Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Netradicinė gyvenimo aplinka (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
(0) 2017-06-17 13
Šerpai – nepaprasti žmonės. Himalajų viršūnėse nepaliečių etninės grupės nariai yra be galo vertinami už greito lipimo rekordus, sugebėjimą kopti keliais, kuriais iki tol niekas nebuvo ėjęs, gilias žinias ir kitus įgūdžius. Kodėl šerpai taip gerai laipioja aukščiausiuose pasaulio kalnuose, aiškinasi NPR.
(2) 2017-05-19 35
Kruizinis laivas „Pasaulis“ vienintelis turi realaus dydžio teniso kortus ant vandens, 650 tūkst. kvadratinių metrų dydžio SPA ir sporto centrą, 12 tūkst. vyno butelių kolekciją. Šis laivas yra aplankęs 1 tūkst. 213 uostų ir nuplaukęs 641 tūkst. jūrmylių. Šiemet kruizinis laivas aplankė du tolimiausius regionus pasaulyje – Roso jūrą Antarktidoje ir Melaneziją prie Naujosios Gvinėjos, rašo CNN.
(1) 2017-04-05 16
Pekinas nepaliaujamai auga, pragyvenimo kaštai didėja, nekilnojamas turtas brangsta didžiuliais tempais, todėl kiekvienas, net pats nepatraukliausias nekilnojamo turto kvadratinis metras tampa aukso vertės.
(0) 2017-04-03 21
Staiga atsiskyrėliu tapti nusprendęs amerikietis miško gilumoje praleido beveik tris dešimtmečius. Bet vienatvės siekęs vyras gyvas liko tik dėl to, kad įgudo meistriškai vogti maistą ir būtiniausius išteklius.
(0) 2017-02-23 37
Kalėjime naudojamo visrakčio dizainas padėjo nuteistam žudikui pabėgti iš kalėjimo. Ši neeilinė istorija įvyko 1995 metais Australijoje, o jos kulminacija – net 12 dienų trukusios žudiko gaudynės.
(0) 2017-02-22 7
Vienintelis būdas urvo gyventojams Kinijoje pasiekti miestą – valandą eiti iki kelio, kuriuo važiuoja transportas. Tokiu urviniu gyvenimu vietiniai džiaugiasi ir baiminasi, kad jų gyvenimo būdas negrįžtamai pasikeis, kai po poros mėnesių vietą bus galima pasiekti funikulieriumi.
(0) 2017-02-17 31
JAV Slaptoji tarnyba yra federalinė agentūra, kuri saugo esamus bei buvusius šalies vadovus ir jų šeimas, taip pat tiria finansinius nusikaltimus. Žemiau pateikiame septynis įdomius faktus apie šią tarnybą bei kaip užtikrinamas JAV prezidento saugumas.
(14) 2017-01-12 91
Pirmą kartą iš Šiaurės Korėjos sostinės Pchenjano išvykusi dvidešimtmetė studentė prancūzų fotografui papasakojo, kaip šalies gyventojai įsivaizduoja pasaulį, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.
(7) 2016-12-14 32
Savo gyvenimo pike žymus Medeljino kartelio bosas Pablo Escobaras per savaitę uždirbdavo įspūdingus 420 milijonų dolerių. Jis buvo turtingiausias visų laikų narkotikų prekeivis. P.Escobaras, vadintas „kokaino karaliumi“, matė, kaip augo jo grynųjų pinigų atsargos, todėl savo pinigus ėmė laikyti Kolumbijos ūkininkų laukuose, apleistuose sandėliuose bei narkotikų kartelio narių namų sienose.
(2) 2016-11-28 11
Japonijoje populiarūs nakvynės namai – „stalčiai“. Honkonge – kelių kvadratinių metrų butai, kuriuose telpa tik lova. Londone galima nusipirkti labai brangų butą, esantį pačiame miesto centre, bet dušas jame atstoja drabužinę, virtuvė – miegamąjį, o bendras plotas nesiekia šešių kvadratinių metrų.
(3) 2016-08-30 44
Daugybė britų kasmet keliasi į Ispanijos Saulėtą krantą ar Pietų Prancūziją, ieškodami labiau saulėto klimato ir mažiau įtempto gyvenimo būdo.
(0) 2016-08-10 15
„Matote, esu kalinys savo paties namuose“, – pokalbio pradžioje ėmė juokauti 80-metis Davidas Vanišvilis. Po to, kai 2008-aiais buvo okupuota Pietų Osetija, senolis tapo vietiniu šios okupacijos simboliu, mat principingai atsisako keltis pas vaikus į Gruziją ar kraustytis tolyn nuo „valstybine siena“ vadinamos linijos. Senolis, kuris nei baisiausiame sapne nesapnavo, kad vieną dieną tiesiai per jo kiemą nusidrieks spygliuotos vielos užtvarai, o per jo sodą kelis kartus per parą patruliuos ginkluoti kariai, nori likti ir mirti savo namuose, net jei šie ir stovi kažkam neparankioje vietoje.
(0) 2016-07-27 -4
Ne kiek kainuoja Bugatti Veyron, o kiek kainuoja jo išlaikymas? Apie tai papasakos 28-erių savininkas Carlas Hartley. Iš kur pas 30-ies nesulaukusį jaunuolį Bugatti? Geras klausimas.
(2) 2016-07-13 20
Dzhono Kheno Mu verslo sėkmės ir netrukus iškilusios grėsmės istorija, pasibaigusi savos mirties inscenizavimu ir pabėgimu iš Šiaurės Korėjos, prasidėjo nuo ženšenio šaknų dėžutės. Šia istorija šiaurės korėjietis, jau daugiau nei dešimtmetį gyvenantis Pietų Korėjoje, pasidalijo su Laisvosios Europos radiju.
(2) 2016-05-09 12
Buvo aptikta be žinios dingusios šiaulietės Kristinos Domaševičiūtės buvimo vieta. Mergina šiuo metu yra Kataro sostinėje Dohoje. Tačiau artimieji greičiausiai dar labiau sunerimę, nes Katare užsieniečiai neretai būna išsiunčiami į deportavimo centrą, kuris yra pagarsėjęs žiauriomis sąlygomis ir smurtu.

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai