Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Geidžiamiausi darbdaviai (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2020-08-25 9
Vos prieš dvejus metus KTU studijas baigęs Aidas Balčaitis įsitikinęs, kad pasistengus duris naujam darbuotojui atveria net ir didžiausi IT gigantai. Programų sistemas studijavęs vaikinas drąsina visus svajojančius neskubėti išbraukti norų įsidarbinti į prestižines įmones. Pasak jo, atkaklumas yra pagrindinis vaistas nuo nusivylimo, kai ką tik iškeptas specialistas susiduria su pirmo rimto darbo paieškomis.
(3) 2018-12-03 5
Visiems darbuotojams svarbu žinoti, kad jie yra naudingi įmonei. Manydami, kad gali būti per dieną pakeisti mašinos, gerai treniruotos beždžionės ar naujo darbuotojo jie jaučiasi pažeidžiami, patiria didelį stresą. Tačiau „Amazon“ darbuotojų hierarchija yra šiek tiek netradicinė - Bezosas savo vietą joje įsivaizduoja gana keistai.
(1) 2018-05-23 -13
„Apple“ – viena iš prestižinių pasaulio įmonių, tad nieko keisto, kad joje įsidarbinti nėra paprasta. Dalyvaujant pokalbyje dėl darbo tenka atsakyti ne tik į klausimus, kuriais siekiama išsiaiškinti, ar kandidatas pakankamai išprusęs technologijų srityje, bet ir spręsti įvarius sumanumą ir įžvalgą testuojančius rebusus.
(0) 2017-11-22 -11
Technologijų gigantės savo darbuotojus mėgsta lepinti įvairiais privalumais. Taip ir turi būti vien todėl, kad dirbti šiose įmonėse yra labai sunku. Dažnai kalbama apie sudėtingas darbo sąlygas gamyklose, tačiau centrinių biurų darbuotojai džiaugiasi puikia darbine atmosfera ir daugybe privalumų. Štai 6 privalumai, kuriais labiausiai džiaugiasi „Apple“ darbuotojai.
(2) 2017-11-15 21
Agresyvumas versle gali būti suvokiamas ir kaip teigiama savybė. Neįmanoma nebūti reikliam ir pasiekti didžių laimėjimų. Verslininkai dažnai lyginami su rykliais, nes turi greitai suktis verslo vandenyse ir negailestingai ginti savo pozicijas. Jeffas Bezosas, „Amazon“ vadovas, dabar yra vienas iš turtingiausių pasaulio žmonių, tačiau jį mėgsta toli gražu ne visi darbuotojai. Štai kelios istorijos įrodančios jo agresyvų požiūrį į verslą.
(11) 2017-08-17 96
Pokalbiai dėl darbo - tikras menas. Vienos įmonės kuria suktus klausimus, kitos siekia atėjusius šokiruoti, o trečios iš karto prašo imtis darbo, kad patikrintų atėjusiųjų kompetenciją. Tuo tarpu vienas garsiausių pasaulio išradėjų ir verslininkų Thomas Alva Edisonas atėjusiems pasiūlydavo sriubos. Aišku, ne be priežasties.
(0) 2017-07-29 2
Technologijų ir mokslo sektoriaus įmonės gali pasigirti dideliais atlyginimais. „Sodros“ paskelbti birželio duomenis apie vidutinius atlyginimus leidžia pamatyti, kur mokamos didžiausios algos. Jų dydis skelbiamas neatskaičius mokesčių.
(2) 2017-07-12 18
„Nebuvau tikras tuo, kaip seksis dirbti tokioje kompanijoje kaip „Google“. Prisimenu, galvojau, kad nepasisekus, bent jau galėsiu pasigirti solidžiu įrašu CV, tačiau šioje įmonėje dirbu jau 6 metus ir esu labai patenkintas“, – sako Aleksėjus Viktorčikas, Kauno technologijos universiteto (KTU) absolventas, 2010 metais baigęs Taikomąją matematiką.
(1) 2017-05-22 12
Elono Musko „Tesla“ gamyklos Kalifornijoje darbuotojai skundžiasi varginančiu spaudimu ir kartais net gyvenimą pakeičiančiais sužeidimais, rašo „The Guardian“.
(12) 2017-03-01 15
Lietuvoje garsinamas stereotipas: nori didelės algos – siek karjeros IT srityje. Tačiau kaip yra iš tiesų? Ar technologijų įmonių darbuotojai tikrai žarsto pinigų kalnus? Tiesa pagaliau paaiškėjo, o skirtumai tarp didžiausias ir kukliausias algas mokančių darbdavių bado akis.
(4) 2017-02-01 20
Kalbant apie darbuotojų motyvaciją, šiandien tokie dalykai kaip saviugda, tobulėjimas, įdomios užduotys, geri santykiai tarp kolegų, lemia ne mažiau nei trokštama suma atlygio eilutėje, teigia „INK Agency“ vidinės komunikacijos projektų vadovė Giedrė Simanauskaitė.
(0) 2016-10-07 24
Vasaros stažuotės NASA Ames mokslinių tyrimų centre artėja į pabaigą, o studentai kraunasi lagaminus namo. Julija Semenenko ir Miglė Aurėja Mickonytė tapo pirmosiomis merginomis iš Lietuvos, kurios turėjo galimybę Kalifornijoje susipažinti su NASA darbo virtuve ir padirbėti kartu su geriausiais pasaulio ekspertais.
(2) 2016-06-30 14
Jauki ir skatinanti bendravimą – tokią viziją turėjo dizaineriai, prieš kurdami „Lidl“ darbuotojų kavinės interjerą. 162 kvadratinių metrų įmonės būstinėje Lenkijoje, Poznanėje, dirbantys žmonės gali atsipūsti ir puikiai praleisti laiką.
(1) 2015-10-06 52
Daug kam atrodo, kad dirbti „Google“ yra tikra svajonė. Tačiau įmonės darbuotojai patenkinti toli gražu ne viskuo. Paklausti, kas jiems nepatinka, buvę ir esami kompanijos darbuotojai nutarė atvirai išdėti viską, ką galvoja.
(0) 2015-08-06 39
Nevzatas Aydinas yra Turkijos maisto pristatymo bendrovės „Yemeksepeti“ įkūrėjas. Kartu su trimis kolegomis jis įmonę įkūrė prieš 15 metų. Dabar, pardavęs ją vokiečių įmonei „Delivery Hero“ už 589 mln. dolerių, savo turtu jis pasidalijo su savo darbuotojais, rašo CNN.