Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Technologijų įtaka visuomeniniam gyvenimui (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-12-14 4
Metai iš metų visagalis internetas padeda atsirasti naujoms žvaigždėms. Kadaise internete išpopuliarėjo Justinas Bieberis, Rebeca Black ir kiti atlikėjai. Tačiau 2012 metai pažėrė kaip niekada gausų naujų žvaigždučių derlių. Siūlome jums susipažinti su 9 įsimintiniausiais veidais internete šiais metais.
(9) 2012-12-12 5
Vis dar būdamas kompanijos „Microsoft“ valdybos nariu, tačiau daugiausia užsiimdamas labdaringomis iniciatyvomis, Bill Gates pakilo į aukštesnę įtakingiausių pasaulio žmonių reitingo vietą, nei buvo prieš metus. Reitingą sudarė žurnalas „Forbes“, kuris vienam iš „Microsoft“ įkūrėjų šiemet skyrė 4-tą vietą (2011 m. jis buvo penktas).
(4) 2012-12-04 11
Senos ir naujos bendrovės keičia savo veidą, misiją, rinkodarą ir, žinoma, savo logotipus. Reta įmonė, kuri gali pasigirti kelių dešimtmečių istorija, per savo klestėjimo ir nuopolio laikus nėra bent šiek tiek pakeitusi savo logotipo.
(10) 2012-10-26 3
Nomofobija – taip psichologų pavadinta naujųjų laikų baimė namuose pamiršti mobilųjį telefoną. Nors jais Lietuvoje pradėta naudotis prieš mažiau nei dvidešimtmetį, daugelis žmonių be šio aparato savo gyvenimo nebeįsivaizduoja.
(0) 2012-10-18 0
Šiandien pradeda veikti „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) sukurta svetainė skaidrumolinija.lt. Svetainėje Lietuvos gyventojai kviečiami viešai ir paprastai pranešti apie galimus korupcijos ir biurokratizmo atvejus, pvz., kyšininkavimą, piktnaudžiavimą tarnyba, sprendimų priėmimo vilkinimą ar vengimą priimti sprendimą iš esmės.
(7) 2012-10-11 0
Padirbtos moteriškos rankinės ar batai jau seniai nebėra naujiena, tačiau vis didesnį kontrolierių susirūpinimą kelia žmogaus sveikatai pavojingi suklastoti vaistai ir pesticidai.
(0) 2012-10-11 0
Naujos technologijos kasdien pamažu keičia mūsų darbo vietas ir darbo įpročius. Tai padarė internetas, „Skype“, išmanieji telefonai. Per ateinančius dešimtį metų galime išvysti dramatiškesnių pokyčių savo darbovietėse, kurių pačių gal net nebebus.
(0) 2012-10-08 0
Viena valanda per dieną sau – to, pasak TEDxVilnius“ konferencijoje kalbėjusio verslo specialisto ir sapnų tyrėjo Alekso Blumentalio pakanka tam, kad žmonės išmoktų bendrauti ir dirbti kartu, o kompanijos nustotų bankrutuoti. Jo teigimu, tik save pažinus galima tobulėti ir keisti ne tik save, bet ir visą žmoniją, kuri į priekį juda tik naujovių dėka.
(0) 2012-10-03 0
„Apple“ produktų („iPod“ grotuvų, „iPad“ kompiuterių ir „iPhone“ telefonų) vagystės smarkiai gadina Niujorko (JAV) nusikalstamumo statistiką, skelbia šio miesto policijos komisaras. Praėjusiais metais Niujorke pavogtų „Apple“ produktų kiekis buvo 13233 – palyginimui, prieš dešimtmetį šio įmonės produktų buvo pavogti tik 86, rašo telegraph.co.uk.
(50) 2012-10-01 1
Madingas posakis „nežiūriu televizoriaus“ rizikuoja išvirsti į „neturiu televizoriaus“. Ne vieno žvilgsnis vis dažniau užkliūva už taip gyvenančių žmonių.
(7) 2012-09-28 0
Debiutavo internetinis projektas „NotFound.org“, siūlantis interneto svetainių administratoriams tarnybiniame naršyklės pranešime apie nerastą puslapį (404 klaida), rodomą pagal HTTP protokolą, skelbti pranešimus apie dingusius vaikus, pranešė BBC.
(0) 2012-09-25 1
Galvojate, jog turite daug daiktų ir šiaip materialaus turto? Taip, jūs greičiausiai galvojate teisingai, jei palygintumėme jus su šeimomis, gyvenančiomis Kinijoje. Jų buitį fotografuojantis menininkas Huang Qingjun praėjusį dešimtmetį praleido keliaudamas į tolimus šalies kampelius, mėgindamas įtikinti vietinius gyventojus papozuoti nuotraukai šalia savo namų kartu su visu jų turtu.
(1) 2012-09-06 0
Nuo pat Londono olimpinių žaidynių atidarymo dienos ėmiausi darbo – nuspėti žiniasklaidos, socialinių tinklų, sveikatos apsaugos ir kosmoso kelionių ateitį. Pastarąsias savaites daugybę laiko skyriau istorinių šaltinių tyrimams ir susitikimams su savo sričių specialistais. Tuomet netikėtai buvau paprašyta atsakyti į tam tikrą klausimyną apie žmonijos ateitį.
(2) 2012-09-05 0
Daugeliui mūsų pažįstama tokia situacija: grupelė draugų susėda kartu pavalgyti, jie juokiasi, vieni kitiems pasakoja istorijas ir dalijasi naujienomis – tačiau nebūtinai su šalia esančiais draugais.
(19) 2012-09-04 2
Dienraštis „The Sun“ pranešė, jog aktorius Bruce'as Willisas ketina paduoti kompaniją „Apple“ į teismą. Kuo gi nusikalto kompanija iš Kupertino kietajam riešutėliui iš Holivudo? Pasirodo, Bruce'as Willisas nesutinka su el. parduotuvės „iTunes“ klientų aptarnavimo sąlygomis.