Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Technologijų įtaka visuomeniniam gyvenimui (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(40) 2010-11-28 0
Praėjusį pirmadienį JAV Nacionalinio saugumo departamento sekretorė Janet Napolitano užsiminė, jog ateityje keleivių saugumui užtikrinti kūno skeneriai gali būti naudojami ne tik lėktuvuose, bet ir kitose transporto priemonėse - laivuose, traukiniuose ir metro.
(37) 2010-11-19 0
Mobiliųjų telefonų era prasidėjo vos 1970-aisiais. Vos per 40 metų Vakarų šalyse jie iš lagamino dydžio prabangos prekės tapo visur paplitusiais kasdieniais prietaisais. Daugiau nei 4 mldr. iš visų 6 mlrd. Žemės gyventojų šiuo metu naudojasi mobiliaisiais telefonais. Net ketvirtadalis vartotojų juos įsigijo per pastaruosius dvejus metus.
(11) 2010-11-16 0
Užsienio tinklaraščiuose pastarosiomis dienomis plinta lietuviškas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas vienas Vilniuje vykęs mitingas. Vienas jo dalyvių vietoje plakato atsinešė prie pagalio pritvirtintą planšetinį kompiuterį „iPad“.
(16) 2010-11-09 0
Po pastarųjų rinkimų į Kongresą JAV demokratams prijaučiančioje spaudoje atsirado bent keletas tekstų, kuriuose skaudus Baracko Obamos šalininkų pralaimėjimas siejamas ir su interneto „kalte“. Teigiama, kad dabartinio JAV prezidento „interneto gerbėjai“ nuo jo nusisuko pirmiausia ir, rengiant rinkimų kampanijas, šiuolaikines technologijas derėtų naudoti kiek saikingiau, idant ateityje nelauktų tokie skaudūs sutriuškinimai kaip kad per paskutinius rinkimus į Kongres...
(8) 2010-08-20 0
Šiais laikais žmonės daugiau nei pusę aktyvaus laiko praleidžia žiūrėdami televizorių, naršydami internete, kalbėdami mobiliuoju telefonu ar naudodamiesi kitomis ryšio priemonėmis, teigiama naujausiame Didžiosios Britanijos mokslininkų atliktame tyrime.
(10) 2010-06-11 0
Bendrovė „CyberSpy Software“, pasaulyje žinoma kaip kompiuterių vartotojams šnipinėti skirtos programos „RemoteSpy“ kūrėja ir platintoja, buvo priversta perrašyti šios programos kodą ir pakeisti savo "rinkodarą". Tokią įvykių eigą lėmė tai, kad JAV Federalinė prekybos komisija (FTC) teismui pateikė prieš „CyberSpy Software“ veiksmus nukreiptą ieškinį.
(27) 2010-06-10 0
Ar socialiniame tinkle „Facebook“ į draugų sąrašus įtraukti žmonės jums įdomesni nei tie, su kuriais tenka bendrauti realybėje? Ar pripratę prie didelės spartos interneto, pradedame nemėgti lėtesnio mąstymo vaikų? Ar kartais pagalvojate, kad nuobodžias valandas ir dienas norėtumėte tiesiog „prasukti“ – kaip varginančią ir pabodusią filmo atkarpą? Bėda ta, jog tokio valdymo pultelio mūsų gyvenimai dar neturi.
(23) 2010-05-01 0
Nyderlandų vyriausybė pasitelkė vadinamosios papildytos realybės (angl. augmented reality) technologiją socialinei reklamai demonstruoti. Šia reklama siekiama kovoti su piliečių apatija viešai vykdomiems nusikaltimams.
(10) 2010-05-01 0
Nors tai atrodo paradoksalu, tačiau yra tiesa: tiek kaltintojai, tiek ginamieji trokšta tokių prisiekusiųjų, kurie apie nusikaltimą ir su nusikaltimu susietus įvykius žinotų kuo mažiau - taip tikimasi lengvesnės galimybės juos "palenkti" į vieną ar kitą pusę.
(23) 2010-04-20 0
Jungtinės Valstijos tapo beveik visiškai priklausomos nuo kompiuterių kietųjų diskų gamyboje naudojamų retųjų metalų, tarp jų – neodimo, kuris būtinas diskų magnetams, skelbia „ComputerWorld“. Beveik 100 proc. viso pasaulio neodimo išgaunama Kinijoje, sakoma pranešime.
(15) 2010-04-14 0
Pietų Korėjos nepilnamečių prieiga prie online žaidimų bus ribojama. Kultūros, sporto ir turizmo ministerija balandžio 12 dieną išleido potvarkį, skirtą kovai su paauglių priklausomybe nuo žaidimų. Nuo šiol naktimis žaisti bus draudžiama pradinių ir vidurinių mokyklų moksleiviams.
(7) 2010-04-11 0
Japonijoje dirbančių mokslininkų komandos sukurtas įtaisas "iFeel-IM" imituoja įvairius pojūčius, tokius kaip širdies plakimas, apkabinimas ir lietimas pirštais, o tokius potyrius juos dėvinčiam asmeniui gali perduoti su juo bendraujantys internautai.
(0) 2010-04-11 0
Įvairios kompanijos jau ištisus dešimtmečius naudojasi savo funkcijų perdavimu konkrečios specializacijos rangovams. Toks procesas sumažina kaštus ir dažnai leidžia užtikrinti aukštesnę paslaugų kokybę. Tačiau šiuo metu pasaulyje atsirado universitetų, įsitikinusių, jog toks pats principas gali būti taikomas vertinant švietimo įstaigose besimokančių studentų darbus.
(15) 2010-03-26 0
Lenkijos universitetų studentai kaip pagrindinius šaltinius savo bakalauro ir magistro darbams naudoja nemokamą interneto enciklopediją „Wikipedia“ ir įvairias taip vadinamų „špargalkių“ internetines svetaines, rodo nauja apklausa.
(6) 2010-03-15 0
Siekdami pagerinti gyvenimo kokybę, japonai siunčiasi vadinamąsias "gydomąsias" mobiliųjų telefonų melodijas, kurios, kaip tvirtinama, padedančias visiems – tiek kenčiantiems nuo nemigos, tiek trokštančioms didesnių krūtų moterims, rašo portalas telegraph.co.uk.