Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Jaunoji karta (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(461) 2015-02-17 251
<em>Neliko dievobaimingos motinos, kaip gero auklėjimo archetipo, rodo naujas tyrimas. Jis parodė, kad <a target="_blank" href="http://www.latimes.com/opinion/op-ed/la-oe-0115-zuckerman-secular-pare
(18) 2015-02-16 59
Po didelio praėjusios savaitės diplomatinio sujudimo, kai Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as bei Vokietijos kanclerė Angela Merkel už uždarų durų Kijeve ir Maskvoje siekė pritarimo jų naujajam taikos planui, į viešumą prasismelkė žinių, kad siūloma kariaujančias puses atskirti demilitarizuota zona. Jeigu dėl tokios zonos būtų susitarta, tai ją kontroliuoti turėtų, kaip tokiais atvejais įprasta, tarptautinės taikdarių pajėgos, manytina – JTO „žydrieji šalmai“.
(5) 2015-02-13 -15
<p style="font-style:italic">Mo­te­rys no­ri at­si­da­vi­mo, vy­rams rei­kia sek­so, taip? Pa­si­ro­do, šie ste­reo­ti­pai yra ne­są­mo­nės ir be to, mū­sų sko­niai kin­ta</
(17) 2015-01-03 66
Per nepriklausomybės metus lietuviai tapo mandagesni, jaunoji karta dažniau šypsosi, į viską žiūri paprasčiau ir nėra prisirišusi prie materialių dalykų, pastebi psichologas psichoterapeutas Olegas Lapinas ir LRT televizijos laidų vedėja Edita Mildažytė. Be to, jauni lietuviai nesijaučia prastesni nei vakariečiai, o netgi atvirkščiai – pranašesni. „Kai jie išvažiuoja į Vakarų valstybes, supranta, kad mūsų – rytiečių – alkis ir plėšrumas yra didžiulis pranašumas“, – tikina E. Mildažytė.
(6) 2014-12-18 56
Bare 18-ąjį gimtadienį šventusi mergina išgėrė kokteilį su skystu azotu. Jai skubiai buvo atlikta skrandžio pašalinimo operacija, o baro savininkas ir darbuotojas paduoti į teismą.
(0) 2014-11-04 6
Užkandžiai, gėrimai, jauki aplinka... ir aplinkui cimpinėjantys 15 katinų. Idėjos originalumu bei meile murkiantiems keturkojams vedini keturi jauni asmenys nepabijojo tokiai neįprastai veiklai keliamų iššūkių ir įkūrė kačių kavinę Vilniuje.
(6) 2014-10-30 6
„Gavę skundą dėl patyčių „Facebook“, kreipiamės, ir mums pranešama, ar turinys bus pašalintas. Tačiau jei jis nešalinamas, neturime jokių kitų priemonių, tik patarti pačiam įžeistajam kreiptis į socialinį tinklą“, – konferencijoje „Virtualios erdvės iššūkiai patyčių prevencijai“ kalbėjo RRT informacijos saugos skyriaus vadovas Vilius Nakutis. „Kiek mėginome oficialiai kaip institucija prašyti išimti filmuką iš „Youtube“, nė karto niekas nė nesureagavo“, – antrino jam vaiko teisių kontrolierius Egidijus Meilus. Mokykla tokioms patyčioms abejinga, tėvams trūksta žinių, o psichologais Lietuvoje nepasitiki niekas. Ir tai šalyje, kur per metus nusižudo triskart daugiau žmonių negu žūva eismo įvykiuose.
(4) 2014-10-21 34
Ukrainos paaugliai atrado naują ekstremalų pomėgį – nelegaliai lankytis pačioje pavojingiausioje Černobylio vietoje, vadinamoje „Mirties zonoa“. „The Independent“ žurnalistei pavyko pasikalbėti su žiniasklaidos paprastai vengiančiais jaunaisiais ekstremalais.
(18) 2014-10-08 -7
„Negaliu pakęsti žodžio prostitutė – išgirdus šį žodį, pirmiausia į galvą šauna mintis apie gatvėje dirbančią merginą, sulaukiančią visuomenės pasidygėjimo. Aš tokia nesu: studijuoju, dirbu savanore, nevartoju narkotikų. Esu normalus žmogus“, – „The Daily Mail“ pasakoja 22 metų mergina Sophie (vardas pakeistas).
(0) 2014-09-22 -118
Kai jums vaikystėje prireikdavo pinigų, greičiausiai, kaip ir daugelis, žinojote vienintelį būdą jų gauti – zyzti ir prašyti tėvų tol, kol duos. O aštuonmetis iš JAV Evanas kasmet užsidirba tiek, kad gali duoti ir tėvams. Tiesa, populiarūs vaizdo jo naujienų kanale atsiranda ne be jų pagalbos.
(4) 2014-09-20 4
<p style=\"font-style:italic\">Pamirškit indoktrinaciją, žmonės tampa užsienio kovotojais Sirijoje ir Irake dėl daug paprastesnių priežasčių: politikos, persekiojimo ir draugų spaudimo</em>
(5) 2014-09-18 8
Elektronika tobulėja septynmyliais žingsniais, o prieš tris dešimtmečius išleista pirmoji „Nintendo“ žaidimų konsolė dabar atrodo kaip atgyvena. Ją išvydę jaunuoliai šaiposi: kaip kažkam galėjo patikti įrenginys, kuris nuolat stringa ir rodo „taškuotą“ vaizdą?
(1) 2014-09-16 14
Vaikystėje stebėdami ratus sukančius lenktyninius automobilius daugelis vyrų svajojo, kaip užaugę patys konstruos tokius automobilius, bet atėjus laikui rinktis profesiją nustumia svajones šalis.
(0) 2014-09-15 12
Jie jaunesni už „Google“, techniškai išprusę ir pasirengę užkariauti pasaulį. Z kartos nepilnamečiai verslininkai jau susikrauna tokius turtus, apie kuriuos jų amžiaus ankstesniųjų kartų atstovai nė nesvajojo. „Daryk tai, ko niekada, kaip tau atrodo, neišdrįstum daryti“ – tai viena iš versliųjų „Z-etukų“ maksimų.
(0) 2014-09-10 -8
Brito Willo Reido vaikai nėra itin dėmesingi ir paklusnūs, todėl jis sugalvojo originalų būdą, kaip įkalti paaugliams į galvas elementarius dalykus. Pavyzdžiui, kaip pakeisti tualetinį popierių.