Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Organizuotos kriminalinės organizacijos (Kaip mes gyvename | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-06-20 0
Rumunijos policija internete paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip vagys važiuodami paskui sunkvežimį bandė pavogti prekes, tačiau nuvažiavo be grobio.
(11) 2012-05-31 0
Prieš mokslą nusiteikę anarchistai Italijoje griebėsi smurto ir teroro, informuoja „Newscientist.com“ ir „Nature“. Visai neseniai anarchistų organizacija paskelbė prisiimanti atsakomybę už išpuolį, įvykdytą Genujoje prieš branduolinės kompanijos „Ansaldo Nucleare“ vadovą Robertą Adinolfį (Roberto Adinolfi) - į jį buvo pasikėsinta šaudant. Ta pati grupuotė paskelbė, jog kitas jų taikinys – italų aerokosminės ir gynybos pramonės gigantė „Finmeccanica...
(7) 2012-05-23 0
Jau daugiau nei penkerius metus iš narkotikų karo nesugebanti išbristi Meksika šiemet rinks naują prezidentą, tačiau šalies gyventojai kasmet augančio nusikalstamumo fone teigiamų permainų nesitiki. O kritikai sako, kad jei ateityje ir pavyktų sumažinti narkotikų kartelių įtaką Meksikoje, jų veikla ne dingtų, o persikeltų į kitas šalis.
(10) 2012-03-08 0
Lietuva – Šaltąjį karą išgyvenusi, Baltijos jūros pakraštyje esanti valstybė. 1990-aisiais išsilaisvinusi iš sovietų režimo, ši mažytė respublika tapo organizuoto nusikalstamumo Meka.“ Taip mūsų šalis pristatoma „National Geographic“ televizijos kanalo laidos „Drugs, Inc.“ parengtame reportaže.
(7) 2012-03-02 1
Pasaulyje išsikerojęs mafijos tinklas yra gerokai arčiau mūsų nei kai kuriems atrodo. Knygos „Mafijos eksportas“ autorius Francesco Forgione yra buvęs Italijos parlamentinės kovos su mafija komisijos pirmininkas. Anot jo, mafija smarkai prisideda prie pasaulinio BVP kūrimo ir, galima sakyti, vykdo kriminalinę pasaulio kolonizaciją.