Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Technologijų įtaka visuomeniniam gyvenimui (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2014-12-15 48
Seimas ketvirtadienį priėmė Kibernetinio saugumo įstatymą ir pareigūnams paliko kur kas mažiau įgaliojimų nei šie norėjo iš pradžių. Tačiau 12 įstatymo straipsnyje liko nuostata, kad pareigūnai ir negavę teismo sprendimo galės atjungti internetą dviem paroms. Kas ir kaip dažnai gali netekti prieigos prie interneto?
(0) 2014-12-09 38
„Kiekvienas žmogus yra unikalus“ – frazė, kurią nuolat girdime tiek iš psichologų, tiek iš anatomijos specialistų... Vis dėlto, sunegalavus ir keturiolikmetis paauglys, ir aštuoniasdešimtmetė senutė griebiasi tų pačių vaistų. Tačiau, argi niekam tai nekelia nuostabos? Ar tikrai tie patys gydymo metodai tinka tokiems skirtingiems organizmams?
(4) 2014-12-08 -10
Jei kada nors lankėtės Vakarų Europos arba Tolimųjų Rytų megapoliuose, atostogavote Egipte, Turkijoje, turbūt pamenate, kiek tariamų draugų susirasdavote eidami pro restoranus, klubus ar parduotuvėles. Žinoma, draugais jie būdavo tik tol, kol griežtai kokį tūkstantąjį kartą pasakydavote „ne“ į jų priekabiuosius „Best food in town, come my friend, it‘s cheap, very cheap“. (Liet. geriausias maistas mieste, užeik, mano drauge, tai pigu, labai pigu).
(9) 2014-12-01 125
Atsisiuntėte dainą ar filmą? Įsidiegėte nelegalią programą? Parašėte netinkamą komentarą interneto portale? Nenustebkite, jei netikėtai namuose bus išjungtas interneto ryšys: tokią teisę jau nuo kitų metų turės Lietuvos policijos pareigūnai. Maža to, teisėsauga galės gauti duomenis apie vartotojus ir jų veiklą internete jiems nežinant.
(0) 2014-11-24 6
Ne visi startuoliai atsiranda tam, kad sukurtų paukščių svaidymo į kiaules žaidimuką mobiliesiems telefonams ar socialinį tinklą universiteto draugams. Kai kurių tikslas – iškvėpinti... moterų makštis. Būtent tokio tikslo vedini Austenas Heinzas ir Giladas Gome įsteigė biotechnologijų startuolius „Cambrian Genomics“ bei „Personalized Probiotics“.
(3) 2014-11-06 54
Už Genadijaus Mezepos galvą separatistai siūlo šimtą tūkstančių dolerių. Ir ne todėl, kad jis buvo KGB karininkas, o dabar yra nepalenkiamas Kremliaus kritikas. Genadijus kiekvieną dieną labai neįprastu būdu Ukrainos kariams padeda kariauti su separatistais.
(0) 2014-11-06 29
Kadaise vieninteliu nepriklausomu Rusijos kanalu laikytas NTV jau senokai kalba Kremliaus balsu. Tačiau panašu, kad vis dar įmanoma nustebinti neregėta išmone - televizijos žiūrovams buvo parodyta neva dramatiška vieno 13-mečio berniuko istorija. Jį sužvėrėję ukrainiečių nacionalinės gvardijos kariai esą pavertė raketų taikiniu.
(3) 2014-11-05 8
Dviejų metrų „iPhone“ telefonas Sankt Peterburge, kuris buvo pastatytas ankstesniam „Apple“ vadovui Steve'ui Jobsui atminti, buvo nuimtas po dabartinio bendrovės vadovo Timo Cooko pareiškimo apie netradicinę seksualinę orientaciją.
(9) 2014-11-04 -3
Kvebeko teismas Monrealyje skyrė baudą kompanijai „Google“ už tai, kad jos paslaugos „Street View“ nuotraukoje buvo matyti ypač gili moters iškirptė.
(0) 2014-10-30 5
Milton Keinsas – niekuo neišsiskiriantis Anglijos miestas, esantis į šiaurės vakarus nuo Londono. Tačiau jis jau netrukus pretenduoja tapti vienu išmaniausių pasaulyje. „Internet of things“ iš anglų kalbos išvertus reikštų „daiktų internetą“. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad tarpusavyje gali bendrauti ne tik žmonės, bet ir šiukšlių konteineriai, šiukšliavežiai, netgi muilo dozatoriai.
(28) 2014-10-14 21
Bepiločiai orlaiviai ir kopteriai (dronai) dėl nukritusios kainos ir išaugusių pritaikymo galimybių sparčiai populiarėja pasaulyje. Lietuva – ne išimtis.
(8) 2014-10-10 2
Anksčiau vyravo politeizmas, jį pakeitė monoteizmas, o dabar, pasak Alexanderio Bardo, atėjo metas sinteizmui (Syntheism), pagal kurį Dievas – tai internetas.
(6) 2014-10-08 -49
Manote, kad tik jūs atsikėlęs ryte būnate susivėlęs, užtinusiomis akimis, o žandą dabina pagalvės raukšlių įspaudai? Toli gražu! Panašiai atrodo ir kiti žmonės, ryto veltinis nesvetimas ir įžymybėms. Tuo leidžia įsitikinti sparčiai populiarėjanti aukojimo akcija.
(0) 2014-10-06 7
Jeigu kada nors sugalvosite vietoje savo tikrojo vardo naudoti pseudonimą „Facebook“, o kas nors nepatenkintas apie tai praneš socialiniam tinklui, turėsite pseudonimą pamiršti – kitaip jūsų anketa bus užblokuota.
(5) 2014-10-01 5
Manote, kad virtualioji tekstų vertimo sistema „Google Translate“ ateityje bedarbiais paliks profesionalius vertėjus? Labai klystate.