario ir skrydžio metu žiūrėjo Džeimso Bondo filmą „A View To A Kill“.

Niujorke jų kelionė staiga baigėsi už JFK oro uosto, kai jie paklausė vietinio policininko „kelio į miestą“.

 

Berniukai buvo nuvežti į policijos nuovadą, kur dėl neįtikėtinos kelionės iškart tapo dėmesio centru. Jie buvo apgyvendinti viešbučio apartamentuose su penkiais apsaugos darbuotojais. Abu nuotykių ieškoję berniukai iš Niujorko buvo gražinti savo šeimoms Airijoje.

Atstumas tarp Dublino ir Niujorko yra 5114 km
©www.distance.to

Suaugę Keithas Byrne'as ir Noelis Murray'us vis dar gyvena Darndale, Airijoje.

Neįtikėtinas nuotykis netrukus turėtų tapti naujo filmo „Don't Go Far“ tema, kurį kuria garsus JAV prodiuseris Frankas Marshallas, geriausiai žinomas dėl savo darbo kartu su Stevenu Spielbergu.

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(22)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(20)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
57(0)
26(0)
16(0)
15(5)
13(0)
12(0)
11(0)
11(5)
11(1)
Savaitės
101(22)
65(0)
60(0)
60(0)
55(0)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(26)
101(22)