Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Atostogos (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2013-11-20 2
Toks vaizdas atsiveria nuo aukščiausios pasaulyje vandens čiuožyklos. Ar ryžtumėtės nuo jos nusileisti, apsirengęs tiek, kiek būnate apsirengęs baseine ar vasarą prie vandens telkinio? Juk šliuožimo greitis viršys 100 km/val. O paskui – pūkštelėjimas... Mažų mažiausiai – į giliausią pasaulio baseiną.
(3) 2014-09-16 36
Kai olandė socialiniuose tinkluose ėmė skelbti savo nuotraukas iš egzotiškų kraštų – niekas nė neįtarė, kad ji visus vedžioja už nosies. Pasirodo, mergina visą tą laiką buvo savo namuose ir nuotraukas tiesiog suklastojo.
(4) 2012-08-21 2
Kas sakė, kad vandens parkai skirti tik vaikams ir paaugliams? Skirtingos pasaulio vietos – skirtingi vandens parkai. Bet būtent jie nei vieno ekstremalo nepaliks abejingo.
(4) 2017-06-09 -1
Sekso turizmas išgyvena geriausius laikus. Dar niekada nebuvo tiek daug pasiūlymų keliauti taip, kad aistros galėtų lietis laisvai. Kruizai, viešbučiai, rūmai ir net ištisi miesteliai pritaikyti svingeriams ir laisvamaniams, kuriems seksas be suvaržymų – norma. Siekiant patenkinti savo seksualumo nevaržančių turistų poreikius kuriasi daugybė kelionių agentūrų, kurios siūlo tik suaugusiesiems skirtas keliones. Jų programos gali patenkinti visus pagal poreikius ir galimybes.
(5) 2014-09-10 6
Tūkstančiai gamtos mylėtojų Kinijos Hainingo mieste suplūsta stebėti reto gamtos reiškinio.
(2) 2014-05-12 119
Artėja atostogų metas, prasideda bilietų medžioklė. Dauguma iš mūsų nenori išleisti didelių pinigų sumų lėktuvo bilietams. Tad siūlome jums keletą patarimų, kurie pravers perkant bilietus savo išsvajotoms ir ilgai lauktoms atostogoms.
(3) 2012-11-08 3
Brazilijoje, netoli Fortalezos, įrengtas vandens atrakcionų "Beach Park" parko kalnelis "Insano" įrašytas į pasaulio "Guinness" rekordų knygą. Išbandyti 41 metro aukščio atrakcioną "Insano" ryžtasi tik patys drąsiausi. Ekspertai paskaičiavo, kad ekstremalai skrieja apie 5 sekundes žemyn ir pasiekia 105 km/val. greitį!
(0) 2016-07-04 -33
Sekso turizmas įprastai siejamas su europiečiais, reguliariai besilankančiais Pietryčių Azijoje ir ieškančiais ypatingų malonumų. Tokį turizmą vis dažniau atranda ir rusai.
(0) 2015-06-11 45
Kruopščiai vagystes planuojantys nusikaltėliai savo aukas seka nuo savaitės iki mėnesio. Dėl socialinių tinklų pasiruošti kriminalinei veiklai tapo lengviau, pastebi draudimo bendrovių ekspertai.
(4) 2013-08-01 0
Manote, kad jūsų lankomo ežero, upės ar jūros paplūdimys karštą vasaros dieną perpildytas poilsiautojų? Arba atrodo, kad per daug žmonių vandens pramogų parke kaip tik tą dieną, kai į jį susiruošėte ir jūs? Pažiūrėkite šį vaizdo siužetą iš Kinijos ir pagalvokite iš naujo... :)
(0) 2012-06-04 2
Ispanijos Salou mieste esančiame atrakcionų parke „Port Aventura“ atidaryti patys ilgiausi, greičiausi ir ekstremaliausi amerikietiški kalneliai Europoje, pavadinti „Shambhala“ vardu.
(14) 2016-07-09 27
<i>Kol šiltas oras, norisi pakeliauti. Tačiau civilizacijos teikiamus patogumus prisigriebti irgi maga. Tikriausiai tokių sumetimų vedinas, skaitytojas Tadas atsiuntė lietuvių meistrų darbo aut
(2) 2014-09-09 3
Stambiausias amerikiečių atrakcionų parkų valdytojas kompanija „Six Flags Fiesta Texas“ anonsavo pirmuosius pasaulyje kalniukus su „keturių išmatavimų laisvu skrydžiu“ „Batman: The Ride“.
(2) 2013-05-27 0
Taikiai ir ramiai ratu besisukančių elementarių sūpuoklių karuselę gilioje vaikystėje, kai autodromo elektrinėms mašinėlėms dar buvome per maži, o "Velnio ratas" sukosi pernelyg lėtai, ko gero, esame išbandę kiekvienas. Visai tokia pat karuselė su sūpuoklėmis ant grandinių įrengta ir Teksase. Skirtumas tik tas, kad sėdint joje tabaluojančias kojas nuo žemės paviršiaus skiria... 120 metrų. O karuselė įsisuka iki... keliasdešimties km/val. Nejauku darosi jau vien žiūrint į tokią pramogą išmėginti pasiryžusius bepročius. O ar ryžtumėtės šį atrakcioną išbandyti pats (-i)?
(10) 2013-06-20 2
Nuolat girdėdami žodžius „nebrangus“ ir „pigus“, žmonės į juos pradeda reaguoti skeptiškai. Visiems žinomas posakis „Gauni tai, už ką sumoki.“ Nors toks požiūris dažniausiai yra visiškai pateisinamas, ne visada didelė kaina garantuoja gerą kokybę. Tai ypač pasitvirtina ieškant gyvenamosios vietos.