Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Technologijų įtaka visuomeniniam gyvenimui (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2009-12-16 0
Kai Leytonstone (Didžioji Britanija) gyventoja Emma Smith pradėjo gimdyti, jos vyras Leroy suprato, jog iki ligoninės nuvažiuoti laiku jie jau nespės. Tada jis ėmėsi kiek neįprasto, tačiau, panašu, logiškiausio veiksmo: savo mobiliuoju telefonu internete susirado instrukcijas, kaip priimti gimstantį vaiką.
(6) 2009-11-27 0
Funkcinio magnetinio rezonanso (fMRI) nuotraukos pirmą kartą buvo panaudotos kaip įrodymas priimant nuosprendį dėl mirties bausmės. Ilinojuje (JAV) dešimtmetės mergaitės išprievartavimu ir nužudymu kaltinamo vyro advokatai šiomis nuotraukomis ketino įrodyti, jog jų klientas turi smegenų veiklos sutrikimą ir dėl turėtų išvengti mirties bausmės.
(14) 2009-11-24 0
Kalifornijos Tiburon miestas taps pirmąja bendruomene, kur bus fotografuojami visų įvažiuojančių ir išvažiuojančių automobilių valstybiniai numeriai. Miesto administracijos atstovai sako, jog sistema bus įdiegta jau per ateinančius šešis mėnesius.
(14) 2009-11-15 0
Norintys lauktuvėms lėktuvu pargabenti žaislinius rutulius nuo šiol susidurs su papildomais sunkumais - JAV Transporto saugumo administracija (TSA) išleido naują nurodymą, pagal kurį bus konfiskuojami net mažesni nei 85g sniego rutuliai. Beje, toks sprendimas motyvuojamas gan juokingai - nėra priemonių skysčio masei išmatuoti.
(10) 2009-09-24 0
Bulgarijoje vykstančios loterijos metu 6 laimingų skaičių derinys buvo ištrauktas du kartus iš eilės. Ar tai neįtikėtinas sutapimas, ar didžiulės loterijos konspiracijos įrodymas?
(39) 2009-08-25 10
Šaltojo karo metais daugelis žmonių konstruodavo nedideles slėptuves, kad apsisaugotų nuo galimo atominės bombos sprogimo. Tačiau kai kurie jų šią idėją gerokai pastūmėjo į priekį. Čia išvysite seriją nuotraukų iš autoriaus Richard'o Ross'o knygos "Waiting for the End of the World", kuriose pavaizduoti apokalipsei besiruošiančių asmenų sukurti slėptuvių interjerai.
(4) 2009-08-18 0
Socialiniai tinklai ir internetas šiuolaikinio žmogaus gyvenime užima vis daugiau vietos. Dirbama ir bendraujama internetu, internete informacijos apie būsimus darbuotojus ieško darbdaviai ir antrosios pusės. Dauguma ėmė talpinti asmeninio gyvenimo akimirkas į įvairiausių socialinių tinklų internetines svetaines. Deja, gyvenimiška realybė kartais atrodo ne tokia patraukli, todėl stulbinančiu greičiu populiarėja asmeninių nuotraukų retušavimas.
(4) 2009-07-24 0
Tikriausiai nekenčiate tų dienų, kai atostogas sugadina prastas oras? Dabar tokią situaciją iš dalies galima kompensuoti - tereikia įsigyti draudimą nuo blogo oro. Būtent tokią paslaugą pradėjo siūlyti Prancūzijos kelionių agentūros.
(20) 2009-07-23 0
Prieš du metus sugedęs Pietų Afrikos karinis robotas nužudė devynis kareivius. Šių metų pradžioje buvo nubausta viena Švedijos gamykla, kai robotizuota mašina sužeidė vieną darbininką. Robotams kaltė verčiama už dar daugybę smulkesnių nusižengimų, tokių kaip nereagavimas į komandas. Kaip apsisaugoti nuo tokių problemų?
(15) 2009-07-15 0
V. Kudirkos premijos laureatė, žinoma žurnalistė Gražina Sviderskytė mano, kad televizijos laidų kūrėjams trūksta principingumo, o žiūrovai stokoja savigarbos ir nesirūpina savišvieta.
(8) 2009-07-08 0
Daugiau kaip 530 Japonijos kompanijos "Keihin Electric Express Railway" darbuotojų kiekvieną rytą turės praeiti "šypsenos patikrą". Speciali programa įvertins jų veido išraiškos kokybę ir perspės žmones, jei jie atrodys nepakankamai laimingi.
(2) 2009-06-26 0
Irano valdžia siekia neišleisti į užsienį žinių apie jėga vaikomus protestuotojus, tačiau nuslėpti tiesą jai sekasi prastai. Technologijų galia įsitikino ir garsus rašytojas Paulo Coelho - jis viename šokiruojančiame vaizdo įraše atpažino savo pažįstamą.
(45) 2009-03-10 0
Tai, apie ką anksčiau kalbėdavo nebent mokslinės fantastikos mėgėjai, pagaliau tampa aktualia mūsų dienų problema. Jau nekyla abejonių, jog ateities karuose vis daugiau dalyvaus įvairių karinių robotų. Štai todėl iškilo poreikis ypatingam „robotų garbės kodeksui“, nes kitaip gali išsipildyti baisiausi mokslinės fantastikos scenarijai ir filmas „Terminatorius“ iš fantastinio taps dokumentiniu.